Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Харківської області \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області та їх рейтинг \ 64. Вовчанський технікум Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, ВТ ХНТУСГ

Вовчанський технікум Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, ВТ ХНТУСГ

« Назад

Вовчанський технікум Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка — це ВНЗ І рівня акредитації, державного зразка. Заклад є структурною одиницею ХНТУСГ імені Петра Василенка.

Вовчанський технікум Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, ВТ ХНТУСГ

В технікумі розташовується велика бібліотека та гуртожиток, розрахований на 200 осіб. Всі приміщення обладнані сучасним обладнанням та створенні всі умови для нормального проживання.

Контакти Вовчанського технікуму Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка

Адреса: 62502, Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Леніна, 93-А.

Телефон: 0574146274.

Сайт: http://vthntusg.at.ua.

Електронна пошта: khstua@lin.com.ua.

ВТ ХНТУСГ

Історія ВТ ХНТУСГ

Початок історії існування технікуму пов'язується із було створенням відповідно до постанови 1931 року Вовчанського технікуму механізації сільського господарства, як навчального закладу. Заснували його при професійно-технічній школі для підготовки, перепідготовки, підняття кваліфікаційного рівня робітників, фахівців середньої ланки, спеціалістів та керівного складу сільського господарства України.

З 1997 року починаються піднесення та суттєві зміни у технікумі. Згідно з постановою КМУ була створена Вовчанська філія Красноградського технікуму механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка. Саме створення філії і є початком діяльності Вовчанського технікуму Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, адже її було ліквідовано.

Навчання у Вовчанському технікумі ХНТУСГ

Навчальний процес здійснюють 30 кваліфікованих та досвідчених педагогів. За весь час діяльності технікум підготував близько 12648 спеціалістів, які зараз користуються попитом на ринку праці.

Технікум проводить набір та підготовку спеціалістів на ступені кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста за двома напрямками.

Відповідно до плану навчального процесу виробнича та навчальна практики відбуваються в лабораторіях, на сільськогосподарських угіддях, де здобувають навички землеробства, а також в майстернях. На відповідних відділеннях поля проводиться практичне навчання.

Виробнича практика та технологічна проходять в 10 сільськогосподарських установах, з якими були укладені угоди закріплення студентів на базі господарств, де вони будуть проходити виробничу практику. Практику студенти проходять кожного року, де здобувають професійні навички та отримують нові знання, які знадобляться їм в подальшому на робочих місцях.

Отримавши диплом молодшого спеціаліста студенти мають нагоду працювати в установах та підприємствах сільськогосподарського призначення: ТОВ АФ Хлібороб, ПСП «Молнія-1», ДП ДГ «Гонтарівка», СФГ «Прогрес», ЗАТ ЗАТ «Вовчанський КХП» та ін.

На протязі останніх років студентам надали можливість після навчання в технікумі пройти службу в Збройних силах України або навчатися в Харківському національному технічному університеті сільського господарства.

Відповідно кожний студент має нагоду після випуску з коледжу може продовжити навчання та здобувати вищу освіту і таким чином, вступити на 3 курс до університету.

Відповідно ліцензій, наданої Міністерством освіти і науки заклад надає освітні послуги з отриманням професійної освіти і отримання таких кваліфікацій:

- тракторист – машиніст;

- водій автотранспорту;

- оператор комп’ютерного набору;

- електромонтер третього розряду.

Вовчанський технікум Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, ВТ ХНТУСГ

Спеціальності Вовчанського технікуму ХНТУСГ

Технікум проводить набір студентів за наступними спеціальностями:

- Бухгалтерський облік;

- Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва.

Основні дисципліни, що викладаються на спеціальності «Бухгалтерський облік» є: вища математика, фінанси підприємств, основи екології й безпека життєдіяльності, політична економія.

Професійні дисципліни: контроль і ревізія, податкова система, економічний аналіз, казначейська справа, ціноутворення.

На спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» вивчаються такі базові дисципліни: технічна механіка, основи нарисної геометрії, основи теплотехніки і гідравліки, безпека життєдіяльності.

До дисциплін спеціалізації відносять: ремонт сільськогосподарської техніки, обладнання агропромислового виробництва, складові сільськогосподарських машин, електрообладнання та засоби автоматизації, економіка.

Вовчанський технікум Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка

На належних стадіях навчання студенти отримують:

1. освітній рівень – повну загальну середню освіту;

2. кваліфікований робітник;

3. Освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст за спеціальностями: технік–механік та бухгалтер.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!