Роздрукувати сторінку

Маріупольський будівельний коледж, МБК

« Назад

10.05.2015 16:29

Маріупольський будівельний коледж – вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який проводить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям студентами вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».

студенти МБК

Адреса: Донецька область, м. Маріуполь, проспект Ленінградський, 90.

У 2000 році у зв’язку з потребами міста Маріуполя технікум одержав ліцензію на право навчання спеціалістів фаху «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Згідно з наказом № 43 (від 30.11.2007 р.) Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» Маріупольський будівельний технікум було перейменовано на Державний вищий навчальний заклад «Маріупольський будівельний коледж».

Здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

- Будівництво та експлуатація будівель і споруд;

- Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн;

- Виготовлення будівельних деталей і конструкцій;

- Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів;

- Бухгалтерський облік;

- Фінанси і кредит.

емблема маріупольський будівельний коледж

Виховна робота в Маріупольському будівельному коледжі  здійснюється згідно:

- Статуту, Положення про технікум;

- Концепції виховної роботи;

- Правил внутрішнього розпорядку;

Планів виховної роботи: перспективного на весь навчальний рік, єдиного плану виховної, культурно-масової, військово-патріотичної та спортивної роботи в технікумі на семестр, планів завідуючих відділеннями та керівників навчальних груп, планів роботи бібліотеки, Ради профілактики, студентської Ради коледжу.

Діяльність усіх ланок у системі виховання Маріупольського будівельного коледжу регламентують локальні акти:

- Положення про стипендіальне забезпечення студентів;

- Положення про класного керівника навчальної групи;

- Положення про Раду з профілактики правопорушень серед студентів технікуму;

- Положення про батьківський комітет;

- Положення про студентську раду;

- Положення про огляд-конкурс на кращу навчальну групу.

головний корпус МБК

Виховна робота Маріупольського будівельного коледжу спрямована на:

- Формування громадянськості, що включає в себе моральні та патріотичні почуття у кожного студента технікуму;

- Підготовку всебічно розвинених кваліфікованих фахівців для підприємств, організацій та установ архітектурної та будівельної галузі;

- Розуміння та виконання конституційних прав і обов'язків;

- Формування сумлінного ставлення до навчання і праці;

Формування здорового способу життя студентів Маріупольського будівельного коледжу.

Основу всієї виховної роботи Маріупольського будівельного коледжу становить робота в навчальній групі. Група приймає рішення про заохочення і покарання студентів, про що клопоче перед студентським Радою відділення та коледжу. Рада групи виходить з пропозиціями про вдосконалення взаємовідносин між студентами та викладачами.

Сектор культурно-масової роботи організовує групи для участі в культурно-масових заходах коледжу і відділень. Це розробка сценаріїв, розподіл завдань між групами. Так щорічно самими студентами організовуються і проводяться свята, присвячені Дню Знань, Міжнародному Дню студентів, Посвята в першокурсники, Новорічний бал, «Тобі, Учитель», спортивний, КВК, літературні вечори, зустрічі з ветеранами та багато інших.

Трудовий сектор аналізує та оцінює:

- Чергування груп по технікуму, яке здійснюється за графіком, складеним на семестр;

- Участь груп у суботниках:

- Стан аудиторій та території, закріплених за групою.

головний вхід Маріупольський будівельний коледж

Спортивний сектор Маріупольського будівельного коледжу - головний помічник в організації та проведенні спортивних заходів в технікумі, а вони проходять протягом усього року.

Фізичне виховання в середніх спеціальних навчальних закладах - обов'язковий предмет. На заняттях з фізичного виховання учні отримують різноманітні теоретичні знання, нові практичні вміння, удосконалюють раніше придбані рухові навички.

Навчаються в процесі фізичного виховання недостатньо почути - побачити - зрозуміти - запам'ятати. Тут необхідно активно діяти фізично, багаторазово і наполегливо виконувати спеціальні рухові завдання. І дуже важливо розуміти при цьому, що оволодіння новими вміннями і руховими навичками, їх вдосконалення будуть проходити успішніше тоді, коли будуть базуватися на добре засвоєних теоретичних знаннях, техніці руху, фізіологічних закономірності розвитку і діяльності людського організму, змісті методів навчання, правила спортивних змагань.

Для досягнення цих цілей в Маріупольському будівельному коледжі створені необхідні умови.

У Маріупольському будівельному коледжі щорічно у вересні проводиться спортивне свято «День здоров'я», де беруть участь не тільки студенти, але й викладачі коледжу, в грудні спортивне свято «Силове п'ятиборство», в лютому проводиться військово-спортивне свято «А, нумо, хлопці!» на честь дня захисника Вітчизни. Регулярно, згідно з планом спортивно-масових заходів, кожен місяць в коледжі проходять змагання між групами і курсами з баскетболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, волейболу, шахів, кульової стрільби, дартсу.

Культурно-масовій роботі приділяється серйозна увага. Починається навчальний рік з урочистої лінійки, присвяченої Дню Знань. Гості та студенти старших курсів технікуму звертаються до першокурсників з побажаннями та порадами, їм вручають ключ знань.

Отже, в Маріупольському будівельному коледжі створено всі необхідні умови для плідного навчання за обраними спеціальностями.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!