Роздрукувати сторінку

Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут "Бейт-Хана", МГПІ "Бейт-Хана"

« Назад

Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут "Бейт-Хана" є провідним навчальним закладом в Дніпропетровську, який посідає значне місце серед ВНЗ України.

МГПІ-Бейт-Хана

Загальна характеристика Міжнародного гуманітарно-педагогічного інституту "Бейт-Хана"

Будучи єдиним єврейським вузом в Україні, мають державну ліцензію та акредитацію, ВНЗ забезпечує студентам якісну сучасну освіту і широкі можливості для вивчення духовної спадщини свого народу. У найближчій перспективі випускники отримуватимуть сертифіковані міжнародні дипломи, що дозволить їм стати успішними в будь-якій країні світу.

Місія: ВНЗ надає молоді якісну освітню послугу на рівні державних стандартів України, створюємо унікальне середовище для всебічного розвитку особистості в дусі поваги до єврейської культури і традицій, формуємо майбутніх лідерів єврейських громад.

Стратегія:

- впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес;

- використання кращого міжнародного досвіду в освітній галузі;

- розширення спектру освітніх послуг;

- залучення молоді до вивчення духовної спадщини єврейського народу: мови, історії, традицій.

Міжнародний-гуманітарно-педагогічний-інститут-Бейт-Хана

Контакти МГПІ "Бейт-Хана"

Адреса: вул. Донецьке шосе, 11, м. Дніпропетровськ.

Телефон: (0562) 32 55 75.

Сайт: www.bethana.org.ua.

Електронна пошта: office@bethana.org.ua.

Міжнародний-гуманітарно-педагогічний-інститут-Бейт-Хана МГПІ-Бейт-Хана

Спеціальності МГПІ "Бейт-Хана"

1. «Економіка та підприємництво». Фахівець може займати такі первинні посади: фахівець з управління активами, агент з нерухомості, агент комерційний, адміністративний помічник, інспектор кредитний, агент податковий, фахівець-організатор торгівлі на ринку цінних паперів, фахівець з фінансово-економічної безпеки.

2. «Соціально-політичні науки». Фахівець може займати такі первинні посади: практичний психолог в освітніх установах, психолог-консультант, лаборант (психологічні дослідження), практичний психолог в органах державної влади і управління.

3. «Дошкільна освіта». Фахівець може займати такі первинні посади: вихователь; вчитель дошкільного виховання.

4. «Початкова освіта». Фахівець може займати такі первинні посади: вчитель 1-4 класів, вчитель початкових класів з правом навчання івриту, керівник гуртка образотворчого мистецтва, керівник дитячого хорового колективу.

Студенти Міжнародного гуманітарно-педагогічного інституту «Бейт-Хана» мають унікальну можливість отримати другу вищу освіту (в МГПІ «Бейт-Хана» або іншому вищому навчальному закладі України) без відриву від навчання за основним фахом в інституті.

Міжнародне співробітництво

Мовну практику та стажування з лінгвокраїноведення студенти «Бейт-Хани» проходять в Ізраїлі на базі педагогічного вищого навчального закладу «Орот Ісраель-коледж - Елькана». Цей ВУЗ готує фахівців в області гуманітарного знання, при широкому спектрі спеціальностей: класичних єврейських текстів - Тора, Танах, філософія іудаїзму, іноземні мови, літературознавство, PR та ЗМІ, історія і географія Ізраїлю, математика, дошкільна педагогіка, початкова, загальна середня і корекційна освіта.

Нещодавно «Ороті-Ісраель-Елькана» став першим релігійним коледжем в Ізраїлі, який підтвердив відкриття магістерських програм з вивчення Танаха, філології, консалтингу та освітнього менеджменту (управління у сфері освіти).

«Ороті-Ісраель-Елькана» і МГПІ «Бейт-Хана» пов'язує багаторічне партнерство. Ректор коледжу, доктор філософії, професор рав Нерія Готель є частим гостем інституту «Бейт-Хана». Такі зустрічі дають можливість професійного спілкування, обміну цінним досвідом, служать стимулом росту і розвитку нашого молодого ВУЗу.

Переваги навчання в МГПІ «Бейт-Хана»

Сильні сторони освітньої послуги в МГПІ "Бейт-Хана" - це сучасний рівень освіти і можливості особистісного зростання; унікальний етнокультурний компонент освітньо-професійної програми; ґрунтовна підготовка з івриту, російської, української, англійської мов; гранти на отримання повної вищої освіти; практика і стажування за кордоном (Польща, Ізраїль); гарантоване працевлаштування в інфраструктурі єврейських громад України.

Отже, цей ВНЗ є провідним навчальним закладом в Дніпропетровську, який посідає значне місце серед ВНЗ України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!