Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ 24. Костянтинівський індустріальний технікум Донецького національного технічного університету, КІТ ДонНТУ

Костянтинівський індустріальний технікум Донецького національного технічного університету, КІТ ДонНТУ

« Назад

02.05.2015 08:12

Костянтинівський індустріальний технікум володіє сучасними, обладнаними кабінетами теоретичного навчання і постійно модернізується, відповідно до вимог розвиваються виробництв, лабораторіями виробничого навчання по всіх перерахованих спеціальностями і професіями.

головний корпус костянтинівський індустріальний технікум

Адреса: просп. Ломоносова, 168, м. Костянтинівка, Донецька обл.

Спеціальності Костянтинівський індустріальний технікум

Відділення хімічної технології:

- Хімічна технологія неорганічних речовин (кваліфікація: «Технік-технолог»);

- Аналітичний контроль якості хімічних сполук (кваліфікація: «Технік»);

- Апаратник-оператор хімічного виробництва;

- Лаборант хімічного аналізу.

Відділення автомобільного транспорту:

- Експлуатація транспортного електрообладнання та автоматики за видами транспорту (за винятком водного) (кваліфікація: «Електромеханік»);

- Автомеханік;

- Машиніст крана-кранівник.

Відділення енергетики та технології виробництва:

- Електричні станції, мережі та системи (кваліфікація: «Технік-електрик»);

- Зварювальне виробництво (кваліфікація: «Технік»);

- Верстатник широкого профілю;

- Майстер житлово-комунального господарства;

- Зварювальник.

Відділення економічних дисциплін:

- Страхова справа (по галузях) (кваліфікація: «Спеціаліст страхової справи»).

В наявності власний парк автомобілів для підготовки водіїв по перерахованим категоріям як студентів в технікумі, так і всіх бажаючих. У технікумі налагоджена система проходження виробничої практики на робочих місцях підприємств міста, району та області з подальшим працевлаштуванням за отриманою професією. На базі технікуму діє обладнаний майданчик (ресурсний центр) за професією «Автомеханік». Іногороднім студентам надається гуртожиток.

Технікум тісно і плідно співпрацює з найбільшим хімічним підприємством ВАТ «Акрон». Спільно розроблені програми підготовки технічних фахівців для хімічного виробництва. На виділені підприємством кошти створені нові лабораторії: лабораторія аналітичної хімії та лабораторія фізичної та колоїдної хімії. Вироблено їх оснащення лабораторними меблями і сучасним обладнанням. Фахівці «Акрона», що мають великий практичний досвід виробничої діяльності, беруть активну участь у навчальному процесі: викладають студентам спецдисципліни і проводять практичні заняття на підприємстві.

Управління з персоналу ВАТ «Акрон» надає велику допомогу в організації навчального процесу, виробничої практики, профорієнтаційній роботі. Випускники успішно трудяться на ВАТ «Акрон», багато з них підвищують свою кваліфікацію, навчаючись далі у вищих навчальних закладах.

З 2013 року почалася співпраця з компаніями «Дека» і «Новтрак».

Позаурочна діяльність студентів Костянтинівський індустріальний технікум, спрямована на розвиток творчих здібностей особистості та її самореалізації. У технікумі діють предметні факультативи, працюють спортивні секції та гуртки, проводяться традиційні общетехнікумовскіе заходи: предметні тижні, декади відділень, Дні відкритих дверей та акції різного спрямування.

Студенти активно беруть участь у різних міських та обласних заходах. В рамках волонтерського руху хлопці із загону «Я-волонтер» відвідують дитячі будинки та будинки для престарілих та інвалідів.

Студенти активно беруть участь і займають призові місця в олімпіадах із загальноосвітніх дисциплін, в різних конкурсах. Хлопці беруть активну участь у художній самодіяльності, своїми силами готують концерти до святкових та знаменних дат.

Організація взаємодії органів студентського самоврядування Костянтинівський індустріальний технікум та педагогічного коллективу в досягненні позитивних результатів, спрямованих на:

- Підвищення якості підготовки фахівців;

- Організацію суспільного життя технікуму, навчальної діяльності та культурно-масової роботи;

- Реалізацію прав в управлінні навчальним закладом.

- Створення сприятливих умов для розвитку соціальної активності студентів, їх творчих здібностей, свідомого та відповідального ставлення до своїх прав і обов'язків;

- Реалізація права студентів на участь в управлінні технікумом.

Завдання технікуму:

- представлення інтересів студентів у процесі управління технікумом;

- підтримка та розвиток творчих ініціатив студентів;

- захист прав студентів;

- організація взаємодії педагогічного колективу та органів студентського самоврядування;

- забезпечення сприятливих умов для реалізації прав студентів на участь в управлінні технікуму.

Виховна робота в технікумі визначається професійною спрямованістю, традиціями навчального закладу та здійснюється за такими напрямами:

-  виховання професіонала, фахівця високої кваліфікації;

- виховання духовно-моральної сфери студентів;

- правове виховання та профілактична робота з попередження правопорушень серед студентів і соціально небезпечного становища;

- розвиток дозвіллєвої, гурткової діяльності студентів;

- здоров'язберігаюче виховання;

- робота з батьками.

студенти костянтинівського індустріального технікуму

Для успішної роботи за даними напрямками в технікумі розроблена «Концепція виховної системи», складається щорічний План виховної роботи на навчальний рік, кожен розділ якого включає конкретні заходи за вищевказаними напрямками.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!