Роздрукувати сторінку

Дніпродзержинське обласне музичне училище, ДОМУ

« Назад

Дніпродзержинське обласне музичне училище - середній спеціальний навчальний заклад, що проводить підготовку спеціалістів з 1967 року. В ньому навчалися студенти не тільки України, але й зарубіжних країн. На даний час це один з провідних навчальних закладів. З 2015 року отримав новий статус Дніпродзержинський обласний музичний коледж. За всю історію навчального закладу з нього випустилося близько 3 тисяч фахівців.

ДОМУ

Контакти ДОМУ

Адреса: м. Дніпродзержинськ, вул. Бєсєдова, буд. 58.

Телефон: 80569521490.

Сайт: http://dndzmusic.in.ua.

Електронна пошта: dndzmuz@mail.ru.

Дніпродзержинське-обласне-музичне-училище

Матеріально - технічна база Дніпродзержинськго обласного музичного училища

Навчальний заклад має потужну технічну базу, до якої входять спеціальні зали для проведення занять, тактова зала на 500 місць, де проводяться концерти та різноманітні заходи.

В ДОМУ є інноваційні кабінети, які оснащені новітніми ресурсами та приладами, що знадобляться фахівцям з музичного мистецтва.
Навчальний процес забезпечує сучасна бібліотека, яка оснащена новітньою літературою. До неї входять навчальна, художня та методична література.

Кожного року передплачуються фахові видання, які потрібні для написання наукових робіт студентам.

На базі бібліотеки проводяться семінари, різноманітні вистави, де студенти демонструють свої знання.

Керівництво ДОМУ

Навчальним закладом керували досвідчені спеціалісти, які розвивалися його та впроваджували нові методи в освітній процес. На даний час коледжем керує Великодня І. В, яка доклала чимало зусиль на становлення навчального закладу в Україні. Завдяки висококваліфікованому педагогічному складу тут навчаються розумні та активні студенти, які опановують потрібні знання та навички.

Дніпродзержинське-обласне-музичне-училище, ДОМУ

Напрямки підготовки Дніпродзержинськго обласного музичного училища

Навчальний заклад проводить підготовку молодших спеціалістів із спеціальності "Культура, мистецтво та дизайн". Це один з провідних напрямків підготовки, на якому створюються майбутні фахівці театру, кіно та мистецтва взагалі.

Спеціальність: Музичне мистецтво (спеціалізації: фортепіано; оркестрові струнні інструменти; оркестрові духові та ударні інструменти; народні інструменти; хорове диригування.

Дніпродзержинське-обласне-музичне-училище ДОМУ

Навчальний процес ДОМУ

Навчальний процес забезпечують досвідчені викладачі, які надають всі необхідні знання майбутнім спеціалістами. Навчання проводиться за кошти держави, а також за кошти фізичних осіб.

Для вступу до ВНЗ необхідно подати певні документи, а також здати іспит з української мови та літератури, творчий конкурс.

Кожного року студенти демонструють свої знання, приймаючи участь в олімпіадах, семінарах, конкурсах. Вони пропонують нові шляхи розвитку мистецького напрямку, а також досліджують розвиток культури.

Отже, Дніпродзержинське обласне музичне училище - це провідний навчальний заклад, що проводить підготовку музичних спеціалістів на найвищому рівні. Педагогічний склад надає всі необхідні знання та навички для розвитку студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!