Роздрукувати сторінку

Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього технікуму, ЛфХАДТ

« Назад

Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього технікуму – це вищий державний навчальний заклад Лозівщини. Ця філія установила нові можливості в історії вищої освіти.

Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього технікуму, ЛфХАДТ

Контакти Лозівської філії Харківського автомобільно-дорожнього технікуму (ЛфХАДТ)

Адреса: м. Лозова, Харківської обл., мікрорайон 9, буд. 7.

E-mail: lfxadt@gmail.com.

Телефон: 0574525287.

Сайт: http://lfhadt.kharkov.ua.

ЛфХАДТ

Загальні відомості ЛфХАДТ

Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього технікуму започаткована в 1998 році. У філії технікуму навчається понад тисячі студентів за трьома напрямами та шістьма спеціальностями.

Спеціальності «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання» і «Економіка підприємства» - одні із перших у філії.

З 2004 року з'являється нова спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», яка була ліцензована за підтримки Лозівського ковальсько-механічного заводу. Філія технікуму, державний ВНЗ, що має І рівень акредитації. Всі спеціальності отримали акредитацію та сама філія дозвіл на зайняття освітньою діяльністю.

Філія має розвинену матеріальну базу: сучасні навчальні корпуси, гуртожиток, бібліотеку з читальною залою на 72 місця, автотранспортне відділення, спортивні секції - футбол, теніс, атлетична гімнастика, центр підготовки водіїв, 40 навчальних кабінетів та лабораторій, 4 навчальні майстерні, навчальний гараж, спортивну залу, медпункт.

Завідувач філії технікуму - Рінкман Віра Іванівна, яка є відмінницею освіти України, саме вона модернізує та удосконалює технікум.

Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього технікуму, ЛфХАДТ

Спеціальності Лозівської філії Харківського автомобільно-дорожнього технікуму

В філії готують молодших спеціалістів за спеціальностями:

1. «Економіка підприємства». Денне відділення: на базі 11 класу - 1 рік 10 місяців.

Випускники можуть отримати роботу на такі посади: економіст з питань праці й нормування праці; економіст з розробки та підготовки виробництва; інспектор з економічних питань.

2. «Бухгалтерський облік». Денне відділення: на базі 9 класу - 2 роки 10 місяців.

Випускники працюють па таких посадах: бухгалтер; експерт; касир-інспектор, інспектор з інвентаризації; інспектор-ревізор, технік з планування.

3. «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання».

Спеціалісти працюють па таких посадах: механік (механік ремонтної та механік дільниці), майстер (виробничої дільниці), технік-технолог, майстер-налагоджувальник, майстер-діагності, технік-конструктор.

4. «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях». Денне відділення: на базі 9 класу - 3 роки 10 місяців.

Спеціалісти можуть отримати роботу на таких таких посадах: диспетчер на підприємстві, технолог, технік з встановлення норм праці, технік-технолог, технік з підготовки виробництва.

5. «Організація і регулювання дорожнього руху».

Випускники отримають можливість працювати на таких посадах: інспектор з безпеки руху, охорони праці та якості, шляховий інспектор, ревізор з безпеки руху.

6. «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Денне відділення: на базі 9 класу - 3 роки 10 місяців.

Посади на місцях роботи: механік транспортної колони, технік з підготовки виготовлення та механік з ремонту автомобілів.

Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього технікуму проводить на навчання випускників ПТУ, які здобули освіту за спеціальністю «Кваліфікований робітник».

Споріднені професії кваліфікованого робітника:

- слюсар з ремонту автомобілів;

- водій автотранспортних засобів;

- водії навантажувачів;

- рихтувальник кузовів;

- електрозварювальний.

Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього технікуму

Порядок вступу до ЛфХАДТ

Абітурієнти при вступі до філії можуть знайти інформацію про вступ на офіційному сайті.

Для вступу подають до приймальної комісій пакет документів:

- заява на ім’я ректора, де обов’язково зазначається напрям підготовки;

- 2 копії паспорта;

- сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);

- оригінал атестату і додаток до нього;

- кольорові фотокартки розміром 3x4 см – 6 штук;

- документи про надання пільг;

- копія ідентифікаційного коду.

Абітурієнти на базі 11 класу надають 2 сертифікати ЗНО проточного року на всі спеціальності - українська мова і література та математика.

Абітурієнти на базі 9 класу складають вступні іспити у філії технікуму на всі спеціальності - українська мова (диктант) і математика (письмове тестування).

Фахівці з ПТУ (ВПТУ) на базі ОКР «Кваліфікований робітник» складають фаховий екзамен у філії технікуму.

В коледжі працюють автомобільні курси, куди всі охочі можуть записатися та навчатися. Коледж не тільки допоможе підготуватися до здачі іспиту в Державній авто інспекції, але і допоможе здобути вміння практичного водіння, які потрібні для того, щоб впевнено відчувати себе на дорозі.

Обладнання в кабінетах є новітніми це: комп’ютери, моделі агрегатів, за допомогою можна побачити, як працює система авто. Визначальною рисою автошколи є приватний автодром, де кожен зможе напрацювати водійські навички, а спеціалісти допоможуть зрозуміти та запам’ятати ПДР.

Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього технікуму є гарним та професійним освітнім центром в Україні. Студенти, вступаючи до неї здобудуть всі необхідні навички для того, щоб бути висококваліфікованих робітником у своїй галузі.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!