Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ 13. Автомобільно-дорожній інститут Донецького національного технічниого університету, АДІ ДонНТУ

Автомобільно-дорожній інститут Донецького національного технічниого університету, АДІ ДонНТУ

« Назад

01.05.2015 15:03

Сьогодні міжнародне середовище Горлівського автомобільно-дорожнього інституту представлена студентами з 40 країн світу з Австрії, Австралії, Бразилії, В'єтнаму, Німеччини, Гани, Демократичної Республіки Конго, Єгипту, Індії, Йорданії, Ірану, Іраку, Кіпру, Китаю, Монголії, Нігерії, Пакистану, США, Судану, Таїланду, Чехії, Південної Кореї, Франції.

студенти з викладачами Горлівський автомобільно-дорожній інститут донецького національного технічного університету, (ГАДІ НТУ)

Адрес ВНЗ: вул. Кірова, 51, м. Горлівка, Донецька обл., 84646.

Факультет автомобільного транспорту:

- Автомобільний транспорт;

- Автомобілі та автомобільне господарство.

Факультет автомобільних доріг:

- Будівництво;

- Автомобільні дороги та аеродроми.

Факультет економіки та управління:

- Менеджмент;

- Менеджмент організацій і адміністрування;

- Економічна кібернетика.

Факультет транспортних технологій:

- Транспортні технології;

- Оpганізація перевезeнь і упpавління нa транcпорті.

головний корпус Горлівський автомобільно-дорожній інститут донецького національного технічного університету, (ГАДІ НТУ)

В університеті навчаються понад 20 тисяч студентів, у тому числі понад 3000 іноземців. Кожен абітурієнт може вибрати серед 200 програм бакалаврату, магістратури, аспірантури з технічних напрямків (нафтогазове справа, машинобудування, електроенергетика, хімічна технологія, інформатика та обчислювальна техніка тощо) та соціально-економічним напрямом (менеджмент, економіка) російською мовою. У Горлівський автомобільно-дорожній інститут можливе навчання й англійською мовою з технічних програмами бакалаврату та магістратури.

Університет дотримується концепції CDIO і створює можливості для навчання за індивідуальними навчальними планами англійською та російською мовами. Для бажаючих покращити свої знання й успішно підготуватися до вступу в університет існують програми предвузовской, предмагістерской і предаспірантской підготовки англійською та російською мовами з різних профілів. Студенти можуть вибрати мовні курси, скласти міжнародні іспити TORFL, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS та інші. В університеті успішно реалізуються Double-Degree програми та програми академічного обміну з університетами з 17 країн світу. Для цих студентів університет надає академічні стипендії International Plus, повністю покривають трансфер і проживання.

Випускники університету отримують державний диплом і мають можливість отримати Diploma Supplement (додаток до диплома європейського зразка англійською мовою).

Інститут міжнародної освіти та мовної комунікації Горлівський автомобільно-дорожній інститут надає будь-яку допомогу іноземним студентам: зустрічає в аеропорту та на вокзалі, допомагає в оформленні документів для вступу та нострифікації, надає академічну підтримку та консультації, надає візову підтримку та медичне страхування. Університет здійснює програму орієнтації для новоприбулих студентів, що дозволяє їм почувати себе впевнено і комфортно з перших днів перебування. Для іноземних студентів проводяться позанавчальні та клубні заходи, організовується культурні дозвілля і відпочинок.

Центр сприяння працевлаштуванню та розвитку кар'єри - структурний підрозділ Інституту розвитку стратегічного партнерства і компетенцій Горлівський автомобільно-дорожній інститут.

Центр сприяння працевлаштуванню та розвитку кар'єри (ЦСТК) створений наказом ректора шляхом реорганізації відділу організації практик та працевлаштування. Метою діяльності Центру є створення та розвиток ефективної системи корпоративного взаємодії структурних підрозділів з підприємствами та організаціями з метою підвищення конкурентоспроможності випускників на глобальному ринку праці.

Основні завдання Центру:

- Встановлення взаємодії Горлівського автомобільно-дорожнього інституту з підприємствами, організаціями та установами в сфері працевлаштування випускників та організації практик студентів;

- Організація та проведення заходів, спрямованих на сприяння працевлаштуванню та розвитку кар'єри студентів і випускників Горлівського автомобільно-дорожнього інституту;

- Реалізація системи адаптації випускників до ринку праці;

- Організація та проведення заходів, що сприяють підвищенню конкурентоспроможності студентів та випускників Горлівського автомобільно-дорожнього інституту (Дні кар'єри, презентації роботодавців, тренінги, майстер-класи, конференції, форуми, круглі столи з питань розвитку молодіжного ринку праці та взаємодії з роботодавцями);

- Координація роботи структурних підрозділів Горлівського автомобільно-дорожнього інституту в частині сприяння працевлаштуванню студентам та проходження практик;

- Моніторинг ринку праці, працевлаштування випускників у перший рік після закінчення Горлівського автомобільно-дорожнього інституту.

емблема Горлівський автомобільно-дорожній інститут донецького національного технічного університету, (ГАДІ НТУ)

Центр сприяння працевлаштуванню та розвитку кар'єри надає послуги студентам і випускникам вузу, а також пропонує співпрацю підприємствам і організаціям, зацікавленим у формуванні якісного кадрового потенціалу.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!