Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 52. Машинобудівний коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, МК ДНУ ім. О. Гончара

Машинобудівний коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, МК ДНУ ім. О. Гончара

« Назад

Машинобудівний коледж – ВНЗ, що проводить підготовку молодших спеціалістів та підпорядковується Міністерству освіти і науки, є структурною одиницею Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Машинобудівний-коледж-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара МК-ДНУ-ім.-О.-Гончара

Контакти МК ДНУ ім. О. Гончара

Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Бердянська, 5.

Телефон: (056) 753-97-44.

Електронна пошта: mc-dnu@ua.fm.

Сайт: http://www.mcdnu.dp.ua.

Машинобудівний-коледж-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара

Історія Машинобудівного коледжц Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Історія навчального закладу розпочалася з 1958 року, коли відповідно до указу Ради народного господарства було засновано Дніпропетровський вечірній машинобудівний технікум.

Вже в 1959 році технікум реорганізовують в Дніпропетровський машинобудівний технікум, де проводиться підготовка як на денному так і на заочному відділеннях.

В 1991 році відповідно до указу Міністерства важкого машинобудування було сформовано Дніпропетровський машинобудівний коледж.

Згодом в 1991 р. відповідно до наказу Дніпропетровський машинобудівний технікум перетворений в -підприємство.

В 1991 році Дніпропетровський машинобудівний коледж-підприємство підпорядковується Міністерству освіти України як Дніпропетровський машинобудівний коледж.

У зв’язку із реформування ВНЗ, що підпорядковувалися Міністерству освіти, 3 2000 року було утворено Машинобудівний коледж Дніпропетровського державного університету.

З 2009 року він отримав назву Машинобудівний коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

МК-ДНУ-ім.-О.-Гончара

Спеціальності МК ДНУ ім. О. Гончара

Навчальний заклад проводить підготовку за наступними спеціальностями:

1. Економіка підприємства

Випускник здобуває кваліфікацію молодшого спеціаліста з економіки підприємства й готовий до планово-економічної, організаційно-управлінської діяльності на підприємствах й установах різних форм власності.

2. Фінанси і кредит

Спеціаліст з економіки підприємства підготовлений до виконання організаційної, обліково-аналітичної та контролюючої функцій та повинен вміти:

- з'єднувати аналітичні фінансові показники діяльності згідно комплексного аналізу роботи компанії;

- складати, виробляти і класифікувати планові, облікові та звітні дані;

- проводити розрахунки фактичного та прогностичного рівня продуктивності праці в установах;

– розраховувати трудомісткість виробничого плану;

- здійснювати комплекс розрахунків для мотивування планових рішень;

– виділяти визначені планово-економічні показники підрозділів із сукупності сумарних показників установи;

– з'ясовувати спільні витрати на здійснення ремонтів, модернізації й заміни устаткування;

– розробляти економічні звіти – характеризувати калькуляційні статті для здійснення розрахунків собівартості продукції;

– формулювати економічну ефективність від використання інновацій в установах;

– розраховувати витрати на виробництво продукції за калькуляційними статтями;

- з’ясовувати витрати, що входять в ціну готової продукції;

– проводити розрахунки проектної ціни продукції на засадах кошторисів калькуляцій;

– здійснювати потрібні розрахунки економічних показників;

- створювати форми звітності й облікових документів для контролю за ходом здійснення планових завдань виробничо-господарської роботи підприємства й його підрозділів.

Випускник здобуває кваліфікацію молодшого спеціаліста з фінансів й кредиту і зможе виконувати професійну діяльність в фінансових правліннях, податкових інспекція та організаціях різноманітних форм власності.

3. Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів

Випускник отримує кваліфікацію електромеханіка й зможе здійснювати професійну діяльність щодо сервісу й ремонту верстатів робото технічних комплексів, обладнань механізації й автоматизації виробничих процесів машинобудування.

Спеціаліст повинен:

- застосовуючи нормативно-технічну документацію, за допомогою вимірювальних пристроїв і оснащення виконувати тести верстатів з ПУ і робото технічних комплексів на співвідношення технічних рис;

- використовуючи способи пусконалагоджувальних справ за допомогою контрольно-вимірювальної техніки, слюсарного і електромонтажного приладу, аналізу-програм впровадити верстати з ПУ та технічного комплексу у використання;

- застосовуючи стендове оснащення, потрібну вимірювальну техніку виконувати регулювання автоматичних пристроїв верстатів з ПУ й технічних комплексів;

- володіти способами налагодження;

- за допомогою контрольно-вимірювальної техніки, електромонтажного приладу виконувати налагодження автоматики верстата з ПУ і технічних комплексів;

- застосовуючи нормативно-технічну документацію, способи лагодження і монтажу, за допомогою контрольно-вимірювальної техніки, електромонтажного приладу робити лагодження електромеханічних і електро приладів верстата з ПУ та робото технічного комплексу;

- застосовуючи засоби діагностики за допомогою контрольної вимірювальної та діагностичної техніки виконувати розшук проблем в електричних вузлах і модулях, зумовлювати технічне становище системи ПУ;

- за допомогою потрібних вимірювань виконувати розшук поломок в електромеханічних і електро пристосуваннях верстатів з ПУ і робото технічних комплексів.

4. Технологія обробки матеріалів на верстатах автоматичних лініях

Випускник здобуває кваліфікацію техніка-технолога й зможе працювати на підприємствах машинобудування на посадах майстра технолога, конструктора та технолога-програміста.

Спеціаліст повинен:

– використовуючи нормативно-технічну документацію з застосуванням ЕОМ вміти застосовувати операційні і маршрутні технологічні карти, розробляти управляючі програми з різними системами програмного управління;

– за допомогою довідників та математичних операцій вміти визначати і обчислювати режими різання, які б забезпечували високу якість продукції і максимальне використання обладнання, вибирати універсальні пристрої і інструмент.

5. Прикладна математика

Випускник здобуває кваліфікацію техніка-програміста і підготовлений до діяльності в галузях застосування комп'ютерних технологій, прикладного програмування, математичного моделювання науково-технічних задач.

Машинобудівний-коледж-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара, МК-ДНУ-ім.-О.-Гончара

Отже, навчальний заклад проводить якісну підготовку спеціалістів, випускники якого здатні працювати, займаючи керівні посади на підприємствах та в установах.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!