Роздрукувати сторінку

Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія", КФ НУ «ОЮА»

« Назад

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» є відокремленого структурного підрозділу Національного університету «Одеська юридична академія» у Кривому Розі Дніпропетровської області, яка відрізняється за «внутрішнім» атмосферу, індивідуальний підхід до студентів, якісної освіти та трохи плата, для дослідження.

Криворізький-факультет-Національного-університету-Одеська-юридична академія, КФ-НУ-ОЮА

Контакти КФ НУ «ОЮА»

Адреса: м. Кривий Ріг, пр. Миру, 22.

Телефон: +38056921013.

Сайт: http://krog.onua.edu.ua.

Електронна пошта: info@onua.dp.ua.

КФ-НУ-ОЮА

Історія Криворізького факультету Національного університету "Одеська юридична академія"

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» був створений Міністерством освіти і науки України 15 червня 1998 року.

Потреба в структурному підрозділі Одеської юридичної академії була викликана великою необхідності кваліфікованих співробітників правоохоронних органів Кривого Рогу та Дніпропетровської області, а також беручи до уваги потреби регіону та прилеглих областей у висококваліфікованих фахівців права на роботі в судових органах, органах державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств і організацій.

Сьогодні, Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія" є філією юридичної освіти і науки в Кривому Розі і Дніпропетровській області.

З 2008 року факультет очолює Кравець Василя Романовича - декан факультету, доцент, кандидат юридичних наук, керівник Департаменту суб'єктів кримінального права. Він заслужений юрист України, почесний громадянин м Кривий Ріг.

Криворізький-факультет-Національного-університету-Одеська-юридична академія

Структура Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія"

Структура має 3 відділення: департамент кримінально-правових дисциплін, цивільно-правових дисциплін та кафедри гуманітарних та соціально-економічного дисциплін. Зараз в Криворізький факультет проводить підготовку студентів-юристів з трьох спеціалізацій.

Загальна кількість студентів, що навчаються понад 800 осіб з 19 регіонів України.

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія", як центр юридичної освіти і науки в Кривому Розі, де зібрані кращий науковий потенціал, вчителі взяли активну участь у роботі Комісії з розробки проекту Статуту Кривому Розі територіальні громади, вони включені до складу Експертної ради виконавчого комітету Криворізької міської ради.

За заслуги у розвитку юридичної науки та практичного правової допомоги вчителів факультету нагороджено органами місцевого самоврядування Кривого Рогу та органів державної влади.

Матеріально-технічна база КФ НУ «ОЮА»

Криворізький факультет має сучасну навчальну базу, що дозволяє на досить високому рівні проводити навчально-виховну роботи.

У навчальному корпусі 2517 м2 Є багато освітніх аудиторій "конституційного та адміністративного права, цивільного права та процесу, кримінального права та процесу».

Навчальний заклад має електронну бібліотеку і простора бібліотека з читальним залом на 77 місць, навчально-методичної юридичній літературі більш 32000 друкованих копій. Вона вважається кращою і найбільшою юридичною бібліотека в регіоні.

Протягом трьох років Криворізький факультету Національного університету «Одеська юридична академія» послідовно займає перше місце в міському конкурсі з благоустрою серед освітніх установ у м Кривий Ріг.

Матеріально-технічна база факультету Криворізького дозволяє не тільки забезпечити навчальний процес якісно, але й задовольнити соціальні потреби студентів. На факультеті є студентського кафе "Феміда", яке постійно працює та оснащене всім необхідним обладнанням й зручностями, щоб забезпечити гарячим харчуванням і надати широкий спектр якісних послуг.

Криворізький-факультет-Національного-університету-Одеська-юридична академія КФ-НУ-ОЮА

Студентське життя КФ НУ «ОЮА»

Студенти беруть активну участь у роботі наукових товариств, спортивні турніри факультету в міні-футбол, настільний теніс, боулінг, шахи та шашки.

Велика увага приділяється організації тематичних екскурсій в історичні місця і визначних місць просвітницької діяльності Верховної Ради України, Конституційного Суду України, митних органів та експертних установ.

Викладачі та студенти факультету Криворізького регулярно беруть участь у міжнародних та міжвузівських конференціях, конференції, проведені в Одеській юридичній академії, а також уміло організовують наукову діяльності на базі Криворізького факультету.

Студенти мають можливість пройти стажування в судах, органів прокуратури та правоохоронних органів, управлінь юстиції, органів місцевого самоврядування, адвокатської асоціації та нотаріальних контор, в юридичних департаментів підприємств і організацій.

Після успішного проходження юридичного стажування багато студентів залишаються працювати в цих установах.

Після закінчення факультету отримують диплом Національного університету «Одеська юридична академія» державного зразка українською та англійською мовами.

На факультеті в Кривому Розі створено всі умови для студентського наукового товариства. Під керівництвом викладачів Кривого Рогу студентів факультету не тільки брати участь у конференціях різного рівня, а також у підготовці своїх наукових праць та монографій.

Кандидат історичних наук Амарян Міра, заступник декана з науково-методичної роботи контролює всю наукову та методичну роботу в Криворізькому факультеті, і він координує роботу по підготовці наукових праць і методичних посібників, монографій.

В останні роки, як до, так і після реорганізації Криворізького навчального центру Національного університету "Одеська юридична академія" в м. Кривий Ріг відділу організації навчальної, наукової роботи постійно удосконалюються.

Впровадження сучасних прогресивних нововведень в навчанні і гармонійного виховання майбутніх юристів є основою освітнього процесу на факультеті Національного університету Криворізький «Одеська юридична академія».

Отже, сьогодні Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» є центром правової науки та освіти в місті та Дніпропетровської області. У його складі є 3 відділи.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!