Роздрукувати сторінку

Херсонське училище культури, ХУК

« Назад

Історичні сторінки Херсонського училища культури, ХУК

Херсонське училище культури, ХУК

Херсонське училище культури є вищим навчальним закладом, в якому готують до майбутньої професійної діяльності фахівців культурної галузі. Технікум був створений у післявоєнний період 1944 року. У технікумі здобували освіту майбутні спеціалісти клубної та бібліотечної роботи. Згодом технікум здобув статусу училища.

Сьогодні кількість студентів, які прибули здобувати знання та уміння із професії культурного характеру сягає 300 осіб. Виховний та навчальний процес училища здійснюється завдяки наполегливій діяльності членів 13 циклових комісій із навчання цього закладу освіти.

До складу циклових комісій належать надзвичайно талановиті педагогічні працівники училища, які досить творчо та тонко організовують процес передачі своїх знань та умінь студентам училища. Завдяки такому тонкому підходу до процесу навчання, процес передачі знань приносять студентам тільки задоволення.

Близько 38 років успішно розвивається та розширяється народний хор цього навчального закладу, який працює на здобутих традиціях навчального процесу попереднього покоління. Справжньою перлиною цього закладу освіти є фольклорний гурт «Свічадо», який неодноразово ставав лауреатом конкурсних фестивалів не тільки на території України а й за кордоном.

Викладачі коледжу обожнюють свою професію і з великим задоволенням здійснюють навчально-виховний процес навчального закладу. Висококваліфіковані педагогічні працівники училища є надзвичайно творчими особистостями, які намагаються донести студентам також закоханість у творчу діяльність.

Не менш видатними та відомими в усіх куточках України є випускники училища, які сьогодні є видатними режисерами та театральними акторами, які володіють високим рівнем професіоналізму.

Адреса: м. Херсон, вул. Декабристів,20.

Телефон6 (0552) 26-43-62.

Сайт: khuchkult@ukr.net.

ХУК

Виховна робота Херсонського училища культури, ХУК

Виховна діяльність навчального закладу є одним із найголовніших видів діяльності освітнього закладу. Увесь педагогічний колектив училища намагається сформувати особистість з високим показником рівня інтелектуальності. Студенти цього навчального закладу є свідомими особистостями, які усвідомлюють свою роль та значення у суспільному житті нашої країни. Випускники училища є готовими до професійної діяльності, яка характеризується високими показниками трудолюбивості. Педагогічні працівники училища закохані у свою професійну діяльність, а це підвищує рівень якості знань та умінь, які здобувають студенти училища.

Головним нормативним документом, які керуються викладачі училища при здійсненні свого професійного обов’язку є Конституція України та «Закон України про освіту».

Найпершим пріоритетним напрямком виховання студентів училища є національне виховання, при здійсненні якого викладачі використовують різноманітні заходи та форми навчання. Викладачі училища намагаються виховати висококваліфікованого спеціаліста, який є патріотом своєї Батьківщини та має перед собою чітко сформовану мету подальшого життя. Випускники училища володіють політичними переконаннями вільного характеру. Усі студенти училища свідомо ставляться до процесу здобуття знань та майбутньої професійної діяльності.

Студенти училища цінують та поважають національні традиції нашого українського народу. Виховний процес в навчальному закладі здійснюється на засадах демократичної системи освіти, яка передбачає повагу прав та можливостей студентів. Викладачі училища поважають кожного студента та його право на життя та свободу. Увесь педагогічний процес направлений на забезпечення реалізації прав кожного студента навчального закладу.

Херсонське училище культури, ХУК

Методична робота Херсонського училища культури

Методична діяльність навчального закладу направлена на формування висококваліфікованого фахівця, який володіє сучасними технологіями професійної діяльності. У зв’язку з цим досить велика кількість зусиль методичних працівників направлена на удосконалення навчального процесу та впровадження у нього сучасних технологій навчання, які відповідають сьогоднішньому розвитку суспільства країни. Не можна не сказати і про те, що велика увага приділяється процесу індивідуалізації освітньої діяльності. Саме через це студенти училища виконують досить великий обсяг роботи індивідуального характеру. Головною метою навчальної роботи училища є випуск конкурентно-спроможного фахівця, який володіє високим рівнем адаптації у сучасному суспільстві.

Херсонське училище культури

Дозвілля студентів Херсонського училища культури

Сьогодні в училищі для студентів діють усі необхідні умови для цікавого проведення свого вільного часу. Студентські роки в училищі запам’ятовуються студентам на все життя. Випускники училища із теплотою в душі згадують студентські роки. Біля училища розташований стадіон, на якому студенти можуть займатися спортом. Також на цьому стадіоні також проходять заняття із фізичної культури.

Адміністрація училища займається регулярною організацією різноманітних заходів спортивного характеру, на яких студенти покарщують свій рівень здоров’я.

При училищі функціонують спортивні секції, на чолі яких стоять високо професіональні викладачі спортивного профілю. Неабияку увага приділяється організації процесу самодіяльності студентів училища. Кожного року адміністрація навчального закладу організовує фестивалі різноманітної тематики.

Бібліотека ХУК

Бібліотека навчального закладу є вихідною точкою процесу впровадженні інтегрованого напрямку підготовки майбутніх працівників культурного русла.

Основні напрямки діяльності бібліотеки ХУК:

- створення усіх необхідних умов для здійснення інформаційної та навчальної функцій навчального закладу;

- збереження фонду книжок навчального закладу;

- забезпечення доступності джерел інформації у бібліотеці;

- забезпечення у мов ефективного використання джерел інформації;

- інформаційне та бібліографічне забезпечення викладачів навчального закладу;

- створення заходів, які спрямовані на виховання студентів;

- спрощення системи управління бібліотекою;

- впровадження у роботу інноваційних видів діяльності бібліотеки;

- співробітництво з іншими бібліотеками міста.

Отже, сьогодні ХУК є досить престижним навчальним закладом, який постійно розвивається та удосконалюється.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!