Роздрукувати сторінку

Харківський національний автомобільно-дорожній університет, ХНАДУ

« Назад

Харківський автомобільно-дорожній інститут (саме таку назву інститут носив з початку свого існування і до війни) був створений одночасно з п'ятьма іншими першими автомобільно-дорожніми ВНЗ Радянського Союзу - Московським, Ленінградським, Саратовським, Омським. Датою його заснування вважається 7 липня 1930 року. В даний час Харківський національний автомобільно-дорожній університет є вищим навчальним закладом IV рівня акредитації. Очолює університет ректор, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч, академік транспортної Академії України; заслужений діяч науки і техніки України; лауреат державної премії України, академік Нью-Йоркської Академії наук Туренко Анатолій Миколайович.

Харківський національний автомобільно-дорожній університет, ХНАДУ

Контакти ХНАДУ

Адреса: 61076, м. Харків, вул. Петровського, 25.

Телефон: (057) 700-38-64, 707-37-82.

Загальна інформація про Харківський національний автомобільно-дорожній університет, ХНАДУ

Харківський національний автомобільно-дорожній університет був відкритий в 1930 році як автомобільно-дорожній інститут. У 1933 році інституту було передано приміщення по вулиці Петровського (тепер це головний навчальний корпус ХНАДУ). У 1935 році заклад отримав два гуртожитки загальною площею 2900 квадратних метрів, а також гаражі-бокси для будівельної і дорожньої техніки. Крім того в розпорядження ВНЗ був переданий навчально-науковий полігон. В тих же роках в ХНАДУ були організовані 13 кафедр, три з яких були спеціальні (дорожнього справи, мостів, автомобілів і двигунів).

На сьогоднішній день Харківський національний автомобільно-дорожній університет готує бакалаврів, фахівців і магістрів на 7 основних факультетах.

ХНАДУ

Факультети та напрями підготовки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

- Дорожньо-будівельний:

-- Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування;

-- Будівництво.

- Автомобільний:

-- Машинобудування;

-- Автомобільний транспорт.

- Механічний:

-- Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології;

-- Машинобудування;

-- Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології.

- Мехатроніки транспортних засобів:

-- Електромеханіка;

-- Системна інженерія;

-- Професійне навчання.

- Транспортних систем:

-- Транспортні технології.

- Управління та бізнесу:

-- Економіка підприємства;

-- Облік і аудит;

-- Міжнародна економіка;

-- Менеджмент.

- Підготовки іноземних громадян.

Харківський національний автомобільно-дорожній університет, ХНАДУ

Також в ХНАДУ функціонує центр підвищення кваліфікації та факультет довузівської підготовки. Харківський автодорожній університет відомий у всьому світі своїм науковим потенціалом і унікальними винаходами та рекордами.

Викладацький склад налічує 573 співробітника, з яких 65 професорів, 38 докторів наук, 193 доцента. У ХНАДУ навчається понад 7000 студентів з України та інших країн. На сайті univerlife Ви зможете дізнатися про досягнення університету та його викладацький склад.

Напрями навчання ХНАДУ:

- Автоматика і електроніка;

- Біологія та екологія;

- Транспорт;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Для здійснення високоефективної практичної підготовки фахівців створені сучасні лабораторії ХНАДУ:

- Експертизи технічного стану транспорту;

- Кріогенної та пневмотехніки;

- Інноваційних технологій;

- Швидкісних автомобілів;

- Зимового утримання доріг;

- Реологічних методів дослідження;

- Наукових досліджень протипожежних технологій;

- Метрології та ін.

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Матеріально-технічна структура Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

В структуру Університету входять: 12 корпусів, видавничий і виставковий комплекси, 7 гуртожитків, медичний центр, 9 спортзалів і 16 спортивних майданчиків, студентський клуб.

Для гармонійного та всебічного розвитку студентів у ХНАДУ створені всі необхідні умови. Свої послуги студентам та викладачам ВНЗ надають багата бібліотека, читальні зали, культурний центр з численними народними колективами художньої самодіяльності, спортивний клуб і. т. д.

Міжнародна співпраця ХНАДУ

Налагоджені міжнародні зв'язки Університету сприяли входженню його в Болонський процес і розкриття нових можливостей у підготовці фахівців на основі найкращих прикладів європейського досвіду. В рамках міжнародного співробітництва також здійснюється навчання іноземних громадян, участь у міжнародних конкурсах, стажування співробітників Університету в зарубіжних ВУЗах.

Школярам випускних класів пропонується пройти навчання на підготовчих курсах, які проводяться в університеті. На підготовчому відділенні пропонується пройти навчання та іноземним студентам. У навчанні застосовуються унікальні комп'ютерні технології, новітні мультимедійні технології.

Особливе місце в освітньому процесі займає дистанційне навчання, яке дозволяє навчатися з будь-якої точки країни і навіть світу, де є вихід в мережу інтернет в режимі он-лайн, а так само чатах, форумах і т. д. за індивідуальним графіком кожного учня.

Іноземні та іногородні студенти отримують місця для проживання в семи студентських упорядкованих гуртожитках.

Студенти, що навчаються на денному відділенні, отримують відстрочку від служби в армії.

Студенти Харківського національного автомобільно-дорожнього університету завойовують призові місця зі своїми розробками.

Різні покоління випускників Харківського національного автомобільно-дорожнього університету не забуває свій рідний ВНЗ.

Фахівці, які мають диплом вищої освіти, можуть пройти необхідну перепідготовку та підвищення кваліфікації, а також отримати другу вищу освіту.

Філії Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

Свої філії університет має: Херсонський факультет при національному технічному університеті, Сімферопольський заочний факультет при автотранспортному технікумі, Науково-консультаційні центри в містах Кривий Ріг, Нікополь, Полтава.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка, які визнаються у багатьох країнах світу.

Якщо Ви хочете отримати вищу освіту високої якості, то - ласкаво просимо!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!