Роздрукувати сторінку

Ясинуватський будівельний технікум транспортного будівництва, ЯБТТБ

« Назад

02.05.2015 02:26

Освітній процес у Ясинуватському будівельному технікумі транспортного будівництва здійснюється на базі державних освітніх стандартів третього покоління, державних вимог до змісту і рівня підготовки випускників за всіма спеціальностями.

головний корпус ясинуватівський будівельний технікум

Адреса Ясинуватського будівельного технікуму транспортного будівництва: Донецька обл., м. Ясинувата, площа Леніна, 1.

Навчання ведеться як на бюджетній основі, так і за договорами з оплатою вартості навчання. Технікум реалізує освітні програми середньої професійної освіти базового рівня відповідно до ліцензії за спеціальностями:

- 07.02.01 Архітектура (архітектор);

- 21.02.08 Прикладній геодезії (технік-геодезист);

- 08.02.01 Будівництво та експлуатація будівель і споруд (технік);

- 21.02.05 Земельно-майнові відносини (фахівець з ЗІО);

- 40.02.01 Право і організація соціального забезпечення (юрист);

- 38.02.01 Економіки та бухгалтерського обліку (по галузях) (бухгалтер);

- 42.02.01 Реклама (спеціаліст з реклами).

На території студмістечка два навчальних корпуси з актовим залом і одним з кращих спортивних залів міста, два упорядкованих гуртожитки, відкритий спортивний майданчик, бібліотека, читальний зал, їдальня, медичний кабінет. Шість комп'ютерних класів оснащені новітніми програмами з професійної діяльності.

головний вхід ясинуватський будівельний технікум

До складу спортивної бази технікуму входять наступні об'єкти:

- Спортивний зал площа 30 м х 18 м (540 кв. м);

- волейбольний майданчик (стійки, сітка, м'ячі);

- баскетбольний майданчик (кільця 6 шт., м'ячі);

- електротабло;

- столи для настільного тенісу 6 шт, ракетки, м'ячі;

- Зал атлетичної гімнастики площа 6 м х 6 м (36 кв. м):

- силові тренажери;

- штанга;

- гантелі;

- спортивний майданчик площа 43 м х 53 м (2279 кв. м.);

- покриття асфальтове;

- баскетбольний майданчик зі щитами;

- футбольний майданчик;

- гімнастична драбина - 8 прольотів;

- поперечини - 3 шт.;

- трапеція;

- бігова доріжка на 150 м.

- У технікумі працюють спортивні секції:

- баскетбол (юнаки);

- баскетбол (дівчата);

- волейбол (юнаки);

- волейбол (дівчата);

- атлетична гімнастика (юнаки);

- футбол (юнаки);

- настільний теніс (юнаки);

- настільний теніс (дівчата).

емблема ЯБТТБ

Ясинуватський будівельний технікум транспортного будівництва обладнаний майстернями для отримання професійних навичок та проходження практик.

Два студентських гуртожитки на 500 місць повністю забезпечують потребу в житлі іногородніх студентів.

Бібліотека Ясинуватського будівельного технікуму транспортного будівництва є одним з провідних структурних підрозділів навчального закладу, що забезпечує навчальної, довідкової, художньої літературою, періодичними виданнями та інформаційними матеріалами навчально-виховний процес; надає якісний спектр бібліотечних послуг на базі застосування новітніх інформаційних технологій. Бібліотека-центр поширення знань, інтелектуального розвитку та духовного спілкування.

Фонд бібліотеки складає 56613 екз. друкованих та електронних видань. У фонді представлена література по всіх досліджуваних спеціальностями:

- Будівельна література: книги з архітектури, будівельним матеріалам, технології, проектування, реконструкції будівель і споруд, інженерних мереж, матеріалознавства, будівництва автомобільних доріг і аеродромів, електроніці та електротехніці і т.д.

- Економічна література: підручники з економіки, бухгалтерського обліку, фінансів, аудиту, оцінці нерухомості, грошовому обігу, менеджменту, маркетингу, статистики та ін.

- Санітарно-технічна література: книги з водопостачання, водовідведення, каналізації, теплотехніки, енергопостачанню, санітарно-технічного устаткування будівель та споруд, газопостачанню, газових мереж і установок, автоматичному регулюванню і т.д.

Також в бібліотеці є необхідний набір художньої, навчальної, навчально-методичної літератури та періодичних видань, що знаходяться на паперових та електронних носіях, які постійно поповнюються більш сучасними екземплярами. Оновлення навчальної літератури відбувається з урахуванням ступеня її устареваемості. Пріоритети в комплектуванні навчального фонду визначаються вимогами Федерального державного освітнього стандарту середньої професійної образованія. Коеффіціент забезпеченості навчальною літературою за спеціальностями відповідає вимогам ФГОС СПО. Кожен студент забезпечений не менше ніж одним навчальним друкованим або електронним виданням.

До послуг студентів і викладачів технікуму представлений читальний зал, де оформляються виставки нових надходжень, ілюстровані виставки до знаменних та пам'ятних дат, проводяться тематичні бесіди, класні години з переглядом документальних фільмів і т.д. Читальний зал має 60 посадочних місць. Тут можна підготуватися до занять, виконати контрольну чи курсову роботу. Щорічно поповнюється навчально-методична база, до якої входять як друковані видання, так і електронні. Це рекомендації та вказівки до виконання контрольних, курсових і дипломних робіт для студентів очної та заочної форм навчання. У вільному доступі представлені газети і журнали за спеціальностями.

студенти ЯБТТБ

Число передплатних видань становить 13 найменувань. Серед них: «Аргументи і факти», «Вентиляція, опалення, кондиціювання повітря, теплопостачання та будівельна теплофізика», «Цивільний захист», «Не будь залежимо – скажи «НІ» наркотикам, алкоголю, паління та ігроманії», «Інформатика та освіта», «Промислове та цивільне будівництво», «Середня професійна освіта» та ін. видання.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!