Роздрукувати сторінку

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж, ЧБЛК

« Назад

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж — державний ВНЗ І рівня акредитації, що підпорядковується Міністерству освіти і науки України та розташовується у смт. Кочеток, Харківської області.

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж, ЧБЛК

В коледжі навчається близько 600 студентів та працює висококваліфіковані викладачі.

Контакти Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу (ЧБЛК)

Адреса: 63513, Харківська обл., Чугуївський район, смт. Кочеток, вул. Чугуївська, 43.

Телефон: 0574693321.

Сайт: http://cblk.at.ua.

E-mail: chblk@i.ua.

ЧБЛК

Історія ЧБЛК

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж розпочав свою діяльність, коли в 1922 році в Чугуєво-Бабчанському учбово-дослідному лісництві Харківського сільськогосподарського інституту була започаткована Чугуєво-Бабчанська лісна школа, яка вже в 1929 її реорганізували в Чугуєво-Бабчанський лісний технікум, навчання, в якому тривало 3 роки.

В період війни технікум не здійснював навчання, лише з 1 лютого 1944 року почався перший післявоєнний навчальний рік, до відновлених аудиторій прийшло 90 студентів. В 1947 році технікум розширює свої можливості та сформовує заочне відділення.

Згодом, крім лісівників, технікум почав набір техніків-механіків за спеціальністю «Механізація лісогосподарських робіт», а також створюється нова на той час спеціальність - «Бухгалтерський облік».

У 1952 р для технікуму будується три гуртожитки та відкривається їдальня.

З 1989 року у технікумі починають готувати спеціалістів за спеціальністю «Мисливське господарство».

В 2005 році технікум здобув статус коледжу.

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж, ЧБЛК

Структура Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу (ЧБЛК)

Навчальний процес у коледжі проходить у 2 навчальних корпусах, де розміщено: 2 спортивні зали, 34 навчальні кабінети, 7 лабораторій, актова зала, слюсарно – механічна майстерня, бухгалтерія та архів, адміністративні кабінети.

Всі приміщення оснащені потрібними меблями, приладами, обладнаннями, технічними зразками навчання, які відповідають нормам, зазначених у документах.

Загальна ділянка навчальних корпусів становить 6975 м2, по 9,0 м2.

В коледжі є так звана спортивна структура: стадіон, дві спортивні зали і спортивні майданчики.

В коледжі працює їдальня на 130 місць.

Живуть студенти коледжу у 2 гуртожитках, які містять 221 місце. Тут розміщується: медичний пункт, зал ритмічної гімнастики, читальна зала на 26 місць.

В коледжі засновано дендропарк загальною площиною 5 гектарів.

Коледж славиться своїм Чугєво-Бабчанський лісгоспом, який створено як навчальний та дослідницький центр в 1927 році на основі Малиновських і Чугуїво–Бабчанських лісів й дач, що відносяться до урочищ загальною ділянкою 8734 га. Господарства в цих лісах розпочали вести ще у 19 столітті.

Матеріально-технічна база ЧБЛК

Матеріально–технічна база ЧБЛК проведення виховної роботи відповідають всім вимогам сучасності, коледж має можливість готувати висококваліфікованих спеціалістів для мисливського і лісового господарства України.

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж

Діяльність циклових комісій ЧБЛК

1. Циклова комісія «Гуманітарних та соціально-економічних дисциплін». Основним цілями циклової комісії є вдосконалення педагогічної довершеності викладачів, оптимізація викладання соціально-економічних та гуманітарних дисциплін відповідно до нових навчальних планів. Педагоги циклової комісії безперервно працюють над удосконаленням та впровадженням нових уніформ навчального процесу, і проводять заняття за сучасними формами навчання.

2. Циклова комісія спеціальності «Природничо-математичних дисциплін».

Головна робота циклової комісії цілеспрямована на розвиток творчого потенціалу викладачів і підвищення науково-методичного рівня.

Фундаментальні спрямування роботи:

- розвиток пізнавальної та розумової діяльності студентів у процесі викладання дисциплін природничої та математичної підготовки;

- розвиток і формування нового і вірного мислення студентів;

- виховання старанного ставлення до оточуючого середовища.

3. Циклова комісія «Загальноосвітніх дисциплін». Основними напрямками діяльності комісії загальноосвітніх дисциплін: вживання інформаційних технологій як засіб удосконалення якості знань студентів. Педагоги циклової комісії використовують інтерактивні методи навчання, що пособляють підвищенню ефективності занять та доброякісності знань студентів.

4. Циклова комісія спеціальності «Лісового господарства». На цій спеціальності відбувається підготовка фахівців лісової галузі – фахівців лісу, які будуть вирощувати ліс, захищати його від шкідників, пожеж, хвороб, незаконної вирубки, слідкувати за розвитком і ростом лісових насаджень. Підготовка висококваліфікованих фахівців лісового господарства, тих, які дійсно спроможні робити ліси, ними користуватися.

5.Циклова комісія спеціальності «Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу».

Основні сфери виробничої діяльності спеціалістів цього профілю: тракторні бригади лісництв, ремонтно-механічні майстерні держлісгоспів, цехи переробки деревини, нижні склади, пункти переробки деревини, відділення по ремонту та технічному обслуговуванні бензопил держлісгоспів і гаражів тощо.

Спеціальності Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу

Коледж веде підготовку спеціалістів з 4 спеціальностей:

1. «Мисливське господарство»;

2. «Бухгалтерський облік»;

3 «Лісове господарство»;

4. «Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу».

Документи, що можуть знадобитись при вступі до Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу:

1. заява на ім’я ректора, де обов’язково зазначається напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;

2. оригінал атестату і додаток до нього;

3. сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);

4. 2 копії паспорта;

5. копія присвоєння ідентифікаційного коду;

6. 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;

7. документи, які надають право на пільги.

Таким чином, коледж має потужну матеріально-технічну базу, що здатна добре та функціонально забезпечити навчальний процес для студентів. Завдяки цьому студенти здобудуть необхідні знання та здобудуть, ті навички, які важливі в їх спеціальності, а викладацький склад коледжу допоможе в цьому.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!