Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Харківської області \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області та їх рейтинг \ 37. Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), ХІБС УБС НБУ

Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), ХІБС УБС НБУ

« Назад

Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (ХІБС УБС НБУ) є підрозділом ВНЗ IV рівня акредитації, державного зразка — Університету банківської справи Національного банку України.

Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), ХІБС УБС НБУ

Це є спеціалізований багатофункціональний навчальний заклад, який понад 70 років здійснює освітню та наукову діяльність з підготовки та перепідготовки фахівців для фінансової кредитної системи України. З інституту вже випустилося понад 38 тисяч спеціалістів, серед яких відомі та професійні банкіри, фінансисти, організатори банківської справи, економісти.

Контакти Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (ХІБС УБС НБУ)

Адреса: м. Харків, проспект Перемоги, 55.

Телефон приймальної комісії: (057) 338-55-81.

Сайт: http://khibs.edu.ua.

ХІБС УБС НБУ

Історія ХІБС УБС НБУ

Засновано Харківський інститут банківської справи в травні 1944 р. під назвою Харківський обліково-кредитний технікум державного банку СРСР. З середини 1991 року. ХІБС УБС НБУ став підрозділом Національного банку України. У травні 2004 року Харківська філія УАБС, яка стала наступницею Харківського банківського коледжу та отримала статус Харківського банківського інституту УАБС НБУ.

Структура Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ)

До складу інститут входять: головна будівля інституту, спортивно-оздоровчий комплекс, обладнаний новітніми тренажерами, впорядкований гуртожиток, якими можуть користуватися студенти під час навчально-виховного процесу.

В бібліотеці також створено: бібліотечний пункт у гуртожитку, абонемент, книгосховище, читальний зал на 144 місця.

Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), ХІБС УБС НБУ

Спеціальності Харківського банківського інституту УАБС НБУ

В інституті забезпечуєтьсь підготовку та перепідготовка спеціалістів факультету банківської справи, економічного факультет, а також утворено 7 кафедр, які підпорядковуються факультетам.

У ліцензії зазначено, що інститут присвячує свою дільність наданням освітні послуги, що пов’язані з здобуттям вищої освіти на кваліфікаційних рівнях: бакалавр, спеціаліст, магістр з галузі таких знань:

- Економіка і підприємництво;

- Інформатика та обчислювальна техніка;

- Специфічні категорії.

Також інститут займається підготовкою іноземних громадян та підготовкою до вступу до інституту громадян України, здійснює та допомагає у підготовці до підвищення фаху та кваліфікації працівників системи НБУ та комерційних банків.

Особливостями процесу навчання в інституті виступають:

- прогресуючий характер навчання;

- безперервна та кваліфікована підготовка: практична, комп’ютерна, з іноземних мов за професійним спрямуванням;

- чимале застосування в навчальному процесі програмного забезпечення;

- викладання деяких основних предметів на англійській мові;

- втілення навчальної та наукової роботи та ініціативне залучення студентів до наукової сфери життя;

- співпрацює з територіальними управліннями та відділами НБУ, фінансовими та кредитними установами на основі довготривалих договорів про співробітництво;

- можливість виконання дипломних робіт.

Ділові контакти з фінансовими та кредитними установами регіону дають змогу притягнути до участі у навчальному та поза навчальному процесі керівний базу та провідних фахівців банківських установ, підприємств, організацій, фірм; підготувати виробничу та переддипломну практики студентів; стимулювати кращих студентів іменними стипендіями банків.

Підготовка студентів завжди проходить на базі навчально-тренувального комплексу інституту, який поєднує у собі навчально-тренувальні фірми та навчально-тренувальний банк у сфері дворівневої навчально-тренувальної банківської системи; у фінансово-кредитних установах, на підприємствах, в організаціях.

Вже не перший рік в навчальному закладі студенти приймають участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Банківська справа» та Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа» на базі інституту.

Співробітництво на міжнародному рівні забезпечує висунення інституту в всесвітню систему економічної освіти, підготовку спеціалістів фінансово-кредитної сфери відповідно до інтернаціональних освітніх та наукових стандартів, навчання за планами отримання подвійного диплому (навчання на двох спеціальностях) та участь у міжнародних наукових заходах в зарубіжних країнах.

Середня вартість навчання в ХІБС УБС НБУ

Бакалавр (денна форма навчання):

- Фінанси і кредит - 10350 гривень;

- Облік і аудит - 10350 гривень;

- Комп’ютерні науки - 10000 гривень.

Магістр (денна форма навчання):

- Фінанси і кредит - 12000 гривень;

- Облік і аудит - 12000 гривень;

- Банківська справа - 12000 гривень;

- Бізнес- адміністрування - 13000 гривень;

- Управління фінансово-економічною безпекою - 13000 гривень.

Магістр (заочна форма навчання):

- Банківська справа - 12000 гривень

Документи, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

- заява на ім’я ректора, де обов’язково зазначається напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;

- оригінал атестат і додаток до нього;

- сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);

- 2 копії паспорта;

- копія присвоєння ідентифікаційного коду;

- 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;

- документи, які надають право на пільги.

Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ)

Отже, можна виділити такі переваги:

- висококваліфікований науковий та педагогічний персонал;

- якісні умови для навчання завдяки новітнім ресурсам та інфраструктурі;

- стимулювання молоді до наукової та практичної діяльності;

- є змога навчатися за програмою здобуття подвійного диплома спільно з партнерами ВНЗ;

- надається відмінна освіта, що підтверджується високою конкурентоспроможністю випускників – їх абсолютним працевлаштуванням.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!