Роздрукувати сторінку

Дніпропетровський коледж технологій та дизайну, ДКТД

« Назад

Дніпропетровський коледж технологій та дизайну – провідний навчальний заклад, що підпорядковується Міністерству освіти і науки і проводить підготовку молодших спеціалістів за творчими напрямками діяльності. Це один з найкращих навчальних закладів за даним напрямком підготовки в Дніпропетровській області.

Дніпропетровський-коледж-технологій-та-дизайну, ДКТД

Контакти Дніпропетровського коледжу технологій та дизайну

Адреса: м. Дніпропетровськ, провулок Ушинського, 3.

Телефон: 056 745-24-36.

Електронна пошта: DVNZ_DKTD@ukr.net.

Сайт: http://www.college.dp.ua.

Дніпропетровський-коледж-технологій-та-дизайну ДКТД

Історія ДКТД

Історія ДКТД почалася у вересні 1958 року. Відповідно до рішення Дніпропетровської ради народного господарства було формовано новий навчальний заклад Дніпропетровський політехнікум.

З самого початку навчальний заклад проводив підготовку лише на вечірньому відділенні. А вже в 1959 році утворилася денна фора підготовки. З 1962 року навчальний заклад розпочинає підготовку на заочному відділенні.

Заснував Дніпропетровський коледж технологій та дизайну Олексій Гнатович Мамон, він керував навчальним закладом на протязі 8 років. На даний час навчальним закладом керує Гнедаш Людмила Григорівна.

ДКТД

Спеціальності Дніпропетровського коледжу технологій та дизайну

1. Дизайн.

2. Бухгалтерський облік.

3. Обслуговування та ремонт обладнання.

4. Швейне виробництво.

Фахівці даної кваліфікації отримують теоретичну підготовку та фактичні вміння згідно технології обробки швейних продуктів. Цьому сприяє комплекс дисциплін навчального процесу: розробка продуктів, бази конструювання одягу, матеріалознавство, оснащення та інші.

У процесі дослідження програмного аналізу особливо приділяється увага подальшим питань: виробництву конкурентної продукції, що гарантується економією матеріальних ресурсів, удосконаленням властивостей і розширенням набору.

Теоретичні пізнання підкріплюють в швейних кабінетах навчального закладу. Випускники підготовлені займати такі посади техніків-технологів, керівників цехів, бригадирів цехів і майстрів швейних компаній, контролерів готової продукції.

Практичне виховання складається з наступних видів практики:

- навчальної. Ведеться в кабінетах навчального закладу, досліджують способи обробки швейних продуктів.

- навчальної на придбання робочої спеціальності. Ведеться в майстернях чи на підприємствах містечка. Надається певний розряд швачки, оператора швейного оснащення, комплектувальника предметів крою продуктів, контролера ВТК, розкрійника, розкладники лекал.

- конструкторської. Вчать стадії дослідження проектно-конструкторської документації на модель верхнього набору, розробляють її і виробляють модель продукту.

- науково-технічної. Ведеться на підприємствах містечка, знайомляться зі текстурою компанії і роботою окремих цехів.

- переддипломної. Ведеться на підприємствах, в установах, інших промислових закладах, що спеціалізуються на пошивці одягу а інших предметів.

5. Організація виробництва

Молодший спеціаліст із спеціальності “Організація виробництва” проводить продуктивне керівництво первинним виробничим підрозділом (бригада, зміна, дільниця) і повинен бути готовим до первинних видів діяльності, які позначаються у відповідності до їх призначення і місця в системі управління (планування, організація, аналіз і контроль, маркетинг, мотивація) й на первинних посадах низового управлінського персоналу розв'язує визначені проблеми в реалізації соціально-виробничих, технологічних та соціально-побутових задач.

Молодший спеціаліст із спеціальності може працювати на провідних посадах: диспетчер виробництва, інспектор з кадрів, менеджер, технік з праці, референт з основної діяльності, диспетчер з випуску готової продукції.

Молодший спеціаліст повинен бути готовим до функціональної творчої фахової діяльності, яка сприяла б прогресу суспільного становлення; вміти самостійно набувати нових знань, наглядати і коригувати виготовлене, володіти високими моральними якостями; сприяти збільшенню продуктивності праці, додержуватися режиму економії, робити правила охорони довкілля.

Кваліфікація менеджера дозволяє

- здійснювати аналіз і оцінку діяльності підприємства;

- приймати участь у дослідженні стратегії компанії згідно застосовані інноваційних способів та основ управління;

- Розробляти раціональні рішення в певних господарських обставинах;

- Застосовувати сучасні способи моделювання, планування, обліку, контролювання роботи компанії.

6. Виготовлення виробів із шкіри

Діяльність молодшого спеціаліста полягає в:

- дослідження науково-технічних дій по виробництву взуття та шкіргалантерейних продуктів;

- розплата норми витрат реально-технічного забезпечення виготовлення з впровадженням ЕОМ;

- тест підсумків діяльності;

- оформлення початкових документів.

Студенти спеціальності здійснюють технічну творчість в предметних гуртках з макетування виробів, з матеріалознавства й технології виробів.

В коледжі сформовані спортивні секції, студенти мають можливість займатися спортом в тренажерних залах.

7. Моделювання промислових виробів.

8. Виробництво та дизайн взуття.

Дніпропетровський-коледж-технологій-та-дизайну

Студентське життя ДКТД

Освіта ХХІ століття – це освіта для людини. Її головне завдання – виховання відповідальної, творчої особистості , яка бажає змінити на краще своє життя і життя своєї країни.

Студенти коледжу мають можливість цікаво провести свій вільний час:

- брати участь в роботі предметних гуртків;

- вчити образотворче та вокальне мистецтво;

- приймати участь у житті студентського театру мод;

- займатися у різних спортивних секціях.

Для цього є всі можливості: актова й спортивна зала, танцювальний клас, бібліотека з читальним залом. Є безперервно працююча виставка творчих робіт студентів.

В гуртожитках коледжу ведуться вечори відпочинку, покази моделей з нестандартних матеріалів, КВК.

Студенти коледжу беруть участь в міських олімпіадах, міських конкурсах «Студентська весна», «Добра справа», обласних та всеукраїнських конкурсах дизайнерського мистецтва, районних конкурсах творчих робіт, спортивних змаганнях різного рівня.

Невід’ємною частиною виховної роботи коледжу є студентське самоврядування, яке вважається однією з важливих умов залучення студентів до громадської діяльності.

Отже, Дніпропетровський коледж технологій та дизайну – це провідний навчальний заклад, який має висковий рейтинг серед ВНЗ свого спрямування та здійснює підготовку спеціалістів належним чином.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!