Роздрукувати сторінку

Донецький коледж будівництва та архітектури, ДКБА

« Назад

10.05.2015 17:34

У 2007 року Донецький будівельний технікум перейменовано у Державний вищий навчальний заклад "Донецький коледж будівництва та архітектури".

головний вхід Донецький коледж будівництва та архітектури

Адреса: просп. Комсомольський, 3, м. Донецьк.

Навчання у коледжі здійснюється на денному та заочному відділеннях за спеціальностями:

Спеціальності денної форми навчання:

5. 06010101 Будівництво та експлуатація будівель і споруд;

5.06010201 Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр;

5.06010114 Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції;

5.06010113 Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання;

5.06010107 Виготовлення будівельних деталей і конструкцій;

5.03050401 Економіка підприємства.

Спеціальності заочної форми навчання:

5.06010101 "Будівництво та експлуатація будівель і споруд;

5.06010107 "Виготовлення будівельних деталей і конструкцій";

5.03050401 "Економіка підприємства".

Матеріальна база Донецького коледжу будівництва та архітектури включає:

- 2 навчальних корпуси;

- 4 комп’ютерних класи,

- підключення до мережі Internet,

- учбові майстерні,

- гуртожиток,

- їдальня,

- актова зала,

- бібліотека з книжним фондом біля 6500 примірників,

- читацька зала на 60 місць,

- 2 спортивних зали.

Територія - 107046,07 кв.м .:

в т.ч. відкритий спортивний майданчик

Будівлі освітньої установи:

Загальна площа будівлі (кв. М) 36356,88

Навчально-лабораторна площа (кв. М) 20074,58

Перелік наявних в Донецькому коледжі будівництва та архітектури навчальних кабінетів, лабораторій в цілому відповідає вимогам по здійснюваним професіями та спеціальностями.

У загальній складності коледж має в розпорядженні 64 навчальні кабінети, 8 комп'ютерних кабінетів, 2 мобільні комп'ютерні класи, лабораторії, майстерні. У зв'язку з великою різноманітністю спеціальностей і необхідністю оптимального використання навчальних площ більшість кабінетів і лабораторій об'єднані за спорідненими дисциплінами.

Комп'ютерні класи оснащені програмним забезпеченням, необхідним для забезпечення вимог. ОС Windows XP / Windows 7, офісні пакети MS Office2003 / 2010/2013, OpenOffice, антивірус Касперського, графічні редактори Gimp, Inkscape, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, САПР AutoCAD, Autodesk Architecture / MEP, NanoCAD, ГІС Панорама, Autodesk Civil, Credo III, програми бухобліку 1С, Платник податків ЮЛ, Декларація, СПС Консультант +, система тестування TestReader та інші програми. Всі робочі місця мають доступ в Інтернет.

Наявність медичного кабінету - 43,2 кв.м.

Наявність їдальні (площа, кількість посадкових місць) 1076,1 кв.м., 200 посадочних місць.

Спортивний комплекс: спортивний зал (194,8 кв. М.), Спортивна відкритий майданчик (392 кв.м.), тренажерний зал (62 кв.м.).

В даний час в штаті бібліотеки Донецького коледжу будівництва та архітектури чотири людини. Всі мають вищу освіту. Обслуговування студентів у відділах бібліотеки проводиться за єдиним читацьким квитком.

Кожен останній вівторок місяця - санітарний день.

У роботі бібліотеки використовується бібліотечно-інформаційні. система 1С Підприємство 7.7 «Бібліотека коледжу», що включає електронні каталоги книг, навчально-методичної літератури, видань на електронних носіях, картотеку статей. Електронний каталог бібліотеки створюється з 2006 р Пошук по нього можливий по 4 позиціям - автор, заголовок, ключове слово, рубрика. Пошук літератури по електронному каталогу можливий тільки в електронному залі бібліотеки.

Комп'ютерна база бібліотеки складається з 11 комп'ютерів. В електронному залі бібліотеки можливий доступ користувачів до електронного каталогу книг і картотеці статей, довідково-інформаційних систем Консультант Плюс, Техексперт, СтройКонсультант, користування програмами Автокад і Компас 3D, довідкової та навчальною літературою на СD, навчально-методичним комплексом коледжу (УМК). Всі Компьтери підключені до локальної мережі коледжу. Є вихід в Інтернет.

Бібліотека веде виставкову та інформаційну роботу (усні і письмові довідки за запитами читачів, підбір літератури по темі, консультації з використання довідкового апарату, організовує виставки нових надходжень літератури). На початку навчального року для студентів нового набору очного і заочного відділень проводяться лекції з основ бібліотечно-бібліографічних знань.

Розвиток бібліотеки Донецького коледжу будівництва та архітектури як інформаційного центру бачиться в наступних напрямках:

- Розширення електронної бібліотеки за рахунок навчальних та довідкових видань;

- Створення бази даних дистанційного навчання, що включає в себе електронні підручники та навчальні посібники, методичні вказівки, довідкову літературу.

студенти донецького коледжу будівництва

Отже, Донецький коледж будівництва та архітектури це сучасний та престижний заклад освіти на Донеччині.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!