Роздрукувати сторінку

Харківський національний університет внутрішніх справ, ХНУВС

« Назад

06.07.2015 14:25

Харківський національний університет внутрішніх справ (укр. Харківський національний університет внутрішніх справ) - вищий навчальний заклад МВС України.

Харківський національний університет внутрішніх справ, ХНУВС

Контакти Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС)

Адреса: 61080, м. Харків, просп. 50-річчя СРСР.

Телефон: 380577398300.

Електронна пошта: odin.univd@gmail.com.

Сайт: http://univd.edu.ua.

ХНУВС

Загальні відомості про ХНУВС

В університеті ведеться підготовка спеціалістів за рахунок державних коштів у навчально-наукових інститутах.

Навчання здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Діють як денне,так і заочне відділення.

Університетом була створена приватна система ведення підготовки наукових та педагогічних кадрів в докторантурі, ад'юнктурі та аспірантурі за 14 спеціальностями. Інтенсивно працюють 6 професійних навчальних рад із захисту дисертацій для отримання наукових ступенів доктора юридичних наук, кандидата і кандидата психологічних наук.

ХНУВС приєднався до угоди про співробітництво з центральними навчальними закладами з підготовки поліцейських штатів Франції, Німеччини, Білорусі та ін.

Університет веде активну співпрацю, ділиться досвідом з нагальних питань з представниками академій поліції Швеції,  Сполучених Штатів Америки, Польщі та інших держав.

Основним завданнямміжнародного співробітництва є сумісна розробка методів постанови кадрових проблем, розширення комунікацій у галузі спільного виконання науково-практичних проектів, проведення науково-практичних конференцій, тренінгів, що наділенні на попередження та розкриття злочинності, захист прав і свобод громадян, охорона громадського порядку.

Ці завдання і дають можливість розширювати межі міжнародного співробітництва, покращувати ефективність співпраці та поліпшувати вже існуючі відносини.

Харківський національний університет внутрішніх справ, ХНУВС

Бібліотека ХНУВС

Бібліотека ХНУВС розпочала свою у 1992 році при Харківському інституту внутрішніх справ, який був створений на базі Міжнародної обласної школи підготовки молодшого складу УВС Харківської області.

Бібліотека змінювала свою назву відповідно до змін назви закладу. У 1999 році вона стала головною серед бібліотек ВНЗ МВС України.

На даний час бібліотека займає новітнє двоповерхове приміщення із загальною площею 2 тис. м2. В бібліотеці діють вісім читальних зали і три абонементи.

До структури бібліотеки включаються 5 відділів: збір документів, наукова обробка документації і формування каталогів, забезпечення науковою та навчальною літературою та інформаційно-бібліографічне відділення.

Загальний книжковий фонд становить 400 тисячі примірників. Користувачі бібліотеки мають доступ до повнотекстових електронних джерел; доступ до ресурсів інформаційно-правової системи України «Ліга:Закон», до мережі Інтернет, Wi-Fi.

Бібліотека веде співпрацю з відомою мережею бібліотек ВНЗ МВС та провідних ВНЗ України, серед яких Києво-Могилянська академія, Волинський університет, Парламентська бібліотека та ін.

Роботу в відділеннях забезпечують 34 працівники, всі – дипломовані спеціалісти.

Університет культури при Харківському національному університеті внутрішніх справ

Університет культури  був створений при Харківському національному університеті внутрішніх справ для поліпшення рівня професійно-етичного виховання, духовного та морального розвитку, підняття загального культурного рівня особового складу.

Університет культури функціонує на основі Статуту, нормативно правових документів, що надають здійснення навчальної та виховної програми.

Університет культури разом з курсантськими та студентськими громадськими організаціями ХНУВС допомагає підвищити культурно-творчий рівень молоді, розвиток різноманітних здібностей і виявлення талантів. Здійснює свою діяльність на суспільних основах.

Спеціальності Харківського національного університету внутрішніх справ

Підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів здійснюється за такими спеціальностями:

- «Правознавство»;

- «Правоохоронна діяльність»;

- «Психологія»;

- «Соціологія»;

- «Фінанси і кредит».

Харківський національний університет внутрішніх справ

Середня вартість навчання для спеціальностей становить: правознавство - 16000 тисяч гривень, соціологія – 9000 тисяч гривень, психологія – 9000 тисяч гривень, правоохоронна діяльність – 12000 тисяч гривень, система технічного захисту інформації – 9000 тисяч гривень.

Структурні підрозділи Харківського національного університету внутрішніх справ

Для повного піднесення індивідуальності курсантів та студентів на загальних засадах утворено Університет культури. Функціонує спортивний клуб, спортсмени якого – багаторазові переможці чемпіонатів Європи й світу.

У структурі університету діють Сумська філія, навчально-консультаційні пункти в містах Полтаві, Маріуполі, Мелітополі, до 2014 року була філія в місті Євпаторія.

В університеті також діють: підготовчі курси, курси авто підготовки, центр післядипломної освіти, кафедра військової підготовки, курси англійської мови та приймальна комісія.

Отже, Харківський університет внутрішніх справ є провідним навчальним закладом України, який здійснює підготовку майбутніх фахівців внутрішніх справ. Студенти отримують необхідні навички для здійснення у майбутньому функцій держави. Університет готує спеціалістів правозахисних органів виконавчої влади, які надалі будуть захищати життя, права та свободи людей, власність та державу в цілому.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!