Роздрукувати сторінку

Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту, ХОВУФКС

« Назад

Харківське обласне вище училище фізичної культури та спорту — ВНЗ, комунального зразка, що має І рівень акредитації.

Загальна площа території, на якій розташовується училище складає 6,7 гектарів .В училищі є велика сучасна бібліотека та гуртожиток.

Харківське-обласне-вище-училище-фізичної-культур-і-спорту, ХОВУФКС

Інститут має опікунську раду, якою керує Тацій В.Я.

Контакти Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту (ХОВУФКС)

Адреса: 61070, м. Харків, Помірки, 27.

Телефон: 0573151294.

Електронна пошта: inter-sport@bk.ru.

ХОВУФКС

Історія ХОВУФКС

Заснування відбулося в 1986 році. В 1997 році йому було надано статус обласного вищого гуманітарного училища.

На реалізацію Національної програми «Діти України» в 1997 році училище реорганізовують в Харківське обласне вище гуманітарне училище.

Головними напрямками роботи якого є – це широка підготовка можливостей збірних команд України та пристосування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із неповних та функціонально – нездатних сімей до життя в суспільстві за рахунок залучення до занять фаховим спортом та утвердження в пам'яті дітей привілеїв здорового способу життя.

В 2002 році його перейменовують в Харківське обласне вище училище фізичної культури та спорту.

Структура ХОВУФКС

Училище проводить набір студентів та здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями «Фізичне виховання» за такими різновидами спорту: бадмінтон, біатлон, волейбол, баскетбол, гандбол, лижні гонки, важка атлетика, настільний теніс, шорт-трек, шахи, футбол (дівчата).

Харківське-обласне-вище-училище-фізичної-культур-і-спорту

Матеріально-технічна база Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту

Га території училища розташовані навчальний корпус, їдальня, гуртожиток, котельня, пральня, автогосподарство, майстерні, сауна та спортивні споруди, а саме: зал волейболу бадмінтону, стрілецький тир, зал важкої атлетики, зал настільного , футбольне поле, волейбольний майданчик та майданчики пляжного волейболу.

Спортивно-оздоровчий табір «Чайка» на базі Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту

Спортивно-оздоровчий табір ”Чайка” знаходиться в селищі міського типу Лиман Зміївського району Харківської області, що наданий Харківському обласному вищому училищу фізичної культури і спорту гідно з постановою рішенням про утворення окремого структурного підрозділу.

Загальна територія табору складає 3 гектари. На базі спортивно-оздоровчого табору розташовані: житловий корпус, їдальня. Окремо існують спортивні території - футбольне поле, майданчик для пляжного волейболу, баскетбольний майданчик та 2 волейбольних спортивних майданчика, які мають всі необхідні умови для тренувань вихованців училища.

Нещодавно розроблено план, на основі якого буде удосконалюватися матеріально-технічна база у майбутньому.

Харківське-обласне-вище-училище-фізичної-культур-і-спорту ХОВУФКС

Навчання в Харківському обласному вищому училищі фізичної культури та спорту

Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту – заклад, в якому створені всі необхідні умови для розвитку спортивних здібностей та обдарувань дітей і молоді з ціллю підготовки спортсменів до національних та міжнародних збірних команд України з відповідних видів спорту.

Вихованці, що вступають до училища отримують базову та повну загальною середню освіту.

Також проводиться набір для здійснення підготовки спеціалістів з вищою освітою за кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст з спеціальності:

- фізичне виховання, спорт і здоров’я людини;

- фізичне виховання.

Згідно з ліцензією, що надана Міністерством освіти і науки набір відбувається в рамках ліцензованого обсягу і становить 30 осіб.

За всю діяльність училища в ньому зібрався креативний, досвідчений педагогічний склад, в якому працює 101 педагог, з них: 18 відмінників освіти України, 7 старших вчителів, 33 мають вищу кваліфікаційну категорію, 3 вчителя зі спорту мають титул майстра спорту міжнародного класу.

ХОВУФКС це спортивний навчальний заклад, який допомагає студентам здобути фізичну майстерність та бути висококласними професіоналами у галузі спорту.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!