Роздрукувати сторінку

Харківський медичний коледж №2, ХМК №2

« Назад

Харківське медичний коледж № 2 (ХМК №2) є вищим комунальним навчальним закладом II рівня акредитації в Харківській області.

Харківський медичний коледж №2, ХМК №2

Контакти Харківського медичного коледжу № 2 (ХМК №2)

Для більш детальної та повної інформації щодо діяльності, терміни та умови прийому абітурієнтів можна завітати до коледжу за адресою: м. Харків, Стадіонний проїзд, 10.

Телефон: 057392-1578, 057392-0952.

Сайт: http://медколедж.укр.

ХМК №2

Історія ХМК №2

За рішенням виконавчого комітету у 1937 року було відкрито Харківську зуболікарську школу - з цього і почався розвиток Харківського медичного коледжу № 2.Тоді першим директором школи був відомий лікар-стоматолог - Абрам Ізраїльович Тарнопольський. З 1940-1943 років школа не готувала спеціалістів із-за Другої світової війни, лише у 18945 році відбувся другий випуск близько 30 стоматологів. Перший випуск стоматологів відбувся 1939 року і налічував 30 осіб.

В 50-ті роки школа почала випускає і зубних техніків. Директор школи Галина Миколаївна Олександрова.

І лише з 1954 році школу було реорганізовано в Харківське медичне училище № 2.

За 1966 – 1984 роки училище випустило близько 3,5 тис. працівників середньої ланки: зубних техніків, зубних лікарів, фельдшерів, медсестер. У 80-х роках було створено вечірнє відділення, де здобували освіту медичні сестри. Директором, якого стала педіатр Людмила Григорівна Зубкова.

З 1990 років училище почало набирати і іноземних студенів, це був перший набір за все існування училища. Великим досягненням стало відкриття нової спеціальності «Зубний технік» для людей з обмеженим здоров'ям, а саме з вадами слуху.

Важливим поштовхом для здобуття слави сала подія, коли абітурієнтка Березіна Ганна посіла ІІІ місце на шостому Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності в м. Києві і без вступних іспитів зарахована до Харківського державного медичного інституту.

Педагоги Харківського медичного коледжу №2 працюють в постійному творчому пошуку нових абітурієнтів для того, щоб перетворити ще випускника школи на високоспеціалізованого фахівця, який здатен успішно працювати в сучасних умовах. Працівники створюють всі необхідні умови для навчально-виховного процесу студентів. Освіту, які студенти отримують в коледжі, - наявність високого професіоналізму. Для підготовки випускників використовуються найсучасніші світові стандарти медичної освіти.

Здобуття молодшого спеціаліста – це саме, та сама ланка навчального процесу, яка не тільки забезпечує своєчасне надання допомоги, відповідає за вчасний догляд і результативну комунікацію, а й не дає хворому відчути себе самотнім, медичні працівники стають головними помічниками-охоронцями життя пацієнта, чиї обличчя приходять на заміну турботи близьких та допомогу.

Харківський медичний коледж №2, ХМК №2

Структура Харківського медичного коледжу № 2 (ХМК №2)

До структури Харківського медичного коледжу № 2 належить: центральна будівля коледжу, бібліотека, гуртожиток.

Бібліотека має велику кількість медичної літератури, з кожним роком надходять нові видання, які містять нову сучасну інформацію в медицинській сфері, також передплачуються журнали, газети медичного напрямку.

В гуртожиток наявні всі необхідні умови для проживання студентів. Гуртожиток обладнаний новою технікою. Більш детальну інформацію про умови поселення, а також про гуртожиток можна знайти на сайті, або, завітавши до коледжу.

Спеціальності ХМК №2

Харківський медичний коледж проводить набір за такими спеціальностями:

1. сестринська справа. Кваліфікація - сестра медична;

2. стоматологія;

3. стоматологія ортопедична;

4. сестринська справа. Кваліфікація - сестра медична з масажу.

Для вступу до коледжу необхідно знати та володіти такими дисципліни для вступу до нього: ліплення (на спеціалізацію "Стоматологія ортопедична"), біологія (тести) та українська мова (диктант).

Вартість одного навчального року становить:

1. «Сестринська справа» - 8 400 гривень;

2. «Стоматологія» - 8 400 гривень;

3. «Стоматологія ортопедична» - 10 800 гривень.

Харківський медичний коледж №2

В університеті створені циклові комісії для розвитку медичної справи. Кожна комісія відповідає за свій напрямок та досліджують певні медичні відкриття, аналізують медичну практику у відповідній медичній спеціальності. Це такі циклові комісії, як:

1. Циклова комісія стоматологічних дисциплін

На базі цієї комісії заснована освітня програма для українських медиків. Програма включає в себе туристичні подорожі до різноманітних куточків світу, а саме особи можуть завітати до медичних закладів та побачити практику зарубіжних краї. Так, в 2014 році студенти та викладачі взяли участь в такій освітній програмі, яка проводилася у Львові, а саме, проект у рамках Французько-української освітньої Програми для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації.

2. Циклова комісія основ медичного сестринства та масажу.

3. Циклова комісія соціально-економічних та гуманітарних дисциплін.

4. Циклова комісія терапевтичних дисциплін.

Таким чином,Харківський медичний коледжу № 2 надає ті знання, які необхідні будуть для спеціальності. При вступі до нього Ви не пожалкуєте, що обрали саме його, адже саме він готує висококваліфікованих працівників.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!