Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Харківської області \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області та їх рейтинг \ 11. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, ХНЕУ ім. С. Кузнеця

« Назад

Економічний університет у Харкові свою історію веде з 1930 року. З 2004 року носить звання Національного, а ім'я Семена Коваля присвоєно в 2013 році.

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Історія Харківського національного економічного університету

ХНЕУ – Харківський Національний Економічний Університет є одним з найпрестижніших Вузів України. Історія ХНЕУ бере свій початок ще в позаминулому столітті. Фактично заклад був заснований в 1893 році як «Харківське комерційне училище Імператора Олександра III». За тривалий час розвитку заклад пізнав чимало злетів і падінь. Сьогодні ХНЕУ широко відомий не тільки в нашій країні, але і далеко за її межами. Щорічно безліч абітурієнтів прагнуть вступити в ІНЖЕК (Харків).

Завдяки фундаментальним знанням, отриманим в університеті, випускники ХНЕУ без праці знаходять престижну і високооплачувану роботу. Як і багато престижних вузів Харкова ХНЕУ має IV рівень акредитації. Абітурієнти можуть вибрати 1 з 8 факультетів, а також з безлічі пропонованих спеціальностей. Тим, що поступають з інших міст пропонується кімната в гуртожитку.

Сьогодні економічний університет є базовим регіональним центром з підготовки та перепідготовки державних службовців та одним з найбільших науково-методичних центрів Міністерства освіти і науки з питань підготовки економістів та менеджерів. Ректором ХНЕУ є доктор економічних наук, професор Пономаренко Володимир Степанович.

Контакти ХНЕУ

Адреса:61001, Україна, м. Харків, пр. Леніна, 9а.

ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Напрями навчання в ХНЕУ:

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Політологія і міжнародні відносини;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Інші.

Студенти навчаються на стаціонарній або заочній формі. Освіта надається тільки на платній основі. Випускники ХНЕУ отримують диплом державного зразка.

Матеріально-технічна база ХНЕУ

Матеріально-технічна база ХНЕУ включає: аудиторії для проведення семінарських та лекційних занять, обладнані лабораторії, спеціалізовані кабінети, сучасні комп'ютерні класи з можливістю виходу в Інтернет, гуртожиток, бібліотеку, читальні зали, спортивно-оздоровчий комплекс. Загальна площа навчального закладу становить 3142 кв.м.

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Факультети та спеціальності Харківського національного економічного університету:

1) Факультет обліку і аудиту:

- облік і аудит.

2) Факультет економіки і права:

- економіка праці, управління персоналом;

- економіка підприємства.

3) Фінансовий факультет:

- фінанси;

- банківська справа;

- оподаткування.

4) Факультет менеджменту та маркетингу:

- маркетинг;

- менеджмент адміністративний;

- менеджмент інноваційної діяльності;

- менеджмент організацій;

- бізнес-адміністрування;

- логістика.

5) Факультет економічної інформатики:

- економічна кібернетика;

- прикладна статистика;

- інформаційні системи і технології;

- комп'ютерний моніторинг;

- технологія електронних видань;

- системи видавничо-поліграфічних виробництв та комп'ютеризовані технології.

6) Факультет міжнародних економічних відносин:

- економічна теорія;

- туризм;

- міжнародна економіка;

- менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Студенти ВУЗу мають можливість пройти стажування на вітчизняних промислових і фінансових підприємствах. За час навчання студенти проходять спеціальну підготовку, що дозволяє їм приймати правильні рішення в галузі сучасної економічної проблематики, розробляти стратегію розвитку підприємства, планувати діяльність і організацію виробництва, проводити ефективні маркетингові дослідження, здійснювати глибокий економічний аналіз і так далі.

Університет бере участь у кількох міжнародних освітніх програмах і проектах.

До складу університету входять 34 кафедри, Вищі школи, Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації, спецради із захисту дисертацій, навчальні та науково-дослідні лабораторії, бізнес-центр, обчислювальний центр, наукова бібліотека, видавництво, спортивні комплекси, гуртожитки.

В університеті створені умови не тільки для плідного навчання, але і для гарного відпочинку, фізичного загартування студентів, працює сучасний спортивний комплекс, оздоровчий профілакторій.

Абітурієнти та школярі можуть ліквідувати недоліки у своїх знаннях, підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, вступу до ВНЗ.

Студенти можуть скористатися порталом дистанційного навчання до навчальних ресурсів, що до їх доступу вже є більше шестисот навчальних електронних курсів.

Окремі громадяни мають пільги в оплаті за навчання, до них відносяться діти інваліди, діти сироти, чорнобильці, шахтарі, ветерани війни і т. д.

У семи упорядкованих студентських гуртожитках можуть проживати іногородні та іноземні студенти.

За договорами з іншими вищими навчальними закладами студенти можуть навчатися на військовій кафедрі і при успішному закінченні отримати звання офіцерів запасу.

На кафедрі менеджменту і бізнесу можна пройти підготовку за напрямом менеджмент з навчанням на англійській мові.

Програми академічної мобільності дозволяють студентам пройти стажування на підприємствах за кордоном, навчатися за магістерськими програмами, поглибити знання іноземних мов на базі Річної школи з викладачами інших країн.

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

Міжнародна співпраця ХНЕУ

Харківський національний економічний університет уклав договори про співпрацю з більш ніж сорока вищими навчальними закладами країн Євросоюзу, Росії: Санкт-Петербурзький державний університет економіки і фінансів, Байкальський державний університет економіки і права, Воронезький державний аграрний університет імені К. Д. Глінки, СНД, Білоруський державний економічний університет , США, Канади, Східної Азії та ін.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка. Є можливість отримати подвійний диплом при навчанні за магістерськими програмами з університетами Франції, Чехії, Австрії.

Виховна робота Харківського національного економічного університету

Молодіжна організація ХНЕУ ім. С. Кузнеця – це орган студентського самоврядування університету.

Профспілкова організація ХНЕУ ім. С. Кузнеця, як уповноважений громадський орган усіх учасників навчального, виховного, наукового процесу, має унікальну, складну і прекрасну історію свого створення, становлення, розвитку. Кілька поколінь активних учасників профспілкового руху університету, робота яких, перш за все, тримається на дружбі, відкритості, чесності, доброзичливості, підтримці. Сьогодні головне завдання профспілкової організації полягає в здійсненні захисту прав та інтересів членів профспілки, створенні безпечних і здорових умов праці, навчання та відпочинку.

Головна мета організації – привернення студентів до активної участі у студентському житті, захист, презентація та реалізація їх прав та інтересів, створення умов для самореалізації особистості студентів, формування в них лідерських компетенцій, підвищення рівня професійної підготовки.

Якщо Ви вирішили вступати в ХНЕУ, але Вам потрібно зібрати більше інформації про ВНЗ, Вам допоможе сайт http://ua.kursoviks.com.ua. У нас Ви знайдете дані про найпрестижніших ВНЗ України, зможете вибрати факультет і спеціальність, а також дізнатися будь-яку супутню інформацію, яка напевно буде корисна для вступників.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!