Роздрукувати сторінку

Красноградський медичний коледж, КМК

« Назад

Красноградський медичний коледж (КМК) — комунальний ВНЗ, що здобув І рівень акредитації Харківської обласної ради.

Красноградський медичний коледж, КМК

За все існування з коледж випустилося 7 000 спеціалістів, які працюють в усіх районах України, а також в країнах СНД. Щільний взаємозв'язки з випускниками і лікувальними закладами, де працюють випускники, підтверджує, що коледж готує висококваліфікованих фельдшерів та медичних сестер.

Контакти Красноградського медичного коледжу (КМК)

Адреса: 63304, Харківська обл., М. Красноград, вул. Лермонтова, 43.

Телефон: 0574472647.

Сайт: http: //medkolege.ho.ua.

Електронна пошта: medkol@ukr.net.

КМК

Історія КМК

Історія КМК має давню історію. У березні 1896 року в Костянтинограді була відкрита земська фельдшерська школа лише з 10 учнями.

На початку 20 століття в місті будують земську лікарню, в якій працювало три лікарі – першим з них був лікар-хірург Шиндлер Р.Ф.

Офіціальна дата становлення КМК 1932 рік. Так, в «Довіднику з основних статистично-економічних показників господарств районів у Харківській області УРСР», було зазначено що «…в місті Краснограді є медичний технікум Наркомздраву, в якому на 1 жовтня 1932 року навчається 47 студентів».

Першим директором став УсенкоГ. В., який пізніше здобув звання “Заслужений лікар України”.

У 1935 році в місті було відкрито школу медичних сестер, дипломи отримали більше ніж 1000 середніх медпрацівників. У 1945 році розпочинається відбудова народного господарства, а також і поновлення медичних закладів.

Вже в 1955 році відповідно до рішення Міністерства охорони здоров’я УРСР Харківське медичне училище № 3 запропонували перевести в м. Красноград. Тоді воно стало називатися «Красноградське медичне училище», директором якого став Бернард Г.Р. Він перетворив коледж таким чином, щоб у нелегкі післявоєнні роки медичний навчальний заклад працював належним чином.

За кошти училища було зведено лабораторний корпус, який у 1973 році був введений в експлуатацію.

Красноградське медичне училище завжди підтримувало щільний зв’язок із Центральною районною лікарнею (ЦРЛ), яка і до теперішнього дня є практичною базою студентів коледжу.

Відповідно до наказу 2006 р. ХОДА Управління охорони здоров’я України надала закладу статус - Красноградський медичний коледж.

Із 1978 року і до теперішнього часу Красноградським медичнии коледжем керує Мужевська О. Д., яка з відзнакою у свій час закінчила це училище за спеціальностю медична сестра.

Красноградський медичний коледж, КМК

Матеріально-технічна база Красноградського медичного коледжу

Для студентів створенні всі необхідні умови для навчання. Вони навчаються у нових обладнаних кабінетах, комп'ютерних класах, лабораторіях. Можуть користуються усіма послугами бібліотеки та інтернету.

У навчальних кабінетах з до клінічної практики та навчальних кімнатах проводяться практичні заняття. Кабінети розташовані на баз Красноградської ЦРЛ.

Зараз приблизно 320 юнаків і дівчат отримують освіту зі спеціальностей "Лікувальна справа" та "Сестринська справа".

Територія коледжу налічує: навчальні корпуси, 17 аудиторій, де працюють викладачі та навчаються студенти. Наявні тренажерні кабінети, 4 лабораторії та комп'ютерні класи. Все приміщення обладнані найсучаснішою відеотехнікою та аудіотехнікою.

Кожен студент може відвідати бібліотеку, де знайде всю потрібну інформацію. В бібліотеці налічується великий перелік підручників, методичних посібників та періодичного видання. У читальній залі бібліотеки проводяться цікаві та корисні зустрічі, конкурси та виставки.

Кожного року адміністрація медичного коледжу шукає нові можливості для того, щоб покращити та оновити матеріально-технічну базу закладу.

Згідно з теперішніми вимогами навчальний процес-лекції та практичні заняття, поза аудиторні заходи супроводить колектив висококваліфікованих фахівців лікарняного та педагогічного напрямку.

Важливим етапом при навчанні є проходження до клінічна практика. Вона являє собою процес підготовки студентів до вдалої роботи із хворими та яка надає можливість студентам здобути їх професійні навички.

Осередком наукової роботи студентів Красноградського медичного коледжу є власний музей «Українська світлиця». В ньому надані зразки національної вишивки, безліч серветок, національні жіночі та чоловічі сорочки.

Недалеко від навчальних корпусів знаходиться гуртожиток. У кімнатах проживають від 2 до 3 чоловік. В гуртожитку створені всі необхідні побутові умови для життя та підготовки до занять.

Красноградський медичний коледж

Спеціальності КМК

Коледж поводить набір за двома спеціальностями: «Лікувальна справа», «Сестринська справа».

Підготовка спеціалістів за цими спеціальностями здійснюється відповідно до наданої ліцензії.

Спеціальність «Лікувальна справа». Навчальний та виховний процес на спеціальності здійснюють освіченими викладачами, які мають відповідну освіту, стаж роботи в практичній медицині та чималий педагогічний досвід.

Педагогічний колектив завжди працює у творчому пошуку нових можливостей для студентів, визначає задуми на майбутнє, щоб перетворити вчорашнього випускника школи на висококваліфікованого спеціаліста.

Зараз на спеціальності навчається 159 студентів, з яких 110 студентів за державним замовленням і 49 студентів на контрактній основі.

З задоволенням студенти приймають ініціативну участь у суспільно-громадському житті коледжу, в спортивних змаганнях та художній самодіяльності.

Спеціальність «Сестринська справа». Навчально-виховний процес на спеціальності здійснюють 30 педагогами, які мають відповідну освіту, стаж роботи та великий професійний досвід.

Нині на спеціальності «Сестринська справа» здобувають освіту 168 студентів.

Під час вивчення клінічних дисциплін студенти проходять навчальну, виробничу та переддипломну практику. Перед проходженням студенти напрацьовують професійні вміння в кабінетах до клінічної практики.

Середня вартість навчання: 7300 гривень.

Загальний конкурс: 0.78 (люд. / місце).

Конкурс на бюджет: 1.70 (люд. / місце).

Допомогти абітурієнту знайти своє місце в сучасному житті, надати ви­сококваліфіковані знання, розвинути систему цінностей у студентів - основна ціль роботи педагогічного складу Красноградського медичного коледжу.

Отже, Красноградський медичний коледж є одним з провідних та унікальних закладів України, де можна здобути медичну освіту за сучасними стандартами.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!