Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Харківської області \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області та їх рейтинг \ 25. Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ХТЕІ КНТЕУ

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ХТЕІ КНТЕУ

« Назад

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету з'явився в 2005 році, в результаті реорганізації Харківського бізнес-коледжу, подолавши довгий шлях реформування та удосконалення.

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ХТЕІ КНТЕУ

ХТЕІ КНТЕУ отримав право на здійснення освітньої діяльності, з наданням повної вищої освіти, в суворій відповідності з вимогами, які пред'являються до магістра, спеціаліста та бакалавра.

Історія Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ (ХТЕІ)

Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ, організований в 1939 році, є безпосереднім структурним підрозділом, що належить до Київського національного торговельно-економічного університету, і в його склад входить в 30-ку кращих навчальних закладів на території нашої держави.

У 1939 році сучасний ХТЕІ був профільним закладом у сфері радянської торгівлі, але мав статус технікуму. У результаті реорганізації та об'єднання його з Харківським технікумом громадського харчування, до 1994 році навчальний заклад значно розширився та набув статусу вищого із другим рівнем акредитації. В установі Харківського бізнес-коледжу велася підготовка кваліфікаційних рівнів «молодший спеціаліст» і «бакалавр». Пізніше, через 11 років, коледж став фундаментом для створення сучасного Харківського торговельно-економічного інституту.

ХТЕІ КНТЕУ

Сучасний стан ХТЕІ КНТЕУ

Зараз Харківський торговельно-економічний інститут – це одне з найкращих вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації в регіоні. Інститут здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців у невиробничій сфері економіки з ухилом в туристичний, готельний, ресторанний бізнес, торгівлю, митну службу і фінансову систему. Тут навчаються понад дві з половиною тисяч студентів, до послуг яких денна та заочна форми навчання, два факультети і вісім кафедр.

Харківський торговельно-економічний інститут має солідну навчально-матеріальну базу. Заняття проводяться в просторих кабінетах, лабораторіях та комп'ютерних класах, оснащених сучасною технікою. У розпорядженні студентів ХТЕІ КНТЕУ два корпуси, гуртожитки, бібліотека з двома читальними залами, інформаційний та розважально-культурний центри, студентське кафе, спортивні секції та різні клуби за інтересами. Так само Харківський торговельно-економічний інститут має спеціалізований центр професійної та довузівської підготовки.

Багато вузів Харкова славляться рівнем своєї підготовки, і треба сказати, ХТЕІ КНТЕУ в цьому рейтингу займає верхні рядки, що з успіхом підтверджують випускники закладу, займаючи найбільш престижні та високооплачувані посади.

Напрями навчання ХТЕІ КНТЕУ:

- Харчова промисловість і біотехнологія;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ХТЕІ КНТЕУ

Сьогодні в стінах ХТЕІ освіту здобувають близько 2000 чоловік. Викладацький корпус - близько 150 осіб, - ведуть підготовку студентів на факультетах економіки, а також менеджменту та торгівлі. Економічний факультет включає в себе такі спеціальності: фінанси і кредит, економіка підприємства, облік і аудит, маркетинг, туризм. На факультеті менеджменту і торгівлі здійснюється підготовка за спеціальностями менеджмент готельно-ресторанна справа, торговельне підприємництво товарознавство, інженерія, харчові технології.

Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ розташований за адресою м. Харків, пер. Отакара Яроша, д. 8.

Абітурієнти можуть покращити свої знання з ряду загальноосвітніх предметів, адаптуватися до навчання у ВНЗ, отримати практичну допомогу до складання зовнішнього незалежного оцінювання на підготовчих курсах, які організовані в інституті на платній основі. Тривалість навчання на курсах до шести місяців.

В інституті здійснюється підготовка фахівців за такими рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр на безкоштовній і платній основі.

Підготовка фахівців в інституті здійснюється за такими основними напрямками: маркетинг, економіка підприємства, облік і аудит, фінанси і кредит, товарознавство і комерційна діяльність, менеджмент, харчові технології та інженерія, туризм, готельно-ресторанна справа, товарознавство та експертиза в митній справі.

Наявність військової кафедри в Харківському торговельно-економічному інституті дає можливість юнакам отримати звання офіцера запасу України, а які навчаються на кафедрі денного відділення ще й відстрочку від армії.

Не на останньому місці в інституті перебуває робота зі студентами поза навчання, проводяться різні за тематикою заходи, на яких студенти демонструють свої таланти і здібності, до таких заходів належать день знань, спортивне свято день здоров'я, огляд художньої самодіяльності Народження нової зірки, День студента, Брейн-ринг, масляна, Конкурс Міс-першокурсниця, КВК та ін.

У Вузі багато уваги приділяється розвитку спорту, створені спортивні секції, студенти інституту беруть участь у різних змаганнях республіканського та міжнародного рівня. Інститут пишається своїми спортсменами, серед яких майстер спорту зі спортивної радіопеленгації Марія Кацель, КМС з шахів Андрій Міненко, КМС з шашок Сергій Марченко, КМС по боксу Максим Долгунин, КМС з водного поло Артем Першин та ін.

Випускники ХТЕІ КНТЕУ по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету

Міжнародна діяльність Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету

При інституті працює філія Французько-Українського інституту управління, в ньому для студентів доступна можливість отримання другої вищої освіти паралельно першої. Завдяки такому підходу, по закінченні навчання, крім диплома державного зразка, отримує документ від французького Університету Овернь-Клермон.

У міжнародному напрямку інститут тісно співпрацює з вищими навчальними закладами аналогічного профілю з Росії, Білорусі, Польщі, що приносить неоціненну допомогу в отриманні передового досвіду, а так само можливість студентам і співробітникам брати участь в різних міжнародних конференціях, фестивалях і т. д.

Отже, Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету – це заклад освіти, який вдало підтримує інноваційні зміни в галузі науки, застосовуючи їх у навчально-виховному процесі.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!