Роздрукувати сторінку

Харківський бізнес-коледж, ХБК

« Назад

Харківський бізнес-коледж є коледжем приватного вищого навчального закладу Харківського інституту економіки ринкових відносин та менеджменту

Харківський бізнес-коледж, ХБК

Контакти Харківського бізнес-коледжу

Адреса: м. Харків, Маршала Батицького, 5.

Електронна пошта: xbk@ukrpost.net.

ХБК

Спеціальності в ХБК

Коледж поводить набір за такими спеціальностями: фінанси; бухгалтерський облік, організація надання послуг населенню, технологія харчування, торгівельна діяльність, економіка підприємства для здобуття молодшого спеціаліста. Строк навчання становить 2 – 2,5 роки.

А також за такими спеціальностями для здобуття кваліфікаційного рівня бакалавр: фінанси і кредит, облік і аудит, маркетинг; менеджмент організацій, технологія харчування, економіка підприємства. Термін навчання становить 4 роки.

Для вступу доХарківського бізнес-коледжу необхідно скласти вступні іспити за дисципліною українська мова, а саме написання диктанту.

Матеріально-технічна база Харківського бізнес-коледжу

До матеріально-технічної бази входять : два навчальні корпуси, лабораторії, сучасні комп'ютерні класи, спортзал.

Коледж має свою власну бібліотек, яка оснащена необхідною літературою, в якій налічується велика кількість наукових, методичних примірників. В процесі розробки постає електронний каталог в середовищі «ІРБІС».

До користування іногородніх студентів — 2 гуртожитки (оплата за проживання не перевищує розміру стипендії), спортивні секції, кафе та інше.

В коледжі навчається близько 1600 студентів, серед них студенти, які вже здобули диплом молодшого спеціаліста і здобувають диплом бакалавра – працюють на підприємствах різних форм власності та користуються попитом на ринку праці.

Педагогічний колектив складає 150 викладачів, серед них 53 педагоги, які мають вчені звання і наукові ступені.

Студентам надають можливість проходити практику на підприємствах харчування та торгівлі, фінансово-промислових компаніях з можливістю чергового працевлаштування.

Спеціалісти та фахівці отримують диплом державного типу. Випускники, які отримали кваліфікаційний рівень бакалавра, мають можливість здобувати вищу освіту у закладах освіти з IV рівнем акредитації для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (магістра).

На базі коледжу працюють довузівська підготовка абітурієнтів 9 – 11 класі. На курсах проводять підготовку за всіма необхідними предметами для вступу Працює відділення фахової підготовки на базі 9-11 класів. Випускники відділення отримають спеціальності: кондитер, торговець, бармен, кухар, стюард, касир, секретар керівника. Випускникам відділення надаються пільги при вступі до коледжу.

Отже, ХБК це навчальний заклад, який здійснює підготовку у галузі управління, організації виробництва а також забезпечення харчового виробництва. Студенти мають високі показники знань, завдяки чому працюють в установах нашої країни та поза її межами.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!