Роздрукувати сторінку

Маріупольський електромеханічний технікум, МЕМТ

« Назад

10.05.2015 15:13

Сьогодні Маріупольський електромеханічний технікум - це престижний, що динамічно розвивається, перспективний навчальний заклад з яскравою, самобутньою історією і добрим ім'ям. Щорічно технікум гостинно зустрічає яскраву, талановиту молодь донецького краю - наших нових студентів - і випускає фахівців, із завидною постійністю підтверджують своїми досягненнями високий професійний статус, отриманий разом з дипломом навчального закладу.

головний корпус маріупольський електромеханічний коледж

Адреса: вул. Зелінського, 11, м. Маріуполь, Донецька обл.

Спеціальності Маріупольський електромеханічний технікум:

- 5.05070204 "Експлуатація, ремонт і енергопостачання міського електротранспорту" (Т, Е)

На базі 9 класів термін навчання - 3 роки 10 місяців.

На базі 11 класів термін навчання -2 роки 10 місяців.

- 5.06010105 "Обслуговування електротехнічного обладнання та автоматичних пристроїв будинків та споруд" (М)

На базі 9 класів термін навчання - 3 роки 5 місяців.

На базі 11 класів термін навчання - 2 роки 5 місяців.

- 5.14010201 "Обслуговування та ремонт електропобутової техніки" (Р)

На базі 9 класів термін навчання - 3 роки 5 місяців.

На базі 11 класів термін навчання - 2 роки 5 місяців.

- 5.05070202 «Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів» (МО)

На базі 9 класів термін навчання - 3 роки 10 місяців.

На базі 11 класів термін навчання - 2 роки 10 місяців.

- 5.03050401 «Економіка підприємства» (ЕП)

На базі 9 класів термін навчання -2 роки 10 місяців.

На базі 11 класів термін навчання 1 рік 10 місяців.

- 5.03050702 "Комерційна діяльність" (К)

На базі 9 класів термін навчання - 2 роки 10 місяців.

На базі 11 класів термін навчання - 1 рік 10 місяців.

емблема МЕМТ

На базі Маріупольського електромеханічного технікуму регулярно проходять науково-практичні семінари обласних методичних об'єднань педагогічних працівників з різних дисциплін і профілями підготовки: з інформатики, математики, технології машинобудування, електроенергетику, іноземної мови, бібліотечної справи. Технікум постійно реалізує творчі проекти. У їх числі - Фестиваль педагогічної майстерності «Інноваційний пошук», «День науки», «Творчі тижні предметних (циклових) циклових комісій», конкурси професійної майстерності серед студентів усіх спеціальностей.

Щорічно технікум збирає талановиту молодь на Фестиваль науково-технічної творчості студентів закладів СПО «Співдружність молодих». Студенти технікуму регулярно беруть участь в регіональних наукових конференціях і виставках, стають переможцями та призерами регіональних технічних олімпіад.

У навчальному закладі приділяється велика увага цивільно-патріотичному і духовно-моральному вихованню студентів, організації їхнього дозвілля: постійно працюють молодіжне об'єднання, спортивні секції, студія вокалу, музейні експозиції.

Маріупольський електромеханічний технікум впевнено дивиться в майбутнє і чекає своїх нових студентів, щоб ще одне молоде покоління курян долучилося до традицій навчального закладу, отримало затребувану спеціальність і з гордістю несло по життю високе звання випускника Маріупольського електромеханічного технікуму.

У складі використовуваних приміщень технікум має необхідні навчальні кабінети, лабораторії, навчально-виробничі майстерні, навчальний полігон, оснащені відповідно до вимог ФГОС СПО сучасним навчально-лабораторним обладнанням, комп'ютерами, аудіовізуальними засобами навчання, навчально-методичною літературою, приладами, плакатами, необхідним дидактичним матеріалом.

Маріупольський електромеханічний технікум має в своєму розпорядженні 12 комп'ютерних класів, обладнаний лабораторією комп'ютерної техніки всього - 195 робочих місць. Парк комп'ютерної техніки становить 289 одиниць, у тому числі 218 задіяні в навчальному процесі. У всіх комп'ютерних класах встановлені системи кондиціонування повітря. У всіх комп'ютерних класах функціонують локальні обчислювальні мережі (ЛОМ), класи підключені до ЛВС технікуму. Технікум має три локальних обчислювальних мережі (по одній - у кожному навчальному корпусі та ЛВС бухгалтерії) з виходом в Internet, власний Web-сайт. Кількість комп'ютерів, що використовуються в навчальному процесі, на 100 студентів контингенту, приведеного до очній формі навчання, 5,7.

Локальні обчислювальні мережі структуровані. Для обмеження доступу використовуються як апаратні, так і програмні засоби. Пропускна здатність каналу зв'язку не менше 100 Мб / с. На сервері організована база користувачів, в числі яких знаходяться всі студенти і викладачі. Всі вони мають переміщувані профілі, що дозволяє організувати доступ до інформації з будь-якого робочого місця, підключеного до локальної мережі. На всіх комп'ютерах встановлено ліцензійне програмне забезпечення. У навчальному процесі використовується близько 20 найменувань програмних продуктів.

Обладнані комп'ютерною технікою кабінети підготовки до державної атестації та робочі місця керівників предметно-циклових комісій.

Для практичної підготовки студентів технікум є навчально-виробничі майстерні, які мають 12 робочих місць на ділянці верстатів з ЧПУ, 75 робочих місць для механічної практики, 15 робочих місць для навчальної практики зварників, 45 робочих місць для слюсарної практики, 32 робочих місця для електромонтажної практики , ділянка з обслуговування холодильно-компресорного устаткування на 12 робочих місць, а також зварювальний навчальний полігон на 15 робочих місць.

У технікумі є два медпункти та здравпункт.

Студенти забезпечуються гарячим харчуванням - є три столові. Студенти з малозабезпечених, багатодітних сімей, а також опинилися у важкій життєвій ситуації з числа освоюють програми підготовки кваліфікованих робітників, службовців, отримують безкоштовне харчування.

Спортивний комплекс включає два спортивних зали.

Є три дві зали загальною наповнюваністю більше 500 посадочних місць.

Технікум має бібліотеку. Кількість одиниць навчальної та навчально-методичної літератури з усіх дисциплін, міждисциплінарним курсам і професійним модулям - 9938 примірників.

Матеріально-технічна база технікуму активно вдосконалюється і розвивається за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів.

За останні 5 років проведено поточний ремонт, придбано навчальне, навчально-лабораторне обладнання.

головний вхід маріупольський електромеханічний технікум

Отже, Маріупольський електромеханічний технікум, є закладом освіти, що має все необхідне для якісної підготовки нових спеціалістів.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!