Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Херсонської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Херсонської області \ ЗВО (ВНЗ) Херсонської області та їх рейтинг \ 13. Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, НК ТДАУ

Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, НК ТДАУ

« Назад

Історія створення Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету, НК ТДУ

Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, НК ТДАУ

Навчальний заклад розпочав свою діяльність 1953 року у мальовничому місті Херсоні. Цей навчальний заклад носив назву Технікум механізації сільського господарства, директором якого був ентузіаст по характеру Зінченко Микола Миколайович. Не можливо не сказати про внесок цього першого директора в розвиток навчального закладу. Завдяки його зусиллям та зусиллям педагогів технікуму була створена найміцніша матеріально-технічна база у СРСР.

Своєю згуртованістю та дружністю і славився сам колектив технікуму.

1957 року технікум перенесли у місто Нова Каховка, отримавши нову назву Новокаховський технікум гідромеліорації , механізації та електрифікації сільського господарства. Новим етапом в історії розвитку технікуму став 1961 рік, коли на навчання у технікум прийнялися 120 студентів із Куби. З того часу і була започаткована практика надання освітніх послуг іноземним громадянам.

У той час про існування такого технікуму знали не тільки на території України, але й на території багатьох інших країн світу. А багато випускників іноземного походження займали керівні посади підприємницьких організаціях та в міністерствах. У той час технікум вже практикував процес обміну студентами між Чехословаччиною та Україною.

Така популярність серед абітурієнтів призвела до великої кількості тих, хто бажав навчатися у цьому навчальному закладі. У зв’язку з цим керівництво закладу вирішило про потребу у будівництві додаткових корпусі, для того, щоб було місце для навчання студентів. Згодом із збільшенням кількості студентів почали утворюватися нові спеціальності.

1993 року керівництво та співробітники коледжу домоглися наданню технікуму статусу агротехнічного коледжу.

2005 року коледж став структурним підрозділом Таврійського державного агротехнічного університету.

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: (05549) 4-24-10.

Електронна пошта: nkatk@kahovka.net.

НК ТДАУ

Сьогодення Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету, НК ТДУ

Сьогодні коледж тісно співпрацює з Великобританією, беручи спільну участь у державній програмі «Студентські сільгосптабори SAWS. Студенти коледжу мають змогу проходити практику та стажування у різних країнах( Великобританія, Швеція, Норвегія). Щодо практики та стажування діє програма, яка носить назву «Працюючий гість».

У коледжі функціонує лабораторія інтерактивного навчання. Ця лабораторія надає студентам коледжу якісно готуватися до захисту різноманітних дослідницьких робіт. Коледж кожного року бере активну участь у міжнародних виставках на різноманітну тематику.

Сьогодні цей заклад освіти впевнено розвивається. Співробітники коледжу докладають досить багато зусиль аби вміло та вдало організувати навчально-методичну діяльність коледжу. Коледж є досить популярним серед абітурієнтів. До нього мріють вступити досить велика кількість людей.

Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, НК ТДАУ

Сьогодення навчально-виробничого комплексу Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету

Навчально-виробничий комплекс складається із навчально-виробничих майстерень, навчально-дослідного господарства, навчально-виробничого машино-тракторного парку, машинного двору, полігону для навчання та спеціальних споруд для техніки.

У навчально-виробничих майстернях проходять практичні заняття, на яких студенти засвоюють практичні уміння майбутньої професії. Також саме у навчально-виробничих майстернях студенти навчаються здійснювати ремонт різних видів двигунів. Навчально-дослідне поле має у своєму розпоряджені загальну площу землі у розмірі 740 га, на якій студенти отримують необхідні уміння майбутньої професії. Навчально-виробничий комплекс навчає студентів здійснювати технологічний процес збирання двигунів.

Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету

Методична робота Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету

У коледжі функціонує методичний кабінет, який займається вирішенням питань щодо організації науково-методичної роботи. Методичний кабінет тісно співпрацює з педагогічним колективом коледжу, адже саме при узгодженій співпраці можна вдало організувати навчально-виховний процес коледжу.

Методичний кабінет займається підвищенням рівня педагогічної майстерності викладачів та збільшенням рівня якості знань у студентів.

Основні напрямки роботи методичного кабінету коледжу:

- поглиблення теоретичних знань студентів коледжу та покращення технологій навчання,виховання та психології;

- забезпечення умов для здійснення навчального та виховного процесу;

- освоєння методик викладання основних предметів;

- вдосконалення методів використання підручників та посібників під час занять;

- заохочення викладачів до використання у своїй професійній діяльності досягнень психологів та методистів;

- інформатизація викладачів коледжу про нові методичні вимоги до педагогічного процесу.

Члени педагогічного колективу є надзвичайно творчими та талановитими людьми, які працюють на покладаючи зусиль. Педагоги коледжу володіють високим рівнем педагогічної майстерності, тому навчальний процес у коледжі приносять студентам тільки задоволення.

Викладачі коледжу віддано працюють, завдяки чому і зберігається дуже високий рівень якості освіти у студентів коледжу. У своїй діяльності педагогічний колектив використовує попередні надбання колег, які допомагають якісно організувати навчально-виховний процес коледжу.

Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, НК ТДАУ

Виховна робота НК ТДАУ

За роки існування навчального закладу у нього сформувалася своя система виховного процесу та свої х традицій. Заходи виховної діяльності на різних сходинках розвитку навчального закладу теж були різними. Виховна діяльність навчального закладу сьогодні має особистісно-орієнтаційний напрямок. Найперше, що намагається сформувати педагогічний колектив у студентів, це національну свідомість та відчуття патріотизму.

Не можна не сказати і про формування у студентів відчуття прекрасного та відчуття поваги та любові до рідної Землі та рідної країни.

Отже, цей навчальний заклад є дуже популярним серед абітурієнтів. Педагогічний колектив коледжу створює усі необхідні умови для становлення соціально зрілої та гармонійно розвиненої особистості кожного студента.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!