Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Донецької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Донецької області \ ЗВО (ВНЗ) Донецької області та їх рейтинг \ 131. Костянтинівський навчальний центр Краматорського економіко-гуманітарного інституту, КНЦ КЕГІ

Костянтинівський навчальний центр Краматорського економіко-гуманітарного інституту, КНЦ КЕГІ

« Назад

Костянтинівський навчальний центр Приватного вищого навчального закладу "Краматорський економіко-гуманітарний інститут",КНЦ ПВНЗ КЕГІ може дати Вам таку освіту, яка дозволить Вам в умовах ринкової економіки працювати в комерційних структурах, маркетингових службах, банках, податкових інспекціях, фінансово - розрахункових центрах, підприємствах торгівлі, громадського харчування, виробництва, транспорту, митних службах та інших сферах життя.

корпус Костянтинівський навчальний центр

Навчальний заклад знаходиться за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, площа Перемоги, 8.

Предметом діяльності КНЦ ПВНЗ КЕГІ є: надання освітніх послуг з отримання ступенів освіти «Бакалавр», «Магістр» і освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» з ліцензованих спеціальностей.

Спеціальності КНЦ ПВНЗ КЕГІ:

-Бізнес інформатика за профілем Електронний бізнес.

У рамках напрямку Бізнес - інформатика Ви не тільки отримаєте сучасну і затребувану на ринку праці кваліфікацію, але і реальні знання, вміння, навички та інструменти для ведення підприємницької діяльності, як в реальній економіці, так і в Інтернеті.

Інформаційний бізнес, тобто Інфобізнес - це вид бізнесу передбачає продаж власних знань по якійсь темі, упакованих в якій або формат.

- Менеджмент.

Випускники кафедри Економіка та управління КНЦ ПВНЗ КЕГІ  у напрямку Менеджмент за профілем Управління персоналом і Управління людськими ресурсами працюють в службі управління персоналом державних і муніципальних органів влади та управління, підприємств, установ та організацій всіх форм власності, в промисловості, торгівлі, на транспорті, в банківській, страховій, туристичної та інших сферах, в службах зайнятості і біржах праці.

Фахівці Менеджери за профілем Логіст зайняті науково-дослідної та консалтингової, розрахунково-проектної, організаційно-управлінською діяльністю і працюють в організаціях економічній, виробничої та соціальної сфери, підрозділах системи управління державних підприємств, акціонерних товариств та приватних фірм, а також у науково-виробничих об'єднаннях, наукових, конструкторських і проектних організаціях, органах державного управління та соціальної інфраструктури народного господарства.

Менеджер за профілем Антикризове управління підготовлений кафедрою до професійної роботи в державних органах федерального, територіального та муніципального рівня, що займаються санацією (фінансовим оздоровленням) і банкрутством підприємств і кредитних організацій, в службах економічного аналізу, діагностики та прогнозування діяльності підприємств різних форм власності та кредитних організацій, в аудиторських, консалтингових та оціночних фірмах. Після отримання диплома менеджера за профілем Антикризове управління випускник може претендувати на отримання ліцензії з фінансового оздоровлення і банкрутства для роботи в якості антикризового керуючого.

- Економіка. Вища освіта за профілями: Економіка та управління підприємством, Управління якістю, Антикризове управління.

Випускники КНЦ ПВНЗ КЕГІ зайняті підготовкою вихідних даних для проведення розрахунків економічних і соціально-економічних показників, що характеризують діяльність господарюючих суб'єктів; проведенням розрахунків економічних і соціально-економічних показників на основі типових методик з урахуванням діючої нормативно-правової бази; розробкою економічних розділів планів підприємств різних форм власності, організацій, відомств і працюють в організаціях економічній, виробничої та соціальної сфери, підрозділах системи управління державних підприємств, акціонерних товариств та приватних фірм, а також у науково-виробничих об'єднаннях, наукових, конструкторських і проектних організаціях, органах державного управління та соціальної інфраструктури народного господарства.

Економіст за профілем Антикризове управління підготовлений кафедрою до професійної роботи в державних органах федерального, територіального та муніципального рівня, що займаються санацією (фінансовим оздоровленням) і банкрутством підприємств і кредитних організацій, в службах економічного аналізу, діагностики та прогнозування діяльності підприємств різних форм власності та кредитних організацій, в аудиторських, консалтингових та оціночних фірмах. Після отримання диплома економіста за профілем Антикризове управління випускник може претендувати на отримання ліцензії з фінансового оздоровлення і банкрутства для роботи в якості антикризового керуючого.

По закінченні диплом державного зразка; студентам денного відділення відстрочка від служби в ВС.

емблема КЕГІ

-Дизайн. Вища освіта за профілем: графічний дизайн, дизайн реклами, дизайн поліграфії, Web-дизайн, Art-дизайн, TV-дизайн, інтер'єр, екстер'єр, архіграфіка.

Підготовка дизайнера на кафедрі графічного дизайну КНЦ ПВНЗ КЕГІ  спрямована на набуття студентами знань про рекламу, газетно-журнальному і книжковому дизайні, поліграфії, теорії та практики фотографії. Студенти набувають навичок комп'ютерної розробки візуальної реклами, фірмового стилю, упаковки, плакату. Освоюють комп'ютерні технології професійного макетування газетно-журнальної, книжкової та іншої поліграфічної продукції. Середовищні дизайнери: проектують предмети інтер'єру та екстер'єру, малі архітектурні форми в ландшафті. В основу підготовки фахівців входить вивчення історія культури і мистецтва, технічної естетики та ергономіки, малюнка, фотографії, веб - проектування, комп'ютерних технологій в дизайні, а також широкий спектр художніх робіт: різьба по дереву, батік, гобелен, бісероплетіння, скло, кераміка, емалі.

-Психологія. За профілями: соціальна психологія, психологія менеджменту і маркетингу.

На нашій кафедрі ми готуємо практичних психологів для бізнесу та соціальної роботи - тих, хто відразу після закінчення навчання зможе застосовувати отримані знання для вирішення практичних завдань і допомоги реальним людям.

Також практичні психологи працюють менеджерами з управління персоналом, консультантами в сферах юриспруденції, управління, реклами, маркетингу, шоу-бізнесу та багатьох інших.

студенти КЕГІ

Отже, КНЦ ПВНЗ КЕГІ - сучасний заклад освіти Донецького регіону.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!