Роздрукувати сторінку

Павлоградське медичне училище, ПМУ

« Назад

Павлоградське медичне училище - провідний ВНЗ 1 рівня акредитації, що проводить підготовку майбутніх медичних спеціалістів. Навчальний заклад підпорядковується Міністерству охорони здоров’я України. Навчальний процес відбувається на основі ліцензій, наданої Міністерством освіти і науки України.

Павлоградське-медичне-училище

Історія ПМУ

Історія навчального закладу розпочалася в 1996 році відповідно до рішення Міністерства освіти і науки.

Навчальний процес забезпечують 41 викладачів, які досвідченими та талановитими спеціалістами. На даний час навчальний заклад знаходиться на загальній території 3 га. Працює 23 кабінетів й 4 лабораторії, які, в загальному, мають необхідне устаткування інтер'єру: фантоми, муляжі, медичний інструментарій, інструменти догляду за хворими, медикаменти тощо, а також 6 аудиторій, які оснащені новітніми приладами та інноваційним устаткуванням.

Для іногородніх студентів зведений гуртожиток з всіма комфортабельними умовами.

Функціонує їдальня на 150 місць, в можливе дієтичне харчування. Для заняття фізичними вправами працює спортивна зала, актова зала та конференц-зал, де відбуваються культурні заходи.

Навчальний заклад має потужну та оснащену бібліотеку, загальний фонд якої складає близько 40 тисяч примірників наукової, методичної, літератури, а також періодичні видання, які з кожним роком поновлюються та з'являються нові.

На даний час навчальний процес забезпечують 46 педагогів, з них викладачі-методисти, педагоги вищої категорії та Заслужені працівники освітньої діяльності.

Для забезпечення навчального процесу створені предметі циклові комісії, викладачами яких читаються спеціалізовані дисципліни.

Акредитацію навчальний заклад отримав в 2009 році. Саме Міністерство освіти і науки надало навчальному закладу 1 рівень акредитації та дозвіл на проведення навчальних занять.

Павлоградське-медичне-училище, ПМУ

Спеціальності Павлоградського медичного училища

Училище проводить підготовку за такими спеціальностями:

- „Лікувальна справа”;

- „Сестринська справа”.

Навчальний процес відбувається на високому рівні: запроваджуються новітні технології, використовуються інноваційні технологія для проведення занять.

Студенти мають можливість свої практичні навички використовувати в практичній діяльності. На базі училища створені спеціалізовані лабораторії, де проходить практика. Кожного року студенти в кінці навчання проходять практику в лікувальних медичних закладах м. Дніпропетровськ та по всім регіонам України.

Велика увага приділяється вихованню студентів. Проводяться різноманітні культурні, наукові заходи, де студенти демонструють свої знання, вміння та навички. Щороку проводяться олімпіади, конференції, семінари, де студенти посідають призові місця та отримують подяки за участь в цих заходах.

Павлоградське-медичне-училище ПМУ

За весь час свого існування ПМУ підготувало близько 8 тисяч спеціалістів, які зараз працюють фельдшерами, медичними сестрами, а також керують відділеннями в медичних закладах. Колектив Павлоградського медичного училища – це згуртований активний та досвідчений колектив, яким керує Демиденко Володимир Іванович, людина високих організаторських здібностей, вимогливий до себе й колективу, чуйний до проблем студентів. Вже протягом декількох років працюють самовіддано в училищі педагоги Ліповецька І.В., Дика Н.П., Пасіцельська Г.М., Козаченко П. С., Альошина К.І. Вони передають студентам свій великий досвід й знання.

ПМУ

Збільшуючи свої славні традиції своєї історії, педагогічний склад училища впроваджують значний вклад в справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для збереження здоров’я всього суспільства.

Отже, ПМУ – це провідний навчальний заклад, що проводить підготовку медичних спеціалістів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!