Роздрукувати сторінку

Каховський державний агротехнічний коледж, КДАК

« Назад

Історія створення Каховського державного агротехнічного коледжу, КДАК

Каховський державний агротехнічний коледж, КДАК

Розвиток освіти аграрного профілю сягає далекого минулого. Так склалося, що сільськогосподарське ремесло зародилося набагато раніше, ніж почали зароджуватися науки сільськогосподарського профілю.

Перші заклади освіти сільськогосподарського профілю розпочали своє існування із XVIII століття.

Каховський державний агротехнічний коледж розпочав свою освітню діяльність 8 січня 1900 року. Він існував у вигляді Лук’янівської сільськогосподарської школи, яка отримала таку назву в пам'ять Лукяна Єремійовича Павленка.

Ця школа була розташована неподалік від Лук’янівської криниці, яка розташована поблизу знаного на той час шляху Каховка-Мелітополь. Згодом хутір, в якому розташовувалася школа, домігся статусу села. Це село було назване Лук’янівкою. Отже, можна сказати, що розвиток коледжу нерозривно пов'язаний із історією створення села. Дівчатка та хлопчики села, яким виповнилося 13-14 років мали право продовжувати навчання у сільськогосподарській школі. Бажаючі навчатися у школі приймалися на навчання з 1 по 15 січня. Згодом, закінчивши навчання у школі, учні мусили працювати на заможних людей. Працюючи на господаря, учні повинні були здавати звіти у школу кожні чотири місяця.

Учні школи працюючи, отримували також і знання із теорії сільськогосподарських наук. Згодом у 1956 році школа домоглася отримати статус технікуму. Зоотехнічний технікум проіснував по 1976 рік. 1979 року технікум отримав назву Каховський радгосп-технікум.

З цього часу відкрилася зовсім нова сторінка історії розвитку коледжу.

1998 року розпочав своє існування Каховський державний аграрний технікум, який згодом у 2009році був реорганізований у Каховський державний агротехнічний коледж.

КДАК

Контакти Каховського державного агротехнічного коледжу, КДАК

Адреса: Україна, Херсонська область, Каховський район, с. Коробки, вул. Каховська, 30.

Телефон: +38(05536) 93-3-96;

Е-MAIL: agroteh@pcn.com.ua.

Каховський державний агротехнічний коледж, КДАК

Організація освітнього процесу у Каховському державному агротехнічному коледжі, КДАК

Освітня діяльність коледжу здійснюється із ціллю надання бажаючим громадянам здобути сільськогосподарську освіту. Освітня діяльність цього навчального закладу є творчим та інтелектуальним процесом метою якого є надання студентам освітніх послуг високого рівня. Освітня функція коледжу забезпечується шляхом використання системи заходів науково-методичного та педагогічного характеру. Використання сукупності цих заходів направлене на передачу великого багажу професійних знань та умінь особам, які здобувають професію. Також навчальна діяльність спрямована на виховання та формування особистості, яка є гармонійно розвиненою.

Освітня діяльність коледжу має науковий та гуманістичний характер, завдяки чому освітній процес має досить високі показники якості освітніх послуг. В освітньому процесі коледжу також панує принцип демократизму. Дотримання цього принципу призводить до випуск висококваліфікованих спеціалістів, які впевнені в собі та у своїх професійних якостях.

Зміст навчання у коледжі є науково обґрунтованим та складається із дидактичних та методичних матеріалів, які використовуються у процесі навчання студентів різних кваліфікаційних рівнів. Зміст навчання визначається програмою освітнього характеру та різними програмами.

Каховський державний агротехнічний коледж

Виховний процес у Каховському державному агротехнічному коледжі

Система виховних заходів коледж має напрямок підготувати висококваліфікованого фахівця, який здатний створити необхідні умови для розвитку та збагачення культури нашої країни та нації. Працівники коледжу намагаються не просто передати певний обсяг знань, необхідних для майбутньої професійної діяльності, але й розвинути особистість потрібного фахівця , якає конкурентоспроможною та культурною.

Співробітники коледжу намагаються виховати соціально-активну особистість, яка володіє своєю чіткою позицію громадянина України та патріота своєї держави. Саме ці головні принципи виховання стали основним завданням виховного процесу коледжу.

Одним із головних завдань виховної функції коледжу є формування у студентів навчального закладу чіткої життєвої позиції, в якій панують інтелігентність та багатий духовний світ особистості студента.

Усі виховні дії співробітників коледжу направлені на розвиток особистості з високим рівнем культури та духовного світу.

Методична робота Каховського державного агротехнічного коледжу

Методичну діяльність здійснюють методичні ради коледжу. Викладачі коледжу займаються проблемою підвищення рівня педагогічної майстерності. Також працюють над проблемою використання на заняттях інтерактивних технологій навчання студентів.

Методичні ради займаються проблемами координування та регулювання здійснення роботи факультетів та кафедр,розробки плану навчальної діяльності на факультетах, уновітнення методик подання викладачами нового навчального матеріалу, аналізу запропонованих пропозицій щодо оптимізації співвідношення лекцій, лабораторних та практичних робіт.

Дозвілля студентів КДАК

Після навчальних занять студенти гуляють із друзями або читають книги. Не можна не сказати і про те,що багато студентів у вільний час від занять віддають перевагу розвагам за комп’ютером. Студенти коледжу є досить активними. Вони завжди беруть участь у різноманітних заходах та акціях. Неабияке місце у вільному часі студентів коледжу займає заняття фізичною культурою.

Працівники коледжу з метою збереження та зміцнення фізичної культури своїх студентів кожного влаштовують день фізичної культури та спорту.

Коледж є досить популярним серед абітурієнтів. До нього мріють вступити досить велика кількість людей. Співробітники коледжу докладають досить багато зусиль аби вміло та вдало організувати навчально-методичну діяльність коледжу.

Практичне навчання КДАК

Для того щоб випустити висококваліфікованого конкурентоспроможного фахівця викладачі та співробітники коледжу приділяють особливу увагу навчанню студентів практичних навиків сільськогосподарської діяльності.

З метою кращого засвоєння студентами необхідних знань та умінь при коледжі функціонує колекційно-дослідне поле, на якому студенти отримують основи практичної діяльності майбутньої професії. Перші ділянки цього поля почали функціонувати 1998 року. На цих ділянках студенти коледжу проходять практичні та навчальні заняття.

У коледжі функціонує зелений клас.

Адміністрація коледжу запрошує усіх бажаючих до вступу!

Отже, цей навчальний заклад є досить популярним, у якому навчальний процес сповнений яскравими та незабутніми моментами.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!