Роздрукувати сторінку

Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум, ДІПТ

« Назад

Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум – ВНЗ державного зразка, що проводить підготовку молодших спеціалістів на денному та заочному відділеннях.

ДІПТ

Контакти ДІПТ

Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Ногинська, 51.

Телефон: (056) 372-39-66.

Електронна пошта: dipt@optima.com.ua.

Сайт: www.dipt.dp.ua.

Дніпропетровський-індустріально-педагогічний-технікум

Історія Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму

При "Дніпровськпромстрой" було започатковано будівельну школу, керівником якої був Борис Борисович Благман.

До початку 60 років навчальний заклад працював у напівбарачних приміщеннях. В 1948 році починається зведення триповерхового будинку, де проводилася заняття.

У 1956 починає використовуватися будівлю, в якій знаходяться майстерні для столярів, мулярів та штукатурів, малярів. Тут створено спортивний зал та цех механізованої обробки деревини.

У 1966 році над частиною навчального корпусу зведено актову залу, а в наступному році введено в експлуатацію шестиповерховий будинок гуртожитку на 400 місць.

На той час в навчальному закладі функціонувало 20 навчальних кабінетів й лабораторій по загальноосвітнім і фаховим дисциплінам, 5 навчальних майстерень, які були обладнані технічними засобами навчання, навчальними посібниками та меблями.

Дніпропетровське міське професійно-технічне училище завжди приймало участь в змагання серед училищ професійної технічної освіти України, не раз займало призові місця й грошові премії. ПТУ Декілька разів здобувало Червоний Прапор Ради Міністрів СРСР і ВЦРПР.

За подій, що сталися у країні у 90-х роках ХХ століття, рознеслася система забезпечення ПТУ викладацькими кадрами. Щоб змінити ситуацію було вибрано Дніпропетровське міське професійно-технічне училище.

За рішенням Дніпропетровської обласної державної адміністрації було започатковано Дніпропетровську філію Харківського індустріально педагогічного технікуму, яка проводила підготовку досвідчених та талановитих майстрів з виробничого напрямку.

В 2002 році філія зазнала реорганізації в Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум.

Відповідно до наказу КМУ в 2007 році технікум діє як структурна одиниця відділення підготовки досвідчених робітників.

Постійність навчального закладу полягає в тому, що за всю історію їм керували тільки три директори: Благман Борис Борисович, Риженков Петро Дмитрович, Петков Валерій Захарович.

Теперішній керівник Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму Петков Валерій Захарович, який займає посаду керівника технікуму з початку заснування технікуму, як данину поваги до заслуг своїх попередників, створив іменні стипендії Б.Б.Благмана і П.Д.Риженкова для кращих студентів.

Дніпропетровський-індустріально-педагогічний-технікум ДІПТ

Спеціальності ДІПТ:

- будівництво;

- транспорт;

- побутове обслуговування.

Здобувши диплом за спеціальність студенти мають можливість займати такі посади: муляр, штукатур, монтажник системи утеплення, електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, рисувальник кузовів, кухар.

Дніпропетровський-індустріально-педагогічний-технікум, ДІПТ

Матеріально-технічна база Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму

Навчальний заклад має потужну матеріально-технічну базу. До її склад включають: навчальний корпус з оснащеними а новітніми кабінетами та лабораторіями, бібліотек, їдальня, спортивний майданчик а спортивна зала.

Студентам надається можливість проживати в гуртожитках в найкомфортніших умовах.

Отже, Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум– провідний навчальний заклад 1 рівня, що проводить підготовку молодших спеціалістів, надаючи їм необхідні знання та навички у майбутній практичній діяльності.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!