Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Харківської області \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області та їх рейтинг \ 40. Харківський комп'ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", КТК НТУ «ХПІ»

Харківський комп'ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", КТК НТУ «ХПІ»

« Назад

Харківський комп'ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (ХКТК НТУ ХПІ) — державний ВНЗ І рівня акредитації, є структурним підрозділ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», що знаходиться у Харкові.

Харківський комп'ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", КТК НТУ «ХПІ»

Навчально-освітній процес забезпечують майже 60 професійних викладачів та спеціалістів, які розвивають та навчають 500 студентів.

Мета та місія КТК НТУ «ХПІ»

Метою колежу є підготувати кваліфікованих професіоналів для високотехнологічних сфер промисловості, до яких відносяться: сфера інформаційно-комунікаційних технологій, виробництво верстатів, робототехніка.

Місія коледжу полягаю у тому, щоб створити сприятливі умови та інфраструктуру для розвитку спеціальних навичок у студентів коледжу, їх повноцінного морального, культурного і соціального розвитку.

Коледжу ставить перед собою такі задачі: піднесення науково-технічної бази коледжу, удосконалення навчального процесу, розширення соціального та науково-навчального співробітництва.

Контакти Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (КТК НТУ «ХПІ»)

Адреса: м. Харків, вул. Красіна, 4 (5 хвилин пішки від ст. Метро Архітектора Бекетова).

Телефон: (057) 707-68-37.

E-mail: info@ct-college.com.ua.

Сайт: http://www.ct-college.org.

Офіційна сторінка в мережі Facebook: www.facebook.com/KharkivCollege.

Група Вконтакті: vk.com/kharkivcollege.

КТК НТУ «ХПІ»

Історія Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (ХКТК НТУ ХПІ)

Історія початку діяльності коледжу розпочинається із заснування у 1947 Харківського гірничий технікум.

Після того, як технікум змінив у 1957 профіль його було перейменовано у Харківський верстатоінструментальний технікум (ХВІТ). ХВІТ впродовж багатьох років підготовляв кадри для виробництва та надання послуг, для розробки гідравлічних систем і верстатів.

В 2007 року технікум було оснащено кабінетами інформатики та інформаційно-комунікаційних технологіями, а також навчальними комп'ютерними комплексами за рахунок державного бюджету.

Коли технікум приєднався до НТУ «ХПІ» та завдяки ліцензуванню освітніх ІТ-спеціальностей, у ньому відбулися зміни і йому присвоїли назву — Харківський комп'ютерно-технологічний коледж.

Для удосконалення розвитку інфраструктури та обладнання коледжу були залучені приватні вкладення, це такі компанії як Sigma Ukraine, NIX Solutions, GameLoft та Харківського авіазаводу. За допомогою цих інвестиції в коледжі було: відремонтовано та оснащено новою комп'ютерною технікою аудиторії, майстерені були оснащені сучасним обладнанням, а також створили доступ до мережі.

Харківський комп'ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", КТК НТУ «ХПІ»

Структура КТК НТУ «ХПІ»

До структурних підрозділів коледжу включають: денне і заочне відділення, методичний кабінет, бібліотека, циклові комісії, навчальна й господарська частина, навчальні майстерні, гуртожиток. Гуртожиток надається всім студентам, які мають потребу в цьому. В ньому створенні всі необхідні умови для родичання, який оснащений новітніми приладами та меблями. Гуртожиток знаходиться за адресою вул. Целеноградская, 32, гуртожиток №12.

В Харківському комп'ютерно-технологічному коледжі Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" є бібліотеку з тотальним фондом 50 000 примірників літератури й читальна зала.

Профком є невід'ємною складовою частиною коледжу, при вступі до КТК НТУ «ХПІ», кожен студент може просити допомоги в Первинної профспілкової організації студентів КТК НТУ «ХПІ», яка є найбільшою і потужною правозахисною організацією Університету. Основна сфера роботи - це представництво та забезпечення соціально-економічних інтересів студентів. Активісти профспілки організовують різні заходи для виявлення і розкриття дарів студентів університету. Найяскравіший та найцікавіший з них - це святкування Дня першокурсника та музичний фестиваль «Зоряна планета Політех».

Харківський комп'ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

Спеціальності та вартість навчання КТК НТУ ХПІ

Коледж готує молодших спеціалістів за шістьма освітніми спеціальностями за денною та заочною формами навчання:

- обслуговування програмних систем і комплексів – 5100 гривень;

- розробка програмного забезпечення – 7000 гривень;

- виробництво верстатів із програмним управлінням і роботів ‒ 5100 гривень;

- обслуговування верстатів із програмним управлінням і РТК ‒ 5100 гривень;

- виробництво гідравлічних і пневматичних засобів автоматизації ‒ 5100 гривень;

- обслуговування та ремонт електропобутової техніки ‒ 7000 гривень.

Практика студентів Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

Основною рису навчання в Харківському комп'ютерно-технологічному коледжі – це надання практичної діяльності студентів. Практика є необхідним та обов'язковим елементом навчання та умовою для отримання диплома молодшого спеціаліста. В коледжі існують такі різновид практики: технологічна, навчально, виробнича, проектна.

Місце проходження практики студент може вибрати самостійно, а в кого немає такої можливості коледж допомагає знайти це місце. Також коледж вже уклав угоду з деякими підприємствами, де студенти зможуть пройти практику: ДП «Машинобудівний завод «ФЕД», ПАТ «Клімат-сервіс», ПАТ «Харківський підшипниковий завод», ЗАТ« Турбоатом», ТОВ «Telesens» та інші.

Кожному студенту на час проходження практики надається план, який він повинен виконати під час проходження, а також скласти звіт на основі пройденого.

Документи, що можуть знадобитись при вступі до Харківського компютерно-технологічного коледжу

- заява на ім’я ректора, де обов’язково зазначається напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;

- 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;

- сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);

- оригінал атестату і додаток до нього;

- 2 копії паспорта;

- копія присвоєння ідентифікаційного коду;

- документи, які надають право на пільги.

Отже, вступивши до коледжу, Ви не пожалкуєте, що обрали саме його, він оснащений всіма необхідними приладами та обладнанням для навчання, крім того, тут гарна організація навчального процесу, кожного року в коледж надходять інвестиції, завдяки чому він швидко розвивається. При влаштуванні на роботу, Ви побачите, що знання, які ви здобули в коледжі не будуть не потрібними.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!