Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ 06. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДонНУЕТ

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДонНУЕТ

« Назад

01.05.2015 10:58

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, один з найпрестижніших та найстаріших економічних ВНЗ України, з майже столітньою історією, який продовжує функціонувати зі славнозвісними традиціями української вищої освіти.

Технікум при ДонНУЕТ

ДонНУЕТ – це вищий  навчальний заклад IV рівня акредитації.

В університеті діє центр, для довузівської підготовки і центр «Абітурієнт», що надають певну допомогу та консультації різних напрямків майбутнім студентам університету щодо підготовки на вступних випробуваннях. Структура університету як окремі підрозділи включає: інститут фінансів та обліку; інститут управління і економіки; інститут виробництв харчових продуктів; також існує факультет маркетингу, митної справи та торгівлі; факультет ресторанно-готельного бізнесу; факультет економіко-технологічного напрямку (м. Севастополь), інститут, який здійснює навчання післядипломної освіти; створені навчальні центри в різних містах: Маріуполі, Сімферополі, Луганську, Кривому Розі; також технікуми у містах: Краматорську, Докучаєвську, Шахтарську Маріуполі та, а також Донецький коледж дизайну та нових технологій.

Студенти ДонНУЕТ

Випускники цих технікумів мають чудову  можливість отримати вищу освіту по обраній ними спеціальності, і що найголовніше за скороченою новою формою навчання.

Навчальний процес постійно оновлюють та покращують висококваліфікований викладацький колектив.

Навчання науково-педагогічних кадрів здійснюється тут же – в докторантурі за 4-ма найпоширенішими спеціальностями, а також аспірантурі університету аж за 12-ма науковими поширеними спеціальностями. Захист кандидатських робіт відбувається з двома спеціалізованими вченими радами цього університету.

За роки свого існування університет підготував спеціалістів чисельність яких перевищує 100 тис. фахівців, тут же близько 1300 них для 68 держав світу.

Емблема університету ДонНУЕТ

Університет підтримує а також постійно поширює свої міжнародні  зв'язки з різними державами. Серед постійних партнерів за кордоном ДонНУЕТу є Бредфордський коледж, Університет м. Халл (Велика Британія), Національний університет (м. Корк, Ірландія), Піма Коледж (США), Лауреа Політехнік (м. Еспоо, Фінляндія), Чжедіанський коледж (Китай),  Університет Софія-Антіполіс (м. Ніцца, Франція), Гірничо-металургійна академія (м. Краків, Польща), Європейська Школа Економіки (м. Лондон, Велика Британія), Балтійська Міжнародна Академія (м. Рига, Латвія), а Хенанський університет зовнішньої торгівлі (Китай), Варненський вільний університет (Болгарія), також з великою кількістю ВНЗ в Україні і підприємствами держав ближнього зарубіжжя.

Головний вхід ДНУЕТ

Учені університетучасто їздять за кордон, де проходять стажування. В університету активно діє програма обміну студентами.

Для успішної системи організації і здійснення навчального-освітнього процесу університет має сучасну розвинену матеріально-технічну базу: 7 навчальних корпусів;консалтинговий центр; мережу, яка об'єднує всі навчальні  корпуси і підключена до Інтернету; навчально-інформаційний інститут інноваційних технологій; 34 комп'ютерних класи, обладнаних комп'ютерами останнього покоління. Велика увага у напрямку освіти в університеті приділяється саме вивченню іноземних мов. Студенти мають особливу можливість одночасно вивчити кілька іноземних мов та спеціальну лексику.

Бібліотека університетувважається однією з найкращих та найбільших бібліотек у економічному напрямі в Донецькому регіоні. Вона налічує понад 670 тис. різних друкованих видань. Самих читачів обслуговують кілька абонементів, 10 модернізованих читальних залів більш ніж на 470 місць.

В університеті існує студентська газета – «Вісник Меркурія»,засновником, який є Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Перша газета почала виходити в лютому 1999 року і мала назву «ДУЕТ». А вже з 2002 р. продовжила існувати від новою назвою «Вісник Меркурія». В 2007 році видання пройшло перереєстрацію, оскільки університету присвоїли статус національного.

Видання висвітлює всі події, що відбуваються в ДонНУЕТ, відбувається публікація ситуацій та фактів про життя всіх студентів університету, він являє собою  своєрідний літопис.

Викладацький склад зі студентами ДонНУЕТ

Наразі, через складну політичну ситуацію Університет переїжджає до Дніпропетровська. Керівництво забезпечує високий рівень навчання на новому місці та забезпечення тих умов навчання і проживання, які гарантувалися ще на колишній території ДонНУЕТ на Донбасі.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!