Роздрукувати сторінку

Донецький державний коледж харчових технологій і торгівлі, ДДКХТТ

« Назад

10.05.2015 18:21

Донецький державний коледж харчових технологій і торгівлі — один із найстаріших навчальних закладів не лише м. Донецька, але й усієї України.

головний вхід Донецький державний коледж харчових технологій і торгівлі

Адреса: Донецька область, м.Донецьк, вул. Університетська, 110.

Спеціальності Донецького державного коледжу харчових технологій і торгівлі:

- Товарознавство та комерційна діяльність;

- Виробництво харчової продукції;

- Ресторанне обслуговування;

- Бухгалтерський облік.

Якісній підготовці фахівців сприяє сучасна навчально-матеріальна база. У Донецький державний коледж харчових технологій і торгівлі обладнані і використовуються в навчальному процесі 33 навчальних кабінети та лабораторії, 3 майстерні, 2 навчальних салонів, 2 спортивні зали.

8 комп'ютерних класів обладнані персональними комп'ютерами, в тому числі двоядерними, інтерактивними дошками та іншим обладнанням нового покоління. Всі кабінети коледжу об'єднані в єдиний інформаційний простір за допомогою локальної обчислювальної мережі з доступом в Internet по виділеному оптичному каналу.

Комп'ютери оснащені програмним забезпеченням, орієнтованим на конкретні спеціальності. Наприклад, для підготовки фахівців у галузі виробництва одягу (технологів і конструкторів-модельєрів) створений унікальний, який не знає аналогів в регіоні, комплекс систем автоматизованого проектування (САПР), що дозволяє автоматизувати всі етапи виробництва одягу від ескізу моделі до проекту швейного цеху.

Студенти економісти та менеджери вивчають програми 1-С Бухгалтерія, Турбо-Бухгалтер. Перукарі в навчальному процесі використовують програми комп'ютерного підбору зачісок. Майбутні фахівці документаційного забезпечення управління та архівознавства працюють з програмним забезпеченням «Дело», «Кадри».

Високий рівень викладання забезпечується кваліфікацією викладачів і навчально-науковою базою коледжу.

емблема Донецький державний коледж харчових технологій і торгівлі

Сьогодні в колективі трудяться 69 штатних педагогічних працівників. З них 75% мають вищу та першу кваліфікаційні категорії, шість членів педагогічного колективу мають вчений ступінь кандидата наук.

Навчально-наукова та навчально-методична база, створена в коледжі, дозволяє забезпечити всіх студентів необхідними навчальними матеріалами, в тому числі електронними.

Основною формою фізичного виховання в коледжі є обов'язкові навчальні заняття з предмету «Фізична культура». Для цього в коледжі є:

- Спортивний зал;

- Зал аеробіки;

- Тренажерна кімната в коледжі і гуртожитку.

Для вдосконалення спортивної майстерності і регулярних занять спортом в коледжі працюють спортивні секції.

Коледж активно здійснює міжнародне співробітництво.

Спортивні секції

- настільний теніс;

- волейбол;

- аеробіка;

- шахи;

- міні- футбол;

- баскетбол.

студенти Донецький державний коледж харчових технологій і торгівлі

Велика увага в коледжі технології та дизайну приділяється естетичному оформленню навчальних будівель, гуртожитки, прилеглої території. При прийнятті рішень по дизайну враховувалися створення ділової та творчої атмосфери, психологічних, гігієнічних і ергономічних умов для навчання, роботи та відпочинку.

Будівлі коледжу та гуртожитку розташовані на загальній території. Студенти проживають в трьох- і чотиримісних кімнатах.

На кожному поверсі є навчальні кімнати для самостійної підготовки студентів до занять, кухні, туалетні та умивальні кімнати. До послуг студентів є кімнати для прання та сушіння одягу, душові, тренажерний зал, здрапункт, стоматологічний кабінет, філія бібліотеки.

Отже, Донецький державний коледж харчових технологій і торгівлі , сучасний заклад освіти в м. Донецьк, що готує висококваліфікованих фахівців.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!