Роздрукувати сторінку

Бериславський медичний коледж, БМК

« Назад

Історія створення Бериславського медичного коледжу, БМК

Бериславський медичний коледж, БМК

Цей заклад медичної освіти розпочав своє існування у 1962 році, створенню якого сприяли лікарі. Перші заняття студентів коледжу проходили на території культурного будинку. Практичні знання та уміння студенти здобували у лікарні району.

Очолив училище знатний утой час лікар Тищенко Андрій Миколайович. Андрій Миколайович був дуже доброю та порядною людиною. Його дуже добре знали та поважали жителі усього району.

Разом з училищем розпочала свою роботу бібліотека училища. Водночас функціонувала і бухгалтерія та методоб’єднання.

У той час для формування висококваліфікованого та конкурентоспроможного фахівця потрібно було дуже велика кількість занять практичного характеру, тому викладачі училища досить велику увагу надавали практичним заняттям, які формували висококваліфікованого медичного спеціаліста середньої ланки.

2012 року цей заклад здобуття освіти уже мав статус коледжу.

БМК

Сьогодення Бериславського медичного коледжу, БМК

Сьогодні керівництво навчального закладу має досить міцні зв’язки з іншими навчальними закладами нашої країни. Всі види діяльності навчального закладу регламентуються Статутом, який був прийнятий 2008 року.

Сьогодні коледж має досить міцну матеріальну та технічну бази навчання, які забезпечують студентів та викладачів необхідними матеріалами навчально-виховного процесу. Навчання студенти проходить у чотириповерховому приміщенні коледжу, у якому є 42 навчальні кімнати. Усі кімнати та лабораторії обладнанні усіма необхідними макетами, муляжами та схемами. Також навчальний процес коледжу забезпечений усім необхідним для навчання обладнанням та приладами. У коледжі функціонує кабінет, який по своїй структурі є аналогом операційної кімнати. Цей кабінет обладнаний усіма необхідними муляжами та хірургічними інструментами. У коледжі також функціонує кабінет до клінічної практичної діяльності, де студенти можуть удосконалювати свої практичні уміння професійної діяльності. У коледжі також функціонує бібліотека з широким асортиментом навчальної та розвивальної літератури.

Навчальний процес Бериславського медичного коледжу

Освітня діяльність коледжу здійснюється завдяки наполегливій праці усіх співробітників коледжу, які відрізняються своїм творчим підходом до навчального процесу у коледжі.

Пріоритетні завдання навчальної діяльності коледжу:

- забезпечення проходження освітнього процесу, який складається із навчальної, виховної, наукової та методичної діяльності навчального закладу;

- забезпечення впровадження в навчальний процес пошуково-дослідницького методу навчання студентів;

- підвищення ефективного результату використання у навчальному процесі техніко-медичної бази навчання;

- сприяння використанню у навчальному процесі індивідуальні форми роботи студентів.

Співробітники медичного коледжу докладають дуже багато зусиль на процес удосконалення навчальної та виховної роботи коледжу. Також колектив коледжу займається вирішенням проблеми удосконалення освітньої діяльності коледжу. Медичні фахівці, які навчалися у цьому медичному коледжі володіють високим рівнем медичних знань та практичних умінь, що позитивно впливає на їх професійну діяльність. Адміністрація коледжу дбає про підвищення рівня педагогічної майстерності викладачів коледжу. Для цього у коледжі проводяться спеціальні тижні майстерності.

Головним напрямком організації освітнього процесу у коледжі є гуманістичний тип навчальної діяльності, який побудований на головних засадах моралі та етичних принципів роботи педагогічних працівників. Педагоги коледжу ставляться до студентів із повагою та поважають їх права. Саме особистісно-орієнтаційний напрямок навчання є основним принципом гуманності, якого дотримуються викладачі коледжу. Кожного року працівники навчального закладу проводять відкритті заняття, завдяки яким можна покращити якість навчального процесу коледжу.

Бериславський медичний коледж, БМК

Виховний процес Бериславського медичного коледжу

Найголовнішим завданням виховної діяльності медичного коледжу є формування гармонійно розвиненої особистості висококваліфікованого спеціаліста, який має перед собою чітко встановлену мету свого життя. Працівники коледжу організовують різноманітні заходи культурно-просвітницького спрямування, що підвищує рівень культурного розвитку кожного студента коледжу. Викладачі коледжу під час виконання своїх обов’язків намагаються підвищити інтелектуальність кожного студента. Співробітники коледжу намагаються сформувати у студентів чітку громадську позицію та власне розуміння національної свідомості.

Педагогічний колектив та адміністрація коледжу спільними зусиллями намагаються сформувати у своїх студентів чіткої та визначеної позиції у власному житті. Викладачі коледжу намагаються виховати у свої студентів бажання постійного прагнення до саморозвитку та самовдосконалення.

Бериславський медичний коледж

Сьогодення Бериславського медичного коледжу

Сьогодні уся наполеглива навчальна діяльність коледжу направлена на формування впевненої у собі особистості. Ця особистість повинна бути висококваліфікованим фахівцем, який розуміє важливість та необхідність своєї професії.

Завдяки тісній співпраці усіх учасників навчального процесу у власність коледжу входять новітні медична література, фантоми та нові тренажери. Колектив намагається максимально збагатити навчальний процес сучасними матеріалами та обладнанням, в тому числі і комп’ютерною технікою.

Ще зовсім недавно ввели в експлуатацію новий комплекс спортивного характеру. Студенти можуть весело проводити своє дозвілля, займаючись спортом та дотримуючись при цьому здорового способу життя.

Сьогодні викладач коледжу є взірцем наслідування для студентів, тому викладач повинен активно працювати не тільки над формами та методами організації навчального процесу, але й над своєю власною особистістю.

На сьогоднішній день педагогічна наука має дещо інший погляд на вже застарілі форми та методи навчання студентів, тому педагогічний колектив коледжу докладає дуже багато зусиль на пошук ефективних методів навчальної діяльності. Розробляючи нові форми та методи організації навчального процесу, передові викладачі коледжу враховують досвід своїх співвітчизників та передових викладачів різних країн світу. Викладачі коледжу сьогодні є досить активними та талановитими. Велика кількість викладачів коледжу займаються видавництвом своїх власних підручників та посібників.

Спортивно-масова робота БМК

Адміністрація та співробітники коледжу розуміють важливість у професійній діяльності медичного працівника фізичного здоров’я. Викладачі коледжу кожного року організовують заходи спрямовані на виховання у студентів навиків дотримання здорового способу життя. Також у коледжі проводиться достатня кількість навчальних годин із фізичної культури, на яких студенти мають можливість покращити свій рівень фізичного здоров’я. Кожного року адміністрація коледжу проводить змагання між групами та спеціальностями, переможці яких отримують призи. Також кожного року адміністрація коледжу проводить день здоров’я, на якому студенти не тільки покращують рівень показника фізичного стану організму, але й беруть участь у різноманітних цікавих конкурсах

Отже,сьогодні цей навчальний заклад є досить популярним. Рівень знань, які студенти отримують за роки навчання, відповідає професійної діяльності випускника.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!