Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Харківської області \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області та їх рейтинг \ 58. Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф. Я. Тимошенка, КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка

Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф. Я. Тимошенка, КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка

« Назад

Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф. Я. Тимошенка (КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка) — державний ВНЗ І рівня акредитації, що підпорядковується Міністерству аграрної політики України.

Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф. Я. Тимошенка, КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка

Контакти Красноградського технікуму механізації сільського господарства імені Ф.Я. Тимошенка

Адреса: 63304, Харківська обл., м. Красноград, вул. Жовтнева, 56.

Телефон: 0574473223.

E-mail: texnik@kharkov.ukrtel.net.

Сайт: http://www.ktmsg.com.ua.

КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка

Історія КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка

Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф.Я. Тимошенка - це найдавніший навчальний заклад м. Краснограда, Харківської області.

Заснування почалося з 1 жовтня 1922 року як сільськогосподарський технікум (КСГХ). Ця дата і вважається днем народження технікуму.

Відкритий на основі Костянтиноградської земської навчальної ремісничої майстерні.

У 1923 р. КСГХ одержав, як основу, минуле господарство общини до тих земель, які вже мав від ремісничої майстерні і школи садівництва.

У 1924 р. КСГХ став частиною Полтавського сільськогосподарського інституту. Перший випуск фахівців відбувся вже в 1925 році.

За наказом 1955 році КСГХ був перейменовано в Красноградський технікум механізації сільського господарства, в якому існувало лише одне відділення «Механізація сільського господарства».

Згодом починають відкриватися нові спеціальності «Бухгалтерський облік» та на заочному відділенні спеціальності: «Механізація сільського господарства» й «Бухгалтерський облік».

У 1966 р. в технікумі відкривається відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства».

Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф. Я. Тимошенка, КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка

Структурні підрозділи КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка

До структурних підрозділів технікуму належати: навчальна частина та бібліотека.

Навчальна частина - провідна структурна одиниця КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка, через яку здійснюється вся навчальна діяльність, контроль за навчальною роботою відділень та циклових комісій. Керування навчальною роботою здійснюється заступником директора з навчальної частини.

Завданням навчальної частини є слідкування за контролем виконання навчальних планів та програм відповідно до встановлених норм. А також, відбувається контроль за дотриманням засад середового розпорядку, навчальної та трудової дисципліни.

Навчальну та виховну роботу очолює завідувачі відділень: Дробязко О.О., Заєць Г.В. та Рівчак О. М.

В технікумі викладає 58 викладачів, 9 лаборантів та 12 майстрів виробничого навчання.

Бібліотека має добре упорядкований інформаційний осередок, який відповідає запитам і потребам основної категорії читачів – студентів і викладачів.

У бібліотеці є вільний доступ до розшуку, здобуття інформації будь-якого виду на всіх сучасних носіях - традиційному (підручники та періодичні видання) та електронному (електронні каталоги).

В бібліотеці розміщується приміщення, що має аудіо-технічні засоби та читальна зала, книгосховище, абонемент.

Бібліотека надає послуги близько 1275 користувачам. Це студенти, педагоги, службовці технікуму. За рік в бібліотеці буває близько 40 тисяч користувачів. Весь запас бібліотеки станом на 2015 рік становить 70 тисяч примірників.

Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф. Я. Тимошенка

Спеціальності КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка

В технікумі проводиться набір за такими спеціальностями:

- «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» із отриманням кваліфікації "Технік-механік". Навчання відбувається на денному та заочному відділеннях.

Окрім базової спеціалізації, студенти здобувають такі робітничі професії: водій категорій В та С, тракторист – машиніст.

Спеціаліст технік-механік може займатися такою діяльністю:

- виготовлення машин та устаткування;

- ремонт двигунів і турбін;

- проектування устаткувань;

- окремий вид ремонту машин для перероблення сільгосппродуктів;

- створення транспортного устаткування.

«Бухгалтерський облік» із здобуттям кваліфікації «Бухгалтер». Навчання відбувається на денному та заочному відділеннях.

Із отриманням диплому, студенти окремо здобувають робітничі професії: водій категорії В, секретар керівника.

Початкові посади, які може посідати спеціаліст з бухгалтерського обліку:

- бухгалтер по обліку грошових коштів;

- економіст планового та фінансового відділів;

- головний бухгалтера, заступник;

- бухгалтер-аудитор.

Після отримання певного стажу та досвіду молодший спеціаліст може працювати: віцепрезидентом фірми з фінансів, фінансовим директором, головним бухгалтером, начальником відділу.

- «Комерційна діяльність» з здобуттям кваліфікації «Агент комерційних послуг». Навчання відбувається на денному відділенні.

Посади, які може обіймати агент комерційних послуг: технічний та торговельний посередники, брокер, помічник керівників, агент комерційних послуг, торгівельний представник, комерційний ревізор.

- «Обслуговування, монтаж та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі». Здобуття Кваліфікації «Технік-електрик». Навчання відбувається на денному відділенні. Фахівець технік-електрик здатний реалізувати такі професійні роботи: електрик дільниці та цеху, електромеханік дільниці.

- «Організація виробництва». Отримання кваліфікації «Фахівець з виробничого менеджменту». Навчання відбувається на денному відділенні.

Початкові посади, які може посідати спеціаліст з виробничого менеджменту: помічник керівника виробничих підрозділів, референт з головної діяльності, організатор діловодства, інструктор з основної діяльності, технік-плановик, страховий агент, організатор зі збуту.

Вартість навчання на контрактній основі становить:

- на денну форму - 4500 грн. за рік;

- на заочну форму - 2500 грн. за рік.

Отже, технікум має велике значення у народному господарстві, особливо для сільськогосподарського розвитку.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!