Роздрукувати сторінку

Дніпродзержинський енергетичний технікум, ДЕТ

« Назад

Дніпродзержинський енергетичний технікум – ВНЗ, який підпорядковується Міністерству освіти і науки, отримав дозвіл та акредитацію на зайняття освітньою діяльністю.

Дніпродзержинський-енергетичний-технікум ДЕТ

Контакти ДЕТ

Адреса: м. Дніпродзержинськ, вул. Енергетиків, 36.

Телефон: 056955-19-98.

Електронна пошта: det_dndz@ukr.net.

Сайт: http://www.dndzdet.com.

Дніпродзержинський-енергетичний-технікум

Історія Дніпродзержинського енергетичного технікум

Відповідно до указу при Запорізькому гідроенергетичному технікумі було створено Дніпродзержинський енергетичний технікум. В цьому навчальному закладі проводили підготовку професіоналів згідно з експлуатації електростанцій, підстанцій, геодезії, геології, зведення теплових і атомних станцій, а пізніше - екологів та професіоналів комп'ютерної інженерії.

Через деякий час існування технікуму для нього був зведений новий навчальний корпус, який розраховувався близько на 1000 осіб, а також лабораторне приміщення для проведення різноманітних досліджень. Згодом будується гуртожиток з комфортними умовами ля проживання.

У 1985-1987 рр. відповідно до указу Міненерго СРСР технікум проводив цільову неповну підготовку фахівців середньої ланки висококваліфікованих трудящих для компаній атомної енергетики України.

У 1991 році згідно з Розпорядженням КМУ і указу Міненерго України навчальний заклад став підпорядкуватися Міністерству енергетики України: стад складовою частиною «Енергокадрів».

У 1997 році під виконання Розпорядження КМУ технікум переданий до Міністерства освіти і науки України.

У 2006 році технікум акредитовано як ВНЗ. У 2014 році була надана ліцензія на надання освітніх послуг на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого фахівця згідно певних напрямів.

Навчальний процес в ДЕТ

Навчальний процес проводиться досвідченими та висококваліфікованими викладачами, які надають студентам необхідні знання та навички. Серед викладацького складу викладачі вищої категорії, Заслужені працівники освіти, кандидати та професори наук.

Кожного року викладацький склад приймає участь в різноманітних заходах щодо підвищення свого професійного рівня, а також демонструють своїх нові дослідження та наукові праці.

Головними напрямками роботи технікуму вважаються:

- запровадження освітньої роботи з метою отримання студентами знань та навичок, готовності до професійної роботи в умовах ринкової економіки;

- створення фахових характеристик персони, формування мотивування навчання, цільовий напрямок на найвищий ступінь професійного виховання;

- науково-методична робота з введенням в освітній процес інноваційних технологій, створення умов для самостійної роботи учнів;

- діяльність згідно розвитку і зберігання матеріально-технічної основи, поліпшення управління і планування навчального процесу.

Дніпродзержинський-енергетичний-технікум, ДЕТ

Спеціальності Дніпродзержинського енергетичного технікум

Навчальний заклад проводить набір за такими спеціальностями:

1. Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій і енергосистем

Спеціальність розпочала свою роботу ще в 1966 році. На даний час ця спеціальність входить до електротехнічного відділення, яке оснащене всією необхідною технікою для навчального процесу. Навчання проводиться в спеціалізованих лабораторіях та кабінетах.

Після отримання диплому випускники зможуть працювати в підприємствах, які пов’язані з інженерією, займаючи посади в районних та міських електро- та тепломережах. Кожного року спеціалісти даного напрямку мають можливість проходити практику та застосовувати теоретичні знання в практичній діяльності.

2. Обслуговування комп'ютерних систем і мереж

Основними завданнями молодшого спеціаліста під час навчання є:

- навчитися працювати з програмним забезпеченням;

 - вміти обслуговувати комп’ютери;

- приводити роботу та створювати веб-сайти в мережі Інтернет;

- вміти обирати необхідні паристої для обробки та аналізу інформації;

- проводити тестування комп’ютерів та інших пристроїв комп’ютерів;

- вміти віднайти непрацездатну частину комп’ютерної техніки.

3. Обслуговування програмних систем і комплексів

Швидке формування комп'ютерної техніки та програмного постачання - напевно 1 з відмінних особливостей сучасного світу становлення суспільства. Технології, де використовуються комп’ютери, потрапляють фактично в усі сфери діяльності.

Нині фактично нереально уявити нинішній кабінет без широкого впровадження комп'ютерних технологій. Комп’ютер став обов'язковим атрибутом робочого місця майже всіх спеціальностей.

Головна задача кваліфікації надати студентам міцні бази ґрунтовної освіти в області інформаційних технологій та математичних дисциплін, що дозволить їм бути техніками-програмістами.

4. Прикладна екологія

Велика кількість промислових підприємств зумовила потребу спеціаліста прикладної екології , який зміг би проводити моніторинг та аналіз сучасного навколишнього середовища. Так як, екологічна ситуація в нашій країні досить напружена, спеціалісти даного напрямку проводять:

- аналіз та моніторинг довкілля;

- встановлення граничнодопустимих викидів;

- аналіз та заборона тих викидів, які найбільш небезпечні для суспільства та середовища в цілому.

Після здобуття освіти студенти проходять практику в різноманітних закладах та установах щодо моніторингу якості довкілля, екологічних центрах. Також мають можливість продовжувати здобувати освіту в ВНЗ з 3-4 рівнями акредитації за спорідненою спеціальністю.

5. Пошук та розвідка гідрогеологічними та інженерно-геологічними методами

6. Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання

Після здобуття даного напрямку студенти отримають кваліфікацію техніка-геодезиста, який буде проводити свою діяльність в науково-дослідних центрах, проектних інститутах, в різноманітних установах та підприємствах.

Навчальний заклад уклав договори з різноманітними установами та закладами ля забезпечення студентів місцями практики, серед них такі установи: ТОВ "Землевпорядне підприємство", ТОВ "Землеустрій" та Будівництво автомобільних доріг.

7. Будівництво та експлуатація будівель і споруд

Одна з необхідних та провідних спеціальностей в суспільстві, студенти мають можливість працювати техніками-доглядачами, лаборантами, проектувальниками, майстрами житлово-комунального господарства.

Отже, Дніпродзержинський енергетичний технікум – навчальний заклад, який забезпечує суспільство висококваліфікованими спеціалістами технічного напрямку діяльності.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!