Роздрукувати сторінку

Генічеське медичне училище, ГМУ

« Назад

Сторінки з історії Генічеського медичного училища, ГМУ

Генічеське медичне училище, ГМУ

У зв’язку з розташуванням міста у сприятливій кліматичній зоні, було прийняти рішення про заснування Генічеського медичного училища. Місто розташоване на узбережжі теплого та мілкого моря України – Азовського моря. Місто сповнене цілими комплексами грязелікувальних боліт.

Колись це місто славилося дуже великим запасом риби та іншої морської продукції, але сьогодні це місто славиться своїми оздоровчими властивостями. Навчальний заклад здійснює свою навчальну діяльність близько 40 років. За весь час освітньої діяльності навчального закладу спеціальність молодшого медичного працівника здобули близько 5 тисяч осіб. Із цієї кількості випускників 500 студентів отримали диплом з відзнакою. Сьогодні випускники навчального закладу здійснюють свій професійний обов’язок у різних містах не тільки нашої держави, але й за кордоном. Є випускники навчального закладу, які займаються викладацькою діяльністю у різних медичних закладах освіти України. Спеціалістів, які були підготовлені саме у цьому навчальному закладі, знають у всіх куточках нашої країни.

Нещодавно у навчальну діяльність закладу була введена нова спеціальність, яка називається медична сестра-масажист. Саме спеціальність масажиста є доступною роботою для незрячих осіб. Тому здобувати освіту подібного профілю незрячі люди можуть лише у цьому медичному закладі освіти.

Такий підхід до навчання інвалідів, дає змогу інвалідам не тільки отримати знання, але й само реалізувати свою особистість. Одержувати таку спеціальність приїжджають люди з усіх куточків нашої країни. В училищі функціонує бібліотека, яка володіє широким вибором як навчальної, так і розвивальної літератури. В училищі є кабінети, у яких є всі необхідні підручні матеріали для кращого засвоєння теоретичних знань та практичних умінь. У розпоряджені училища є спортивний комплекс. На якому студенти можуть покращувати свій стан здоров’я. Кабінети, де проходить навчання обладнані усіма необхідними наочними матеріалами та інструментами, які необхідні для передачі практичних умінь студентам училища.

ГМУ

Матеріально-технічна база Генічеського медичного училища, ГМУ

Матеріальна та технічна бази навчального закладу складаються із трьох навчальних корпусів та семи кімнат, які призначені для навчального процесу. Ці кімнати розташовані на території лікарні районного центру. Навчальні кімнати знаходяться у різних відділеннях центральної районної лікарні. Ось такий слад матеріально-технічної бази навчального закладу забезпечують освітній процес цього навчального закладу.

На території медичного училища функціонує гуртожиток. У гуртожитку працюють досвідчені працівники. У гуртожитку є увесь потрібний для комфортного проживання інвентар Саме у гуртожитку розташована бібліотека навчального закладу, що значно полегшує процес навчання студентам. У гуртожитку працюють медичні працівники, які у разі необхідності надають первинну медичну допомогу. Також фельдшер гуртожитку здійснює профілактичний огляд жителів гуртожитку.

Генічеське медичне училище, ГМУ

Виховна робота Генічеського медичного училища

Виховний процес цього навчального закладу являється цілісною системою, яка проводиться як на аудиторних та практичних заняттях, так і в поза навчальний час. При складанні плану виховної роботи педагогічні працівники училища враховують цілеспрямованість та змістовність виховної діяльності навчального закладу. Викладачі училища при здійсненні виховної діяльності враховують індивідуальні особливості кожного студента. Викладачі училища використовують різні напрямки виховної роботи.

При здійсненні правового виховання викладачі поважають права кожного студента, а студенти знають свої обов’язки та права. Викладачі училища намагаються прищепити студентам відчуття любові до рідного краю, до рідного народу та до самого себе. Здійснюючи виховний процес педагогічні працівники усі свої зусилля направляють на формування соціально зрілої особистості студента, яка спроможна постояти за себе у майбутньому. Викладачі училища формують особистість висококваліфікованого мобільного фахівця, який ознайомлений із сучасним станом ринку праці нашої країни. Студенти училища навчаються та виховуються в умовах поваги до минулого нашої країни та навчального закладу.

Кожного року адміністрація влаштовує в училищі ряд заходів, які мають виховний характер.

Генічеське медичне училище

Методична робота Генічеського медичного училища

У зв’язку із сучасними умовами медичної освіти методична діяльність має напрямок на формування викладацького колективу, який має новий сучасний тип навчальної діяльності. Цей тип навчальної діяльності складається із гармонійно поєднаних ініціативність студентів та самостійність. У своїй роботі колектив методистів у своїй діяльності використовують попередній педагогічний досвід. Методисти училища знаходяться у постійному пошуку ефективних інноваційних методів організації навчальної діяльності. Методисти навчального закладу організовують діагностику викладацької діяльності педагогічних працівників, що значно покращує ефективність викладацької діяльності кожного викладача. Також методисти займаються вивченням та аналізом продуктивності навчально-виховного процесу, що дає можливість не повторяти помилки минулих років. Методисти займаються вирішенням питань впровадження у навчальний процес інноваційних методів навчання.

Працівники методичного кабінету здійснюють консультації викладачам із приводу методичної частини навчального процесу. Викладачі училища активно працюють над розробленням електронних підручників, що значно покращить результати навчальної діяльності кожного студента.

Дозвілля студентів ГМУ

Після навчальних занять студенти гуляють із друзями та читають книги. Студенти коледжу є досить активними. Вони завжди беруть участь у різноманітних заходах та акціях. Неабияке місце у вільному часі студентів училища займає заняття фізичною культурою.

Працівники училища з метою збереження та зміцнення фізичної культури своїх студентів кожного влаштовують день фізичної культури та спорту.

Училище є досить популярним серед абітурієнтів. . Співробітники училища докладають досить багато зусиль аби вміло та вдало організувати навчально-методичну діяльність училища. До цього навчального закладу мріють вступити досить велика кількість людей.

Практичне навчання ГМУ

Для того щоб випустити висококваліфікованого конкурентоспроможного фахівця викладачі та співробітники училища приділяють особливу увагу навчанню студентів практичних навиків діяльності медичного працівника.

З метою кращого засвоєння студентами необхідних знань та умінь при училищі функціонує лабораторія, в якій студенти отримують основи практичної діяльності майбутньої професії. Саме практичному навчанню приділяється особлива увагу збоку викладачів училища, оскільки саме мобільний фахівець, який володіє практичними навиками професії медичного профілю є гарантом процвітання нашої країни.

Отже, саме професія медичного працівника є найбільш відповідальною професією, оскільки саме медичні працівники відповідають за життя людей. Саме через це викладачі училища так відповідально відносяться до процесу навчання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!