Роздрукувати сторінку

Слов'янський коледж Національного авіаційного університету, СК НАУ

« Назад

01.05.2015 15:22

Слов'янський коледж Національного авіаційного університету розпочав свою історію в 1964 році як авіаційне технічне училище. У 1991 році на базі училища був створений коледж.

студенти та викладачі словянський коледж нау

Напрямки підготовки Словянського коледжу НАУ:

- 6.070106 Автомобільний транспорт;

- 6.050202 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології;

- 6.030504 Економіка підприємства;

- 6.030509 Облік і аудит;

- 6.030507 Маркетинг.

Щоб студент отримав гідну освіту, гідні навички та вміння йому потрібен "провідник", Викладач, який поведе студента по долинах, ярах, морях і лісам незнання до знання, навичок і умінь, до гуманістичних основ його подальшого самостійного життя. Великі області наукових знань вимагають від Викладача максимальної концентрації своїх душевних і етичних сил. У цьому йому допомагають професійні соціальні групи, організовані за якісними ознаками наукового знання - так звані предметно-циклові комісії, з яких, у свою чергу, формуються навчальні відділення, підрозділи практичного навчання.

Функціонують і допоміжні служби, служби організації і супроводу навчального процесу, служби охорони і безпеки, студентський відділ кадрів, а також криниця всякого наукового знання - бібліотека і музей з багатющою колекцією експонатів. Приймальна комісія здійснює профорієнтаційну роботу, допомагає Абітурієнту і Студенту вибрати бажану сферу його майбутнього якісного навчання. Профком - допомагає нужденним Студентам отримати матеріальну допомогу, відпочити під час канікул. Педагоги-психологи розкажуть як поводитися в тих чи інших життєвих ситуаціях. Дозвільні заходи, також організовуються співробітниками і учнями коледжу.

Керують діями всіх перерахованих служб - заступники деректора, що підкоряються Директору. Директор вирішує всі питання організації діяльності Коледжу, за винятком питань, віднесених до компетенції інших органів управління.

Наукова робота в Слов'янському коледжі Національного авіаційного університету ведеться в напрямках гуманітарного та політехнічного знання. Викладачі та співробітники коледжу досліджують проблеми політології, соціології, соціальної антропології, педагогіки, економіки, радіотехніки, технологій авіакосмічного виробництва і механічних випробувань деталей вузлів і агрегатів, нанорозмірних тонкоплівкових структур та інформатизації. Дослідницькі проекти здійснюються як на базі лабораторій коледжу, так і вузах м.Києва. Щорічно, в коледжі проводяться наукові заходи для студентів. Співробітники та викладачі беруть участь у наукових заходах різного рівня.

Найактивнішу участь у науковому житті беруть студенти. Для них проводяться наукові конкурси, працюють тематичні гуртки, студенти беруть участь у науково-технічних семінарах та конференціях. Сьогодні, вирішується питання про можливість вступу до аспірантури кращих студентів відділень.

Наукова діяльність в Словянському коледжі має свою специфіку і включає в себе наступне:

- науково-дослідну роботу в галузі фундаментальних, прикладних досліджень, НДДКР;

- розробку навчальних курсів, навчально-методичних матеріалів;

- надання консультативної допомоги промисловості і бізнесу регіону;

- підготовку студентів коледжу до умінь і навичок самостійно мислити, знаходити інженерні рішення при вирішенні технічних завдань;

- реалізацію з іншими установами спільних науково-дослідних проектів.

Наша бібліотека - це інформаційний центр з регулярно оновлюється різноманітним фондом. Колектив бібліотеки працює у співпраці з викладачами, бере активну участь у навчально-виховному процесі. Жодне із значущих подій коледжу не обходиться без участі бібліотеки. Для студентів проводяться конференції, літературно-музичні години, поетичні конкурси, вікторини, презентації, бесіди-консультації по роботі з довідковим апаратом бібліотеки. Оформляються виставки до святкових та ювілейних дат. Фонд нашої бібліотеки налічує більше 80 тисяч примірників видань. В основному це навчальна, навчально-методична та довідкова література.

Фізична культура в Слов'янському коледжі Національного авіаційного університету є компонентом цілісної професійної підготовки студентів. Фізичне виховання - невід'ємна частина навчально-виховного процесу. Воно спрямоване на зміцнення здоров'я підростаючого покоління, підвищення рівня фізичної підготовленості та забезпечення на цій основі високої працездатності, творчої активності, а надалі - трудового довголіття і щасливого життя.

Завдання, які вирішуються в галузі фізичної культури і спорту, пов'язані із завданнями виховної роботи, оздоровчими та профілактичними заходами. Ці компоненти організаційних, педагогічних, культурних і оздоровчих заходів спрямовані на фізичне вдосконалення особистості, трудову, творчу діяльність і захист Вітчизни.

Для реалізації цих цілей працює колектив грамотних, творчих педагогів. Для академічних занять і тренувань спортивних секцій є 3 спортивних зали (ігровий, тренажерний, зал настільного тенісу), лижна база, стрілецький тир, орендується плавальний басейн, легкоатлетичний манеж. Крім обов'язкових занять протягом навчального року проводяться змагання з різних видів спорту, як всередині коледжу, так і на міському, обласному та Всеукраїнському рівні.

Слов'янський коледж Національного авіаційного університету завжди займав провідні позиції в регіоні по спортивним досягненням. Наші команди зі спортивної аеробіки, плавання, пауерліфтингу, шахів, футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу неодноразово ставали переможцями та призерами Спартакіади середніх професійних навчальних закладів, представляли область на міжрегіональних змаганнях.

У коледжі працює секція з пауерліфтингу - це багатоборство, яке включає в себе стрільбу, плавання, метання гранати, легку атлетику. Наші хлопці неодноразово ставали переможцями та призерами в окремих видах програми.

Ми запрошуємо до активних занять фізичною культурою і спортом усіх, як бажають підвищити свою спортивну майстерність, так і тих хто просто ставить своєю метою зміцнення здоров'я.

головний корпус словянський коледж нау

У нашому коледжі ставиться завдання підготувати не тільки висококваліфікованих фахівців, але і гармонійно розвинену особистість. Девіз нашого навчального закладу «У здоровому тілі - здоровий дух».

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!