Роздрукувати сторінку

Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту, ХІЕРВМ

« Назад

06.07.2015 14:30

Харківський інститут економіки ринкових відносин і менеджменту — приватний ВНЗ з III рівнем державної та міжнародної акредитації. Здійснює підготовку на денному, заочному відділеннях.

В ХІЕРВМ отримують освіту близько 4000 студентів. Інститут забезпечує допрофесійну орієнтацію учнів шкіл, комп'ютерні турніри, економічні олімпіади для учнів шкіл, зустрічі студентів з центральними спеціалістами, бізнесменами.

Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту, ХІЕРВМ

Під час навчання студенти кожного року забезпечуються практикою та стажуванням на розвинутих підприємствах.

Контакти Харківського інституту економіки ринкових відносин та менеджменту

Адреса: 61038, м. Харків, вул. Маршала Батицького, 5.

Телефон: 0577381161.

Електронна пошта: khinem@ukr.net.

ХІЕРВМ

Загальні відомості про Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту

Навчальна, виховна, наукова та дослідницька робота Харківського інституту економіки ринкових відносин та менеджменту проводиться з ціллю сформувати освічену, творчу індивідуальність, становлення її фізичного, духовного здоров'я. Все це спирається на теоріях постійного удосконалення та розвиток знань з комп'ютерної техніки та програмування, іноземних та української мов, природознавства та захисту оточуючого середовища, стабільної практичної підготовки, фізичного виховання та постійної виховної роботи.

Основним завданням закладу є задоволення стабільної потреби на висококваліфікованих фахівців ринкового профілю з вищою освітою, які здібні ефективно працювати директорами та організаторами торговельної діяльності державних підприємств, підприємств малого бізнесу, а також фахівцями різного рівня у страхових компаніях, податковій поліції, ревізорами-контролерами.

Будова навчального процесу заснована на нестандартних методиках навчання. Близько 50% занять здійснюються у вигляді практичних ігор, тренінгів, аналізу ділових та напружених ситуацій бізнесу, стратегії економічної небезпеки, психологічних відео тренінгів та активних тренінгів лідерських якостей.

Викладачі в інституті це найкращі та найдосвідченіші працівники ВНЗ, які працюють на конкурсній основі.

Академічний процес створений на платформах методологій, а також опорних лекціях вищих навчальних закладів України, країн СНД, США, Франції, Японії та інших.

За весь час існування з інституту випустилося 10 випусків і понад 10 тисяч висококваліфікованих спеціалістів.

Його випускники здобувають два дипломи: державного та міжнародного зразка. Це є великим плюсом для статусу інституту.

Випускники – це якісні спеціалісти ринкового профілю з вищою освітою, які ефективно працюють керівниками і організаторами.

Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту, ХІЕРВМ

Історія ХІЕРВМ

Нинішній ректор Тищенко Вадим Миколайович був засновником цього інституту. В 1993 році, як наслідування «Школи бізнесу та менеджменту» було засновано Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту, який має повну державну і міжнародну акредитацію.

Навчальна виховна робота у ВНЗ відбувається відповідно до наданої ліцензії Міністерством освіти України. Навчальний заклад внесено до реєстру державних ВУЗ, що акредитований Міністерством освіти і науки України та Міжнародною Кадровою Академією з міжнародним рівнем при ЮНЕСКО та Раді Європи.

Матеріально-технічна база ХІЕРВМ

Інститут діє як народний академічна структура, до складу якого входять: дитячий садок «Джерельце», бізнес-коледжі в м. Харкові та м. Торезі, інститут з окремими структурними одиницями, Бізнес-гімназія.

Інститут проводить підготовку бакалаврів та спеціалістів за денною й заочною формами навчання, а також перепідготовку спеціалістів на базі вищої освіти.

На території інститут розміщені 4 навчальні корпуси з новітніми аудиторіями, лабораторіями, комп'ютерні класи, обладнані сучасними комп'ютерами, які мають доступ до мережі Інтернет, бібліотека та відеотека. Інститут також має готель, їдальню, кафе, спортивний комплекс.

Навчання в Харківському інституті економіки ринкових відносин та менеджменту

Інститут проводить набір за такими спеціальності: облік і аудит, економіка підприємства, маркетинг, економічна кібернетика, менеджмент організацій.

Вартість навчання становить:

- для бакалаврів: денне відділення ‒ 6000 тисяч гривень, заочне відділення ‒ 5000 тисяч гривень;

- для спеціалістів: на денному відділенні – 7000 тисяч гривень, на заочному відділенні ‒ 4500 тисяч гривень.

Середній конкурс 0.16 людина ∕ місце. Загальний конкурс на вступ становить:

- для молодшого спеціаліста 0.07 людина ∕ місце;

- для спеціаліста 0.23 людина ∕ місце;

- для бакалавра 0.11 людина ∕ місце.

Тому, навчатися в ХІЕРВМ дуже престижно, адже отримання двох дипломів - це великі можливості у майбутньому для подальшої праці в зарубіжних країнах, де економіка є більш розвиненою і у спеціалісті є великі можливості здобуття керівних посад.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!