Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Харківської області \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області та їх рейтинг \ 86. Коледж управління та інформаційних технологій Харківського інституту управління, КУІТ ХІУ

Коледж управління та інформаційних технологій Харківського інституту управління, КУІТ ХІУ

« Назад

Коледж управління та інформаційних технологій Харківського інституту управління, створений у форм товариства з обмеженою відповідальністю – приватний ВНЗ з І рівнем акредитації, підпорядковується Харківському інституту управління.

Коледж управління та інформаційних технологій Харківського інституту управління, КУІТ ХІУ

Контакти КУІТ ХІУ

Адреса: 61013 м. Харків, вул. Шевченка, 24.

Телефон: 057720220.

E-mail: khiom.kollege@ukr.net.

Сайт: http://khiom.at.ua/index/koledzh/0-14.

Група «Вконтакте»: https://vk.com/club71505826.

КУІТ ХІУ

Загальні відомості про Коледж управління та інформаційних технологій Харківського інституту управління, КУІТ ХІУ

Заснування відбулося в травні 2001 року. У своїй діяльності коледж дотримується усіх спеціалізованих нормативно - правових актів.

Функціонує на основі Положення про коледж та Статуту ХІУ.

Коледж управління та інформаційних технологійприймає активну участь в наукових програмах, забезпечує проведення конференцій, семінарів, виставок, веде міжнародну співпрацю з іншими навчальними закладами.

У коледжі студенти з перших днів намагаються опанувати складну організаторську науку. При цьому вони організовують студентське самоврядування для забезпечення дозвілля в коледжі.

В коледжі управління та інформаційних технологійстворена студентська рада, студентська наукова частина, центр трудових ініціатив, спортивний комітет, у межах якого створені майстерні та клуби за зацікавленнями.

Про спеціальності КУІТ ХІУ

Коледж – освітній заклад, який надає освітню діяльність громадянам. Коледж проводить підготовку на базі повної загально середньої та вищої освіти за наступними спеціальностями:

- «Маркетингова діяльність»;

- «Фінанси і кредит»;

- «Бухгалтерський облік».

Підготовка студентів здійснюється за допомогою повного поєднання ґрунтовної підготовки спеціалістів з практичним вжитком найновіших досягнень світової науки, техніки та освіти.

Навчання у коледжі проводиться на контрактній основі, тобто не за рахунок коштів державного бюджету.

Випускники професійних технічних училищ та професіональних ліцеїв, які отримали вже повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника з профільних спеціальностей вступають на 2-ий курс.

Коледж це освітній осередок сучасного типу, який змістовно поєднує повну підготовку спеціалістів з прикладним використанням нових здобутків світової науки на засадах навчальних планів, які містять всі правила міжнародних центрів акредитації з залученням вітчизняного, зарубіжного наукового та педагогічного складу.

В коледжі свою діяльність здійснюють досвідчені викладачі. Також до викладання дисциплін залучені педагоги кафедр ХІУ.

Всі іногородні студенти мають можливість проживати в гуртожитку.

Після закінчення спеціалісти зараховуються на 3-й курс ХІУ для продовження отримання освіти за спеціальностями кваліфікаційного рівня бакалавра: «Маркетинг», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит».

Випускникам коледжу випадає нагода працювати в різноманітних установах міста Харкова, області і України.

До основної програми підготовки молодших спеціалістів належить:

- предмети з гуманітарної підготовки: філософія, іноземна мова за фаховим спрямуванням, правознавство;

- предмети з природничої, наукової та економічної підготовки: політична економія, вища математика, інформатика і комп’ютерні технології, кошти підприємства, бухгалтерський облік, статистика, екологія, безпека життєдіяльності;

- предмети з фахової підготовки. За спеціальністю «Маркетингова діяльність»: маркетинг, розроблення товару, ціноутворення.

Коледж управління та інформаційних технологій Харківського інституту управління, КУІТ ХІУ

За спеціальністю «Фінанси і кредит»: банківські операції, податкова система, казначейська діяльність, страхові послуги.

За спеціальністю «Бухгалтерський облік»: економічний аналіз, обрахунок і звітність у бюджетних організаціях, податкова система, основи аудиту, охорона праці.

Документи, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ:

- заява на ім’я ректора, де обов’язково зазначається напрям підготовки;

- оригінал атестату і додаток до нього;

- сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти;

- 2 копії паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- кольорові фотокартки розміром 3x4 см;

- документи про надання пільги.

Отже, навчатися в цьому коледжі дуже престижно, він є провідним коледжем м. Харкова, де студенти отримують економічну освіту. Після закінчення коледжу студент може продовжити навчання в інституті від, якого він функціонує.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!