Роздрукувати сторінку

Коледж Національного фармацевтичного університету, Коледж НФУ

« Назад

Коледж Національного фармацевтичного університету — державний ВЕЗ з І-ІІ рівнями акредитації, який підпорядковується Міністерству охорони здоров'я (МОЗ) України.

Коледж Національного фармацевтичного університету, Коледж НФУ

Контакти Коледжу Національного фармацевтичного університету

Адреса: 61140, м. Харків, вулиця Олександра Невського, 18.

Телефон: 057737-22-88.

Електронна пошта: collegeNFaU@ukr.net.

Сайт: http: http://college.nuph.edu.ua.

Коледж НФУ

Історія Коледжу НФУ

Коледж Національного фармацевтичного університету є державним освітнім закладом, що заснований на загальнодержавній власності України.

Діяльність коледжу розпочинається з того моменту як був заснований у 1946 році Харківський хіміко-індустріальний технікуму відповідно до розпорядження Ради Міністрів СРСР.

В 1955 році за наказом Міністерства хімічної промисловості йому було змінено назву на Харківський хіміко-механічний технікум.

У ході перебудови України в 1991 році попит у спеціалістах фармації поставили перед технікумом основне завдання щодо перепрофілювання в Харківський хіміко-фармацевтичний технікум. Це було затверджено відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України, також наказом було встановлено, що фармацевтичне відділення Харківського медичного училища № 1 буде діяти при технікумі.

Згодом технікум було ліквідовано і замість нього за розпорядженням МОЗ було утворено технікум Української фармацевтичної академії. В 1999 році академія здобуває національний статус. І тепер технікум називається технікум Національної фармацевтичної академії України.

В 2002 році технікуму надано назву - технікум Національного фармацевтичного університету.

За дозволом МОЗ в 2005 році технікум був реорганізований у Коледж Національного фармацевтичного університету.

Коледж Національного фармацевтичного університету, Коледж НФУ

Бібліотека Коледжу Національного фармацевтичного університету (Коледжу НФУ)

Наукова бібліотека Коледжу НФУ – інформаційний осередок освіти та науки, який допомагає інтелектуальному підвищенню та вихованню нових кадрів для фармацевтичної сфери.

Фонд бібліотеки місить у собі інформаційні показники розвитку фармацевтичної освіти та науки не тільки України, а й усього світу.

Бібліотека оснащена важливими, рідкісними вітчизняними та зарубіжними спеціалізованими виданнями; докладно представлені праці вчених університету – підручники, методичні розробки, статті з періодичних видань, монографії.

Функціонування бібліотеки спрямоване на збільшення номенклатури бібліотечно-інформаційного сервісу, поліпшення традиційних і запровадження сучасних бібліотечних форм і методів роботи на базі новітніх інформаційних ресурсів, утворення електронних баз даних, ведення довідкового апарату з вживанням як традиційних, так і сучасних інформаційних ресурсів.

Матеріально-технічна база Коледжу Національного фармацевтичного університету

Коледж забезпечений двома навчально-лабораторними корпусами, 57 кабінетами і лабораторіями, спортивно-оздоровчим комплексом, бібліотекою, читальною залою, гуртожитком.

До послуг студентів:

- абсолютне забезпечення потрібною навчальною літературою;

- надавання пільг в їдальнях і кафе;

- пункт первинної медико-санітарної допомоги;

- фізкультурний й оздоровчий комплекс з тенісними кортами, тренажерними залами, футбольним полем;

- культурний центр: театр естрадної пісні, клуб життєрадісних та кмітливих, театр естрадних мініатюр.

Коледж Національного фармацевтичного університету

Спеціальності Коледжу НФУ

1. Спеціальність «Фармація».

Фармацевт може працювати у сфері фармацевтичного виробництва, оптової та роздрібної торгівлі лікарських товарів, медичними та ортопедичними виробами, оптикою і т. д.

Фармацевт надає населення лікарські препарати, товари медичного вжитку і може займати відповідні посади: фармацевт; завідувач аптеки, лаборант (фармація).

Частіше за все фармацевти виконують свої функції в аптеці, але також можуть отримати посаду на фармацевтичній фірмі, фармацевтичному складі, в контрольно-аналітичній лабораторії.

У роботі фармацевта потрібні такі навички і вміння:

- знати номенклатуру лікарських препаратів;

- вміти надати консультацію клієнту;

- відповідальність;

- комунікабельність;

- вміти працювати в колективі;

- уважність.

2. Спеціальність «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук»

Технік-лаборант може працювати в сфері хіміко-фармацевтичного виробництва, санітарно-епідеміологічних пунктах, органах митного контролю.

Технік-лаборант забезпечує синтетичний контроль якості сировини, хімічних лікарських складних речовин, готових лікарських препаратів і може обіймати наступні посади: технік-лаборант, лаборант контрольно-аналітичної лабораторії.

Коледж НФУ – єдиний заклад в Україні, який проводить підготовку за цією спеціальністю і має старі звичаї в підготовці фахівців даного профілю, випускники якого займають керівні посади у різних куточках нашої країни.

Технік-лаборант дає аналітичну ревізію якості сировини, напівпродуктів, хімічних лікарських сполук, готових лікарських форм та препаратів.

Випускники коледжу, із сильним запасом знань, мають можливість продовжити отримувати вищу освіту в університетах за скороченими термінами навчання (НФУ, НТУ).

3. «Виробництво фармацевтичних препаратів»

Технік-технолог може працювати в галузі хіміко-фармацевтичних установ, робота в цехах, на дільницях, у відділеннях провідного технолога, у відділі технічного контролювання фармацевтичних установ, в науково-дослідних інститутах і може обіймати наступні посади: майстер зміни, технік, апаратник високої кваліфікації.

Технік-технолог здійснює підготовку для роботи в цехах, на дільницях, у відділах головного технолога, технічного контролю фармацевтичних підприємств, у науково-дослідних установах.

Тому, Коледж НФУ – це медичний заклад, який готує досвідчених фахівців у галузі фармація, надаючи їм необхідних знань. Коледж забезпечує студентів практикою, яку вони проходять під час навчального процесу та на практичній основі дивляться як функціонує діяльність фармації.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!