Роздрукувати сторінку

Коледж Міжрегіональної академії управління персоналом, КМАУП

« Назад

Коледж при Донецькому інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом", КДІ ПрАТ ВНЗ МАУП може дати Вам таку освіту, яка дозволить Вам в умовах ринкової економіки працювати в комерційних структурах, маркетингових службах, банках, податкових інспекціях, фінансово - розрахункових центрах, підприємствах торгівлі, громадського харчування, виробництва, транспорту, митних службах та інших сферах життя.

стаття 115 Коледж ДІ МАУП

Адреса навчального закладу: вул. Софійська, 2, м. Донецьк, 83013.

Кафедры Коледжу при Донецькому інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом", КДІ ПрАТ ВНЗ МАУП:

- кафедра правознавства;

- кафедра стратегічного менеджменту;

- кафeдра еконoміки тa підпpиємництва;

- кафeдра соціально-гуманітарниx диcциплін;

- кафeдра економічнoї тeорії тa економіко-математичниx мeтодів.

Студентами Коледжу при Донецькому інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом", КДІ ПрАТ ВНЗ МАУП стають юнаки та дівчата віком від 14 до 25 років. Відібрані на конкурсній основі за результатами вступних іспитів, вони навчаються колективом досвідчених талановитих педагогів протягом 2-4 років і, залежно від обраної спеціальності, отримують диплом з присвоєнням кваліфікації. Якість підготовки майбутніх фахівців значною мірою зумовлено високим професійним рівнем професорсько-викладацького складу. Заняття проводять професори, доктори та кандидати наук. а також викладачі-практики, що мають багатий досвід роботи у відповідних професійний областях і чітке розуміння специфіки трудової діяльності.

У розпорядженні Коледжу при Донецькому інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом", КДІ ПрАТ ВНЗ МАУП знаходяться шість адміністративних приміщень:

- Кабінет директора коледжу;

- Три методичних кабінету відділення середньої професійної освіти;

- Навчальна частина та диспетчерська відділення середньої професійної освіти;

- Кабінет інноваційних розвиваючих програм.

емблема  ДІ МАУП

Наявне спеціалізоване та лабораторне устаткування, що знаходиться у власності Коледжу при Донецькому інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом", КДІ ПрАТ ВНЗ МАУП, відповідає реалізованим основними освітніми програмами.

Основними джерелами навчальної та навчально-методичної інформації є бібліотечний фонд Коледжу при Донецькому інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом", КДІ ПрАТ ВНЗ МАУП. Завдяки цьому, студенти отримали можливість використовувати всі ресурси наукової бібліотеки університету, в якій зосереджено збори профільних періодичних видань та яка має достатню кількість найменувань та примірників як навчально-наукової, так і додаткової літератури: офіційними, суспільно-політичними та науково-популярними періодичними виданнями, довідково-бібліографічними виданнями, в тому числі енциклопедіями, енциклопедичними словниками, галузевими словниками та довідниками, в тому числі на іноземних мовах, бібліографічними посібниками, забезпечуючи до них доступ всіх категорій користувачів бібліотеки. Поряд з книжковим забезпеченням бібліотека веде бібліографічну та довідково-інформаційну роботу. До послуг студентів і викладачів -чітальний зал і відділ абонемента, довідково-бібліографічний апарат бібліотеки, бібліотека забезпечена сучасною інформаційною базою.

Особливу увагу наукова бібліотека приділяє електронному комплектуванню. Електронні ресурси включають в себе електронний каталог, електронну бібліотеку та електронні бібліотечні системи. Тут ви можете знайти наукові журнали, матеріали конференцій, книги, газети і т.д. за галузями знань, відповідними спеціальностями. Кількість видань, виписаних в електронному вигляді, перевищує  5 тисяч. Доступ до цих видань можливий з усіх комп'ютерів.

Практика має на меті закріплення і поглиблення знань, отриманих студентами в процесі теоретичного навчання, придбання необхідних умінь, навичок і досвіду практичної роботи за купується спеціальності, ознайомлення студентів з передовим досвідом роботи підприємств, організацій, компаній та працевлаштування студентів після закінчення коледжу відповідно до отриманої кваліфікації.

Практика студентів проводиться відповідно до чинного Державним освітнім стандартом середньої професійної освіти (далі - ГОС СПО) в частині державних вимог до мінімуму змісту та рівня підготовки випускників.

Практика включає наступні етапи:

- практику для отримання первинних професійних умінь і навичок (навчальну);

- практику за профілем спеціальності (виробничу);

- практику переддипломну.

Терміни проходження практик відповідають термінам, зазначеним у навчальних планах відповідних спеціальностей; програми всіх видів практик розглядаються і затверджуються головою предметно-циклової комісії. Всі практики забезпечені базами або на підставі гарантійних листів, яких договорів.

Керівництво практикою планується викладачами коледжу, що мають достатню компетенцію і кваліфікацію, що володіють повним знанням і розумінням завдань практики, які володіють необхідними вміннями та досвідом для її ефективного здійснення. У той же час до керівництва практиками залучаються працівники базових установ, підприємств і організацій, що володіють великим досвідом не тільки практичної, а й методичної роботи.

Керівники практики від Коледжу при Донецькому інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом", КДІ ПрАТ ВНЗ МАУП встановлюють зв'язок з керівниками практики від організації і спільно з ними складають робочу програму проведення практики, а також розробляють тематику індивідуальних завдань і оцінюють результати виконання практикантами програми практики

Представники роботодавців, як правило, активно співпрацюють з коледжем в період проведення практики, а по її завершенню дають свою оцінку теоретичної та практичної підготовленості студентів, змісту програм практик та організаційних питань їх проведення. Ця оцінка фіксується в персональних характеристиках студентів-практикантів та офіційних відгуках керівників. Стандартизація процесу проходження практики знайшла своє вираження в розроблених викладачами коледжу формах - щоденниках практик, що представляють собою розроблену документацію процесу, яка визначає порядок збору та аналізу даних. Щоденники практик дозволяють вирішити одну з найважливіших завдань моніторингу результатів практичного навчання - спостереження за прогресом, індивідуальної траєкторією навчання та досягненнями студентів.

студенти Коледжу ДІ МАУП

Отже, Коледж при Донецькому інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом", КДІ ПрАТ ВНЗ МАУП – сучасний заклад освіти Донецького регіону.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!