Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ 76. Докучаєвський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДТ ДонНУЕТ

Докучаєвський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДТ ДонНУЕТ

« Назад

16.05.2015 01:54

Докучаєвський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган–Барановського може дати Вам таку освіту, яка дозволить Вам в умовах ринкової економіки працювати в комерційних структурах, маркетингових службах, банках, податкових інспекціях, фінансово-розрахункових центрах, підприємствах торгівлі, громадського харчування, виробництва, транспорту, митних службах та інших сферах життя. 

головний корпус ДТ ДонНУЕТ 

Адреса навчального закладу: вул. Леніна, 28/11, м. Докучаєвськ, Донецька обл.

Докучаєвський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган–Барановського створений за постановою Кабінету Міністрів № 526 від 29.05. 1997 року на базі Докучаєвського торгового технікуму, заснованого Сталінським раднаргоспом (розпорядження №278 від 12.04. 1958 року).

Докучаєвський технікум ДонНУЕТ проводить підготовку молодших спеціалістів за такими напрямами:

- Економіка та підприємництво;

- Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції.

За роки існування навчального закладу підготовлено понад 23 тис. фахівців.

В Докучаєвському технікумі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДТ ДонНУЕТ з 2004 р. існує студентське самоврядування — Студентський парламент, який складається з інформаційного, навчального, спортивно-інформаційного та культурно-масового секторів. В рамках Парламенту функціонує молодіжний дебатний клуб «Євроліга» та «Школа молодого лідера». Друкується газета «Планета політех».

Навчальний процес постійно оновлюють та покращують висококваліфікований викладацький колектив.

Докучаєвський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДТ ДонНУЕТ сьогодні це:

- Можливість отримати хорошу професію;

- Якісне навчання у висококваліфікованих викладачів.

Гідна матеріальна база: оснащені комп'ютерні класи, тренажерний та спортивний зали, сучасна бібліотека;

- Гарантована щомісячна стипендія;

- Їдальня з різноманітним меню і доступними цінами;

- Широка географія престижного працевлаштування успішних випускників.

головний вхід ДТ ДонНУЕТ

Докучаєвський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДТ ДонНУЕТ  реалізує професійні освітні програми середньої професійної освіти, основні професійні освітні програми початкової професійної освіти, програми додаткової професійної освіти.

Кадрове забезпечення та формування кадрового менеджменту стає стратегічним завданням сучасних організацій і підприємств. Сучасний ринок праці висуває серйозні вимоги до якості професійної підготовки молодих фахівців. Сьогодні необхідно не просто готувати потрібні суспільству робочі кадри, але також сприяти їх працевлаштуванню, прищеплювати навички соціально-професійної адаптації на ринку праці, навички самовдосконалення, тобто підготувати фахівців, здатних витримати конкуренції. Завдання технікуму полягає в тому, щоб дати учням не тільки глибокі і міцні знання, а й сформувати свідоме ставлення до праці шляхом визначення чітких життєвих цілей, сприяти придбанню і розвитку навичок підприємницької діяльності в процесі навчання і проходження виробничої практики.

На базі Докучаєвського технікуму Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДТ ДонНУЕТ  ведеться активна робота з працевлаштування випускників. Для випускників технікуму влаштовуються зустрічі, круглі столи з представниками організацій міста та району з питання працевлаштування. Випускники заповнюють анкети. Керівники організацій проводять відбір кандидатур на вакантні посади вже на стадії проходження студентами переддипломної практики. Роботодавці розміщують інформацію щодо працевлаштування, списки вакансій і посад у координатора відповідального за працевлаштування випускників.

На базі Докучаєвського технікуму Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДТ ДонНУЕТ починає функціонувати Центр сприяння випускників. У центрі можна отримати повну інформацію по вакансіях організацій міста та району, допомога у працевлаштуванні, дізнатися всю необхідну інформацію по підприємствах міста та району.

Мета науково-методичної роботи в Докучаєвському технікумі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДТ ДонНУЕТ - сприяти підвищенню педагогічної майстерності викладачів через забезпечення теоретичної та методичної підтримки педагогів, стимулювання підвищення науково-теоретичного, науково-методичного рівня викладачів, оволодіння ними сучасними освітніми технологіями. Використовуються ефективні форми методичної роботи: проведення педагогічних і методичних рад, педагогічних семінарів, засідань предметно-циклових комісій, відкритих уроків та позакласних заходів; участь викладачів у конкурсах, науково-практичних конференціях; розробка навчально-методичної документації; проходження курсів підвищення кваліфікації.

З метою навчально-програмного та навчально-методичного забезпечення освоєння навчальних дисциплін за спеціальностями, надання допомоги викладачам і майстрам виробничого навчання в реалізації державного освітнього стандарту, підвищення професійного рівня педагогічних працівників, реалізації інноваційних педагогічних та інформаційних технологій, спрямованих на поліпшення якості підготовки.

Бібліотека Докучаєвського технікуму Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДТ ДонНУЕТ є найважливішим структурним підрозділом, що забезпечує літературою та інформацією навчально-виховний процес, а також центром поширення знань, духовного та інтелектуального спілкування. Наша бібліотека здійснює бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування студентів, викладачів, майстрів виробничого навчання, адміністрацію та інших співробітників технікуму.

Загальна площа бібліотеки складає 416,9 кв. м. і складається з двох відділів: абонемента і читального залу на 90 місць.

У читальному залі бібліотеки встановлені комп'ютери, що дає можливість працювати з електронними підручниками або посібниками, виконувати курсові та дипломні роботи, готувати презентації. Бібліотека підключена до мережі Інтернет та локальної мережі технікуму.

емблема ДТ ДонНУЕТ

Отже, Докучаєвський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДТ ДонНУЕТ – навчальний заклад, що готує висококваліфікованих фахівців в галузі економіки та торгівлі.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!