Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 83. Новомосковський кооперативний коледж економіки та права імені С. В. Литвиненка, НККЕП ім. С. В. Литвиненка

Новомосковський кооперативний коледж економіки та права імені С. В. Литвиненка, НККЕП ім. С. В. Литвиненка

« Назад

НККЕП ім. С. В. Литвиненка – навчальний заклад, який готує майбутніх фахівців у сфері права та економіки, надаючи їм необхідні знання для практичної діяльності.

Новомосковський-кооперативний-коледж-економіки-та-права-імені-С- В.-Литвиненка, НККЕП-ім.-С.-В.-Литвиненка

Історія Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права імені С. В. Литвиненка

Історія навчального закладу розпочинається з 1917 року. В цей рік була створена учительська семінарія. В 1923 році на базі цієї семінарії будується педагогічна школа, яка готувала вчителів для початкових класів. Ця семінарія діяла до початку війни.

Після стабілізації ситуації в країні, в 1945 році відкривається торговельно - кооперативного школа, яка готувала майбутніх кадрів для сфери торгівлі та кооперації.

Відповідно до постанови Правління Укоопспілки у 1957 році було створено новий заклад під назвою Новомосковський кооперативний технікум. Він проводив навчання у відновленому приміщенні торговельно - кооперативної школи, а також було збудовано гуртожиток для іногородніх студентів.

Історія новомосковський торговельного кооперативної школи з 1957 року не припинялися. Згодом цей навчальний заклад отримав назву кооперативне училище.

Саме це цей навчальний заклад став основою для подальшого професійного та фахового зростання студентів. За 60 років існування навчального закладу з нього випустили близько двадцяти двох тисяч спеціалістів: юристів, бухгалтерів, продавців, економістів.

Сучасну назву навчальний заклад отримав у 2010 році, цього моменту він починає підготовку майбутніх спеціалістів, які будуть працювати в галузі права, а також економіка.

Контакти НККЕП ім. С. В. Литвиненка

Адреса: м. Новомосковськ, вул. Радянська, 29.

Телефон: 0569690141.

Сайт: www.nkkep.com.

Електронна пошта: nkkep2007@ukr.net.

Новомосковський-кооперативний-коледж-економіки-та-права-імені-С- В.-Литвиненка

Навчальний процес в НККЕП ім. С. В. Литвиненка

Навчальний процес забезпечує викладацький колектив, який є досвідченим та висококваліфікованим. Вони надають всі необхідні знання та навички студентам , які вони можуть використовувати в практичні діяльності.

Пріоритетним завданнями педагогічного колективу коледжу вважаються:

- Задоволення потреб та виконання заявок Дніпропетровської облспоживспілки у підготовці передових професіоналів;

- Створення творчої особистості, громадянської позиції, національної самосвідомості, відповідальності через долю країни і спільноти;

- Втілення ступеневої підготовки професіоналів згідно вбудованими навчальними намірами з Полтавським інститутом економіки і торгівлі, Дніпропетровським університетом економіки і права та ін.;

- Поліпшення організації навчально-виховного процесу з впровадженням передових інноваційних технологій.

Матеріально-технічна база НККЕП ім. С. В. Литвиненка

Навчальний заклад має потужну матеріально - технічну базу, до якої входять навчальні корпуси, спеціалізовані лабораторії, спортивний майданчик, спортивна зала, актова зала, бібліотека, їдальня, а також гуртожиток.

Навчальним центром закладу є бібліотека. В ній зосереджена велика кількість книжкової літератури. Загальний фонд бібліотеки становить близько 50 тисяч посібників, із них методичні посібники, різноманітна наукова література, періодичні видання. З кожним роком загальний фонд бібліотеки оновлюється та поліпшується. Навчальний заклад передплачує велику кількість наукової літератури та спеціалізованої літератури для студентів та викладачів.

Структура Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права імені С. В. Литвиненка

Структура навчального закладу представлена у вигляді чотирьох відділів:

- юридичне відділення;

- економічне відділення;

- комерційний відділення;

- заочне відділення.

На юридичному відділення навчають майбутніх юристів. Юрист – фахівець, який має основні та спеціальні правові знання, глибоко переконаний у призначенні права та значення закону для суспільства, адже він є найважливішою цінністю. На цьому відділенні готують майбутніх помічників суддів, архіваріусів, судових розпорядників, секретарів суду, інспекторів з кадрів.

У коледжі функціонує кабінет права, який забезпечує заняття наочностями, має картотеку й інформаційний матеріал з різноманітних галузей законодавства України, творить умови для роботи правових клубів.

Відповідну роль у виховному процесі зіграє бібліотека, працівники якої шукають матеріали для виховних годин, створюють картотеку газетних та журнальних статей з питань національно-правового виховання.

На економічному відділенні готують спеціалістів за спеціальністю “Бухгалтерський облік”.

Виробничі функції бухгалтера:

- Організація бухгалтерського обліку.

- Складання, перевірка та бухгалтерська обробка документів.

- Ведення фінансового та управлінського обліку, складання податкової, фінансової та статистичної звітності.

- Бізнес - планування фінансово-економічної діяльності підприємства.

- Здійснення процесу ціноутворення та визначення цін з врахуванням всіх ринкових факторів.

- Здійснення всебічного комплексного аналізу фінансово — економічної діяльності.

Викладачі застосовують свої неабиякі творчі можливості, надбання передової педагогічної думки, глибокі знання реалій підприємницької діяльності сьогодення, вдало та результативно використовують в навчальному процесі ігрові, евристичні, інтерактивні та безліч сучасних освітніх технологій, студенти ґрунтовно оволодівають прикладними програмами 1 С: Бухгалтерія, «Ліга-Закон», «Колоквіум» та багатьма іншими.

Комерційне відділення має багату і славну історію, адже саме тут з дня заснування коледжу здійснюється підготовка товарознавців. А також відділення готує молодших спеціалістів для сфери обслуговування за спеціальностями «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства і торгівлі» та «Ресторанне обслуговування», які постійно користуються попитом на ринку праці.

Новомосковський-кооперативний-коледж-економіки-та-права-імені-С- В.-Литвиненка НККЕП-ім.-С.-В.-Литвиненка

Отже, НККЕП ім. С. В. Литвиненка – навчальний заклад, який готує майбутніх фахівців у сфері права та економіки, надаючи їм необхідні знання для практичної діяльності.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!