Роздрукувати сторінку

Херсонська державна морська академія, ХДМА

« Назад

Херсонська державна морська академія була представлена делегацією у складі завідувача навчально-методичного відділу, відповідального секретаря приймальної комісії Валентини Черненко, фахівця навчально-методичного відділу, заступника відповідального секретаря приймальної комісії з денної форми навчання Ірини Марченко, курсантів факультету суднової енергетики ХДМА Сергія Котеньова та Максима Молодчина.

Херсонська державна морська академія, ХДМА

За підсумками роботи виставки Херсонська державна морська академія удостоєна почесного звання «Лідер вищої освіти України» та нагороджена Гран-прі у номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи».

Вітаємо колектив Херсонської державної морської академії з отриманням почесних освітніх відзнак та бажаємо подальших успіхів у створенні сучасного та конкурентного освітнього продукту.

Маємо велику честь вам представити Херсонську державну морську академію з дуже багатою історією, авторитетом та суспільним визнанням як в нашій Україні, так і у цілому світі.

Херсонська державна морська академія – один з першого в Україні морського навчального закладу, створеного у 1834 році.

Колектив академії, до складу якої входять Морський коледж а також Професійно-морський ліцей, розуміючи значимість усі традицій відомого та найстарішого в Україні морського навчального закладу – це значить, що ми й подальші роки, десятиліття а то й сотні років повинні зберігати історичну спадщину і творити нову історію у галузі сучасно нової морської освіти.

ХДМА

Унікальність навчального закладу полягає в тому, що в його стінах курсанти та студенти мають можливість отримати практично будь-яку з необхідних на сучасному судні морських професій: від рядового складу – матроса, моториста, кухаря, бармена до висококласних спеціалістів – капітана, старшого механіка, електромеханіка.

Надійно перевірений партнер навчального закладу стала одна з найбільших крюїнгових компаній світу «Marlow Navigation», яка є не лише компанією-роботодавцем для більшості випускників академії, ще й вагомим інвестором. Тому і цьому Херсонська державна морська академія має широкопрофільну найсучаснішу навчально-тренажерну базу, яка дозволяє своїм курсантам набути їм необхідні на судні потрібні навички.

«HEAVY LIFT» Тренажер який виконує великі вантажні операції, що проводяться на судні. тренажер дозволяє курсантам набути практичні навички з виявлення пожежі, евакуації та надання першої медичної допомоги постраждалим на судні під час надзвичайної ситуації.

Херсонська державна морська академія, ХДМА

Учбовий заклад складається із трьох структурних кваліфікованих підрозділів: Професійно-морського ліцею ХДМА, що уважно підготовляє фахівців до робочих спеціальностей на навчально-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник», Морського професійного коледжу ХДМА, який готує по напрямках фахівців плавальних і суднобудівних спеціальностей з навчально-кваліфікаційного рівня на першому місці «молодший спеціаліст» та, власне, Академії, яка також готує фахівців плавальних та спеціальностей навчально-кваліфікаційного розвинутого рівня. Навчальні плани у ХДМА рівномірні, тому випускники як навчального ліцею, так само і коледжу звичайно можуть продовжити своє навчання також і в інших  структурних підрозділах ХДМА.

Крім теоретичної і тренажерної підготовки, всі курсанти ХДМА мають велику можливість щоб пройти практику в навчальних майстернях, а також щоб пройти плавальну практику як на своєму навчально-виробничому, море-хідному судні ОМ-106, так само на суднах іноземних і національних компаній. В першості з таких  суден є для перевезення великих та важких негабаритних вантажів «HR Constellation», якою лиш забезпечує всім екіпажем компанія «Маpлоу Навігeйшн». На цьому судні курсанти можуть не тільки закpіпити свої набутті знання, але ще й продовжувати своє навчання у спеціально обладнаній лабораторії.

Херсонська державна морська академія

«На сьогодні сучасна Херсонщина може пишатися тим, що має кращий та єдиний в Україні морський учбовий заклад - Херсонську державну професійно-морську академію»

І там, відповідно на доручення Президента України у 2011 році вже була заснована Херсонська державна морська академія, яка в 2012 році вже визнана лідером навіть серед транспортних навчальних вищих закладів України.

І в тому, що академія вже отримала очікуваний свій статус та стала дуже визнаною не тільки в Україні, та й і в усьому світі. Завдяки роботі всьому колективу навчального закладу, та його співпраці з усією павутиною влади та й з іншими закладами, що мають також відношення до морської освіти, тепер академія значно розвивається колектив на своїй трудовій конференції взяв на себе зобов’язання за наступні п’ять років увійти в число самих кращих морських професійно-навчальних закладів світу.

Херсонська державна морська академія, ХДМА

Як всім відомо до високого рівня вміння курсантів можна досягнути лише завдяки клопіткій роботі науково-педагогічного і викладацького складу навчального закладу, який складається із близько 600 осіб, серед яких є кандидати наук, доктори наук, доценти, професори, а також діючі морські фахівці – капітани також старші помічники капітана і старші механіки. Окрім того, не можна забувати ще й про технічне нове оснащення лабораторій і кабінетів, що без якого досягти необхідного нам рівня підготовленості курсантів було б майже неможливо.

ХДМА

Академії, яка підготовляє фахівців плавальних за спеціальностей освітньо-кваліфікаційного можна наголосити, що рівня «бакалавр» і «спеціаліст» та «магістр». Навчальні плани ХДМА інтегровані, уже тому що випускники як ліцею, так само і коледжу якщо є бажання продовжити знову навчання і в інших структурних професійних підрозділах ХДМА.

Херсонська державна морська академія

Професійно-морський ліцей

Крім теоретичної та тренажерної спеціальної підготовки, молоді курсанти ХДМА мають також змогу пройти на слюсарну практику наших навчальних майстернях, а ще пройти плавальну практику як на власному навчально-виробничому судні ОМ-106, так само і на суднах закордонних та національних компаній. Так одне з таких вже є судно з перевезення важких негабаритних вантажів «HR Constellation» яку забезпечує екіпажем компанія «Марлоу Навігейшн». На цьому судні курсанти можуть не тільки закріпити вже здобуті знання, а й також продовжити своє навчання у спеціально обладнаній лабораторії.

ХДМА

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!