Роздрукувати сторінку

Українська інженерно-педагогічна академія, УІПА

« Назад

Якщо Вас цікавлять ВУЗи Харкова, і Ви вибираєте вищий навчальний заклад для здобуття високоякісної освіти, вам варто вивчити інформацію про УІПА.

Українська інженерно-педагогічна академія, УІПА

Українська інженерно-педагогічна академія була сформована в 1958 році. На даний час університет є провідним серед ВНЗ, що надають інженерно-педагогічну освіта. У 1994 році УІПА було присвоєно IV ранг кваліфікації. Університет включає 8 факультетів.

На сьогоднішній день в закладі здобуває освіту понад 11 000 студентів, які вибрали одну з більш ніж 40 спеціальностей. Академія пропонує денну і заочну форми навчання. Тут формують бакалаврів, спеціалістів і магістрів.

В УІПА величезну увагу приділяють не тільки навчанню, але і студентському життю, також активно розвинене спортивне життя, проводяться різні конкурси, семінари і змагання.

УІПА

Напрями навчання Української інженерно-педагогічної академії:

- Автоматика і електроніка;

- Будівництво та архітектура;

- Журналістика та видавнича справа;

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Культура і мистецтво, дизайн;

- Легка промисловість;

- Машинобудування і металообробка;

- Психологія та педагогіка;

- Радіоелектроніка і зв'язок;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Енергетика.

Відмітною рисою УІПА завжди був високий рівень інженерних знань і психолого-педагогічної підготовки, завдяки яким студенти отримують педагогічні та інженерні спеціальності.

За свою історію ВУЗ випустив понад 70 000 фахівців, які успішно працюють на українських підприємствах, а також в структурах країн ближнього і далекого зарубіжжя.

На даний період тут отримують освіту близько 6 000 студентів. Їх підготовку проводять 438 педагоги, 222 з яких – це кандидати наук, 53 – доктора наук.

В Академії діють 6 факультетів:

- Енергетичний;

- Комп'ютерних технологій в управлінні та навчанні;

- Інтегрованих технологій в освіті та виробництві;

- Економічних, управлінських та освітніх технологій;

- Технологічний;

- Міжнародних освітніх програм.

Українська інженерно-педагогічна академія, УІПА

Студенти, які навчаються в Українській інженерно-педагогічній академії мають змогу одержати паралельно другу освіту або робочу професію. Також діють аспірантура та докторантура, які забезпечують ефективну підготовку науково-педагогічного складу.

В учбовому закладі створені сприятливі умови для процвітання наукових шкіл педагогічної та інженерно-психологічної спрямованості.

При Академії діють науково-студентські і самодіяльні гуртки, завдяки яким студенти отримують можливість розширювати свій кругозір і реалізовувати свій творчий потенціал.

Для студентів, які прибувають з інших міст України та з-за кордону надаються місця в одному з трьох гуртожитків. Тут діють центри:

- Інженерно-педагогічної освіти;

- Підготовки міжнародних інженерів-педагогів;

- 6 навчальних і навчально-виробничих комплексів.

Українська інженерно-педагогічна академія

Міжнародна співпраця УІПА

Встановлення та формування міжнародних зв’язків з вищими учбовими закладами та установами держав ближнього та далекого зарубіжжя є одними з важливих напрямків роботи Української інженерно-педагогічної академії.

Ціль міжнародного співробітництва – становлення довгострокових університетських програм співробітництва у сфері студентського обміну, науково-дослідної діяльності, інформаційного та технологічного обміну.

Міжнародна діяльність Української інженерно-педагогічної академії реалізується у збільшенні авторитету академії в наукових колах України та за рубежем, а також з ціллю включення академії у міжнародний простір.

Співробітники Академії постійно підтримують вже усталені контакти з зарубіжними партнерами і шукають нові шляхи співпраці. Навчальний заклад є членом Міжнародного товариства інженерної педагогіки. Цей факт дозволяє здійснювати підготовку європейських педагогів. Також в рамках міжнародного співробітництва співробітники та студенти Академії мають можливість публікувати свої роботи в закордонних виданнях, а також виїжджати за кордон для стажування, участі в конференціях і семінарах.

УІПА успішно підтримує міжнародні зв’язки у співробітництві з підготовки інженерно-педагогічних кадрів з учбовими закладами Китайської Народної Республіки, Німеччини, Чеської Республіки, Швейцарії, Словаччини, Литви, Республіки Сербія, Болгарії, Грузії, Республіки Білорусь, Азербайджанської Республіки, Таджикистану, Республіки Казахстан та іншими.

При академії функціонує Центр підготовки іноземних громадян, в якому щорічно проходять навчання студенти з багатьох країн світу. До складу Центру включено підготовче відділення, що проводить довишівську підготовку іноземних громадян. За один рік навчання студенти, разом з опануванням української або російської мови, отримують потрібні знання з математики, фізики, хімії, біології та з інших фундаментальних наук.

Іноземні громадяни, що вдало завершили підготовче відділення, отримують Свідоцтво державного значення, яке надає право на майбутнє навчання у вищих учбових закладах України.

За роки існування підготовчого факультету на ньому навчалися студенти з Ірану, Сирії, Азербайджану, Марокко, Іраку, Танзанії, В’єтнаму, Китаю, Японії, Білорусії та інших країн.

Українська інженерно-педагогічна академія розташована за адресою: м. Харків, вул. Університетська, д. 16.

Умови для вступу в Українську інженерно-педагогічну академію

Випускники шкіл, середніх профтех навчальних закладів, можуть отримати додаткові знання на підготовчих курсах, на яких не тільки можна заповнити прогалини в знаннях з ряду предметів, але і систематизувати їх, адаптуватися до навчання у вищому навчальному закладі та вступу у ВНЗ.

Ознайомитися з академією, переглянути презентацію, відеофільм, виступи творчих колективів Культурного центру, що діє в академії, зустрітися з викладачами, деканами, керівництвом можна прийшовши на День відкритих дверей, який традиційно проводиться в академії.

Навчання в держустанові IV рівня акредитації здійснюється з фінансуванням за рахунок бюджету, а так само на платному відділенні за всіма рівнями підготовки.

УІПА є єдиним вищим навчальним закладом в якому готуються педагогічні працівники для ПТНЗ, технікумів, ліцеїв, коледжів, Вузів, фахівців сфери побуту та виробництва по галузях: транспорт, машинобудування, енергетика, зварювання, легка промисловість, економіка, електроніка, поліграфія, електромеханіка, метрологія, менеджмент, стандартизація, сертифікація, комп'ютерні технології, охорона праці, харчова промисловість, дизайн, практична психологія.

Заняття зі студентами проводяться в обладнаних навчальних корпусах, є бібліотека з читальними залами, студенти можуть користуватися послугами електронної бібліотеки, комп'ютерні класи з сучасними ПЕОМ мають вихід в мережу Інтернет з WiFi.

Харчування студентів здійснюється в сучасних їдальнях.

Для занять фізичною культурою, спортом є стадіон, спортивні та гімнастичні зали, а так само працює спортивно-оздоровчий табір.

Випускники УІПА по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка, а так само можуть продовжити наукове навчання в аспірантурі та докторантурі.

Якщо Вас зацікавила інформація про УІПА чи інші університети Харкова, Вам напевно знадобляться дані, розміщені на сайті http://ua.kursoviks.com.ua. Ми постаралися надати всю інформацію про кожен з ВНЗ, запропонувавши її в найбільш зручній та читабельній формі.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!