Роздрукувати сторінку

Харківський інститут управління, ХІУ

« Назад

Харківський інститут управління (ХІУ) — приватний ВНЗ з ІІІ рівнем акредитації.

ХІУ – один з перших ВНЗ приватної форми власності на Слобожанщині. Основними функціями інституту є: надання послуг для отримання вищої професійної освіти, проведення підготовки фахівців різних рівнів кваліфікації за новими спеціальностями. Діяльність ВНЗ викликана попитом суспільства і регіону в підготовці спеціалістів економічної сфери за новими галузями знань, напрямами підготовки та спеціалізаціями.

Харківський інститут управління, ХІУ

Контакти Харківського інституту управління

Адреса: 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 24.

Телефон: 80577142341.

Електронна пошта: khiom@ukr.net.

Сайт: http: khiom.at.ua.

ХІУ

Історія ХІУ

ХІУ було засновано в 1991 році. В 2002 році отримав ліцензію на перепідготовку та підвищення кваліфікації. В 2003 році при ХІУ відкривають Коледж управління та інформаційних технологій, який почав підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями «Бухгалтерський облік», «Біржова діяльність» та «Фінанси».

В 200 році при інституті відкривають відділення туризму, з 2004 року починає свою роботу центр туризму.

У 2004 році за потребою інституту знову проходить акредитацію і здобуває ІІ і ІІІ рівні усіх чотирьох спеціальностей («Облік і аудит», «Маркетинг», «Фінанси», «Менеджмент організацій»).

Структура Харківського інституту управління

ХІУ включає в себе: економічний факультет, чотири випускові кафедри, коледж і Центр післядипломної освіти.

Коледж управління та інформаційних технологій є структурною одиницею інституту після закінчення якого всі випускники переходять на третій курс інституту для продовження отримання вищої освіти.

При інституті існує спортивний клуб «Форвард», який виростив ряд чемпіонів України, Європи та світу. Президент клубу "Форвард" - Федун Юрій Олександрович, чемпіон світу з кікбоксингу серед професіоналів, майстер спорту з боксу.

Харківський інститут управління, ХІУ

Бібліотека Харківського інституту управління

Суттєву допомогу в навчанні забезпечую бібліотека інституту. Книжковий фонд нараховує більш 36 тисячі примірників, періодичні видання - більш 350 українських та російських журналів і газет щорічно.

Бібліотека ХІУ досить функціональна, має три структурні одиниці: читальний зал, абонемент, інформаційно-аналітичне відділення.

Фонд бібліотеки універсальний за своїм змістом. Близько 90% видань відповідає профілю підготовки спеціалістів у ВНЗ - у своїй більшості це література з економіки, політики, права, лінгвістики, психології, культурології, історії, обчислювальної техніки.

Постійним напрямком поповнення бібліотечного фонду стало проведення акції «Подаруй книгу бібліотеці інституту», завдяки якій приріст складає біля 500 видань щороку. Також бібліотека комплектується електронними видами документів - аудіо і відеокасетами, компактними дисками.

Відкриття документального фонду бібліотеки здійснюється за допомогою системи каталогів та карток, електронної бази даних, пошук видань у котрій користувачі можуть здійснювати і самостійно, через мережу Internet. Крім того, у користувачів бібліотеки є можливість пошуку потрібної їм інформації за допомогою мережі Інтернет. У локальній мережі теж є чимало електронних версій різнобічних документів.

Різнобічні форми і методи інформаційно-бібліографічної роботи в бібліотеці ХІУ включають і індивідуальне інформування пріоритетних категорій - ректора, проректора з учбової та виховної роботи, проректора з наукової роботи, завідуючих кафедрами - за необхідними їм темами.

Спеціальності ХІУ

На даний час в інституті функціонують: економічний факультет (денна і заочна форма навчання), Центр післядипломної освіти і сім кафедр (соціально-економічних, гуманітарних і правових дисциплін; фінансів і кредиту; вищої математики та прикладної інформатики; обліку та аудиту; екологічної безпеки і туризму; економіки і маркетингу; менеджменту).

ХІУ готує фахівців за спеціальностями:

- «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік» для молодшого спеціаліста;

- із «Облік і аудит», «Маркетинг», «Фінанси і кредит», «Менеджмент»;

із рівнем «спеціаліст»: «Облік і аудит», «Маркетинг», «Фінанси», «Менеджмент організацій».

Інститут проводить перепідготовку та підвищення кваліфікації за спеціальностями (з наданням рівня «спеціаліст») «Облік і аудит», «Маркетинг», «Фінанси» та «Менеджмент організацій».

Харківський інститут управління

Кафедри Харківського інституту управління

1. Кафедра природничих, соціально-економічних і гуманітарних дисциплін. Вона була створена відповідно до наказу ректора в 2010 році. З 2012 року колектив кафедри проводять підготовку молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів та фахівців, що одержують другу вищу освіту або поліпшують кваліфікацію. Основною діяльність кафедри – надання студентам комплексних знань зі культурологічних, історичних, соціально-політичних, математичних, комп’ютерних правових дисциплін.

Педагоги кафедри мають великий досвід практичної роботи й працюють в основному за авторськими програмами курсів, що основані на типових міністерських програм.

2. Кафедра менеджменту. Заснування відбулося в 1993 році. Зараз має висотний науковий та педагогічний потенціал.

Суспільне замовлення на спеціалістів за напрямом підготовки «Менеджмент і адміністрування» досліджується в галузі праці та професійній підготовці.

Кафедра проводить наукові дослідження, тематика яких пов’язана з поліпшенням ефективності функціонування менеджменту підприємств і установ. Викладачі друкують свої дослідницькі роботи у наукових газетах, журналах, видають власні монографії.

3. Кафедра економіки і маркетинг. Кафедра створена у 1995 році, проводить підготовку бакалаврів, спеціалістів. Основною метою кафедри є організація навчального процесу, що включає в себе систему організаційних і дидактичних заходів, які цілеспрямовані на підготовку спеціалістів з маркетингу.

Кафедра забезпечена усім методичним та науковим матеріалом для здійснення підготовки студентів за професійними дисциплінами.

Підготовка студентів проводить відповідно до принципів цілісності знань, їхньої практичної направленості, а також індивідуального підходу до кожного студента.

Тому, ХІУ це один з висококласних інститутів у м. Харкові і в Україні, який проводить комплексу підготовку студентів відповідно до їх спеціалізації та надає усі необхідні знання та навички для продовження фахової діяльності.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!