Роздрукувати сторінку

Куп'янський автотранспортний коледж, КАтК

« Назад

Куп'янський автотранспортний коледж, КАтКце вищий навчальний заклад із І рівнем акредитації.

Керівником коледжу сьогодні є Деміденко Віктор Володимирович.

Куп'янський автотранспортний коледж, КАтК

Контакти КАтК

Адреса: м. Куп'янськ, вул. Комсомольська, 34.

Телефон: (05742) 5-66-05.

Сайт: http://autocollege.com.ua.

Електронна пошта: kupyanskatk@ukr.net.

КАтК

Історія Куп'янського автотранспортного коледжу

У 1885 році було засновано Куп'янське Олександрівське ремісниче училище.

1919 року була відкрита Куп'янська профтехшкола, в якій готували спеціалістів із ремонту сільгоспмашин.

У 1926 році відкривається зерновий технікум, що працював до 1934 року та був реорганізований у агроіндустріальний технікум, а пізніше у сільськогосподарський технікум, в якому навчали студентів за спеціальностями агроном-рільник, технік-механік, зоотехнік, бухгалтер.

У воєнні роки технікум евакуювали у місто Коканд Узбекистану, а в Україну технікум повернувся у 1943 році. У березні 1950 року з технікуму випестились перші техніки-механіки автотранспорту.

З 1963 року технікум підпорядковується Міністерству автомобільного транспорту УРСР, і перейменовується у Куп'янський автотранспортний технікум, а вже у 1966 році передається у підпорядкування Міністерства автомобільного транспорту та шосейних шляхів СРСР і отримує назву автошляховий технікум. У 1969 році знову перейменовують у Куп'янський автотранспортний технікум. У 2007 році технікум перейменовують у Державний вищий навчальний заклад «Куп'янський автотранспортний коледж».

За роки свого існування КАтК випустив понад 20 тис. фахівців високого рівня.

Куп'янський автотранспортний коледж, КАтК

Спеціальності Куп'янського автотранспортного коледжу

У Куп'янському автотранспортному коледжі навчається близько 800 студентів за наступними спеціальностями:

- «Ремонт і обслуговування автомобілів і двигунів»;

- «Організація перевезень і управління на автотранспорті»;

- «Регулювання й організація дорожнього руху».

За спеціальністю «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» випускник може працювати: механіком, механіком з ремонту транспорту, механіком виробництва, технік-технологом, майстром виробничого навчання водінню.

За здобуття кваліфікації за спеціальністю «Організація перевезень і управління на автотранспорт» випускник може працювати: технік – технологом, декларантом експорту і імпорту товарів, диспетчером автовокзалу (автостанції), оператором диспетчерського руху.

Здобувши спеціальність «Організація і регулювання дорожнього руху», випускник може працювати: інженером з безпеки руху та техніком-доглядачем.

У КАтК працює 42 висококваліфікованих викладачі, з них 60% викладачі з вищою категорією.

Куп'янський автотранспортний коледж разом із Харківським Національним автомобільно-дорожнім університетом створили навчально-науково-виробничий комплекс.

Коледж підтримує відносини із підприємствами автомобільного транспорту різних форм власності східного регіону, завдяки чому випускники коледжу в подальшому можуть на них працювати.

Інфраструктура КАтК

Навчально-технічну базу технікуму складають: навчальні майстерні, автомобільний гараж, студентський гуртожиток, спортивний зал, їдальня, бібліотека, в якій знаходиться 53838 книг та читальна зала на 100 місць.

Студенти навчаються у 31 аудиторії і 7 спеціалізованих лабораторіях, в яких стоїть сучасне обладнання. Значну увагу викладачі коледжу приділяють формуванню практичних навиків у майбутніх фахівців.

Навчальні площі коледжу становлять більше 1000 м2. На території коледжу є свій автомобільний парк та автодром.

Куп'янський автотранспортний коледж

Навчальний процес КАтК

Навчально-виховний процес забезпечують висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які приймають участь у обласних конференціях та виставках, а їх наукові та методичні розробки отримують дипломи і грамоти різних ступенів.

Перші навики із робітничих професій студенти отримують у майстернях і лабораторіях, які обладнані сучасним устаткуванням і макетами. Практичні заняття проводять досвідчені майстри виробничого навчання.

Студенти КАтК займаються обстеженням пасажиропотоків і плануванням маршруті та розкладів руху пасажирського автомобільного транспорту у місті Куп'янську та районі.

У Куп'янському автотранспортному коледжі проводиться підготовка із робітничої професії водія автотранспортних засобів категорії „В" та „С".

Документи, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ:

- заява на ім’я ректора, де обов’язково зазначається напрям підготовки;

- копія присвоєння ідентифікаційного коду;

- сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти;

- 2 копії паспорта;

- оригінал атестату і додаток до нього;

- кольорові фотокартки розміром 3x4 см – 6 штук;

- документи, про надання пільг.

Під час праці в організаціях та установах випускники коледжу зарекомендували себе досвідченими, грамотними, енергійними працівниками з високим рівнем підготовки за спеціальністю.

Випускники коледжу за результатами своєї праці й досягненнями зробили вагомий внесок у промисловість України.

Педагогічний склад постійно працює над введенням інтерактивних форм навчання та діяльних методів праці, постійно підіймає та покращую свій професійний рівень.

КАтК увійшов у склад навчально-науково-виробничого комплексу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету,завдяки цьому у коледжі удосконалюється навчально-виховний процес, викладачі підвищують свою кваліфікацію, співпрацюють кафедри та циклові комісії, випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за відповідними спеціальностями.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!