Роздрукувати сторінку

Коледж Харківського економіко-правового університету, коледж ХЕПУ

« Назад

Коледж Харківського економіко-правового університету здійснює свою діяльність у формі товариства з обмеженою відповідальністю. Створений як відокремлений підрозділ Харківського економіко-правового університету.

Коледж Харківського економіко-правового університету, коледж ХЕПУ

У коледжі ХЕПУ працюють висококваліфіковані викладачі, що дозволяє казати про високий науковий потенціал: 90% викладачів мають спеціалізовані категорії, причому половина з них мають вчені звання і вищі кваліфікаційні категорії.

Освітня середа університету, сучасне обладнання, інноваційні технології, свобода вибору і відповідальність за результат гарантує як фундаментальність, так і спеціалізацію освіти.

Директором коледжу є кандидат юридичних наук Вапсва Юрій Альфонсасовіч.

Контакти Коледжу Харківського економіко-правового університету

Адреса: м. Харків, вул. Драгомирівська, 1.

Телефон: 057720 19 43.

Електронна пошта: info@hepu.edu.ua.

коледж ХЕПУ

Загальні відомості про коледж ХЕПУ

Коледж ХЕПУ - відмінний вибір для тих, хто вже сьогодні бажає стати студентом і мріє якнайшвидше отримати спеціальність і роботу. Коледж готує юристів-молодших спеціалістів на базі 9-ти і 11-ти класів. Випускники коледжу отримують диплом державного зразка і зможуть відразу знайти роботу або продовжити освіту у ВУЗі.

Навчання в коледжі - ідеальний варіант, для того, щоб заощадити час і швидше отримати професію, а також для абітурієнтів, які бажають полегшити собі вступ до ВНЗ.

Чотири роки навчання в коледжі ХЕПУ забезпечує отримання атестату про повну середню освіту та диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Правознавство». Студенти вивчають 11 галузей права - від конституційного до екологічного. Багато уваги приділяється цивільній, адміністративній і господарському процесам, нотаріату, а також кримінального права та процесу. Випускники коледжу продовжують навчання в Харківському економіко-правовому університеті до освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, спеціаліста та магістра.

Практика в коледжі ХЕПУ

Невід'ємною рисою нашого навчання стала його орієнтація на практику. Наші студенти не просто пізнають теоретичні основи спеціальності, а й можуть відразу ж застосовувати їх на практиці.

Тому ми можемо бути впевнені, що випускники коледжу ХЕПУ підготовлені для роботи в правоохоронних і судових органах як юриста, а також в органах державної влади та місцевого самоврядування, в організаціях різних організаційно-правових форм.

Крім того, наш коледж має широку базу для проходження практики. Не варто забувати, що саме серед практикантів роботодавці часто знаходять майбутніх співробітників, тому практика є важливим елементом навчання.

Бібліотека Коледжу Харківського економіко-правового університету

Гідністю університету є бібліотека. Фронтальний розмір науково-методичних, наукових та періодичних видань перевищує 150 тисяч примірників. За сприянням автоматизованої інформаційно-бібліотечної системи «UNILIB» утворена база електронного каталогу фонду бібліотека. Тепер можна з легкістю знайти необхідний матеріал і зайти з будь-якого комп'ютера в ХЕПУ або навіть в гуртожитку і подивитися чи є книга в бібліотеці. А в мультимедійному залі можна застосувати електронну базу повнотекстових наукових, періодичних видань.

В університеті встановлена інформаційна пошуково-довідкова система «Ліга-Закон», що розміщає в собі чинну законодавчу базу та судову практику.

Університет є організатором і координатором освітньої мережі м. Харкова.

Студентське самоврядування в Коледжі ХЕПУ

Самоврядування студентів – це засіб участі студентів в житті коледжу, університету, міста та області.

Студентське самоврядування - це самостійна діяльність студентів з вирішення проблем, пов'язаних з їх життям в університеті, забезпечення проведення вільного часу, захистом прав студентів, покращення співпраці з іншими вузами.

Коледж надає можливість іногороднім студентам проживати в зручному 16-ти поверховому гуртожитку квартирного типу Харківського економіко-правового університету. Гуртожиток розташований недалеко від університету і це є дуже зручно для студентів Кожна кімната гуртожитку має доступ до мережі Internet та електронної бібліотеці ХЕПУ.

Поглиблене вивчення іноземних мов в коледжі ХЕПУ

Глобальні зміни в Україні і в усьому світі не могли не вплинути на роль іноземної мови в системі освіти. З простого навчального предмета він перетворився на одне з найголовніших засобів професійної реалізації.

Вивчення іноземних мов передусім пов’язано з тим, що це є вимогою в сучасному суспільстві, особливо для студентів-юристів.

У коледжі ХЕПУ іноземна мова викладається з першого і до останнього курсу. Окрім цього, студенти мають можливість вивчати й інші іноземні мови.

Тому, коледж ХЕПУ це початком рівня здобуття юридичної освіти, де студент и здобувають базові знання для своєї діяльності, а вже в університеті продовжують навчання на основі цих знань, які здобути в коледжі. Великим плюсом є те, що студенти коледжу проходять практику в юридичних фірмах, органах місцевого самоврядування, державних органах – це дає можливість студентам зрозуміти на практиці, як працюють ті чи інші органи нашої держави.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!