Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ 40. Донецька філія Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, ДФ УДУФМТ

Донецька філія Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, ДФ УДУФМТ

« Назад

02.05.2015 02:29

Адреса Донецької філії Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі: Донецька обл., м. Донецьк, вул. Васнецова, 2а.

головний вхід ДФ УДУФМТ

Донецька філія Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі здійснює підготовку фахівців за ОКР "Молодший спеціаліст" і "Бакалавр" за напрямом 0501 "Економіка та підприємництво".

Спеціальності Донецька філія Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі:

- Фінанси;

- Фінанси і кредит;

- Облік і аудит.

Наукові та навчальні центри:

- Центр економіко-політичних досліджень;

- Центр міжнародного оподаткування;

- Центр досліджень економіки фірми і організаційних інновацій;

- Центр енергетичної політики;

- Центр фундаментальних досліджень процесів розвитку економіки;

- Інформаційно-аналітичний центр міжкультурної комунікації і міжнародних відносин;

- Центр інноваційного розвитку (СПбГЕУ);

- Міжнародний центр досліджень фінансових ринків (МЦІФР);

- Міжнародний інститут економіки і політики (СПбГЕУ);

- Науково-освітній центр дослідження соціально-економічних проблем країн АТР;

- СПб відділення МАН ВШ.

Наукова бібліотека Донецька філія Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі є центром інтегрованого інформаційного забезпечення освітнього та науково-дослідного процесів вузу. Бібліотека надає користувачам: спеціалізований фонд друкованих видань провідних видавництв навчальної та наукової літератури російською та іноземною мовами, видання авторів - співробітників університету, періодичні та довідкові видання, бізнес-літературу та аналітику. Бібліотека має унікальну колекцію рідкісних і цінних книг з історії фінансів, грошового обігу та кредиту, статистики, держави і права, економічної думки та ін. Загальний фонд бібліотеки - понад 2 млн. Друкованих одиниць.

Наукова бібліотека є комп'ютеризованим, високотехнологічним підрозділом університету і надає своїм читачам широкий діапазон послуг, на основі сучасних інформаційних технологій. Користувачам надається якісний і ефективний доступ до електронних освітніх ресурсів, що включає навчальну та наукову літературу, баз даних наукової періодики, статистики та аналітики, довідково-правових систем, а також кращим зарубіжним профільним інформаційних ресурсів.

Бібліотека активно розвиває міжнародні зв'язки в галузі інформаційно-бібліотечного обслуговування, є учасником ряду консорціумів та об'єднань. На базі бібліотеки відкрито Регіональний центр Світового Банку.

Щорічно Донецька філія Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі  організовує та проводить Дні відкритих дверей для абітурієнтів, які бажають здобути вищу освіту в університеті, коли всі гості можуть ознайомитися з базою, оснащенням всіх кафедр, кабінетів, дізнатися про надходження, навчання у філії, задати питання по освітній тематиці.

Так само для абітурієнтів випускних класів організовуються різні за тривалістю підготовчі курси, на яких викладачі університету отримають поглиблені знання з необхідним для вступу предметів, підготуються до успішної здачі ЄДІ.

студенти ДФ УДУФМТ

Для стимулювання студентів у філії виділяються академічні стипендії (за навчання на добре, відмінно), державні соціальні стипендії (відповідно до законодавства визначено категорії громадян для їх отримання), підвищені державні академічні стипендії відмінникам навчання.

Для заняттями фізкультурою і спортом у Донецька філія Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі є спортивні зали, лижна база. У залах є обладнання та інвентар для занять і проведення змагань з баскетболу, волейболу, міні-футболу, бадмінтону, настільним тенісом, аеробікою, є тренажери.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!