Роздрукувати сторінку

Павлоградський технікум Національного гірничого університету, Павлоградський технікум НГУ

« Назад

Павлоградський технікум Національного гірничого університету – навчальний заклад з 1 рівнем акредитації,що підпорядковується Міністерству освіти і науки.

Павлоградський-технікум-Національного-гірничого-університету

Історія Павлоградський технікум НГУ

У середині 50-х років ХХ століття згідно клопотання органів районної влади було проведено підготовку з набору груп вечірнього відділу ї для забезпечення спеціалістами Павлоградського хімзаводу.

Указом згідно Міністерству машинобудування СРСР в 1956 р. відділення реорганізоване у Павлоградський вечірній механічний технікум.

У 1956-1957рр. були зроблені лабораторії фізики, хімії, офіс креслення, книгосховище. Стартував процес комплектування штатними педагогами.

У 1958 зі складу 2-ух груп була сформована третя у складі 14 учнів, які були переведені на спеціальність "Електрообладнання індустріальних компаній і установок".

Перший випуск професіоналів відбувся в червні 1959 - 105 осіб - стали техніками-технологами.

5 жовтня 1961р. указом Дніпропетровського Совнархоза Павлоградський технікум був перейменований в Павлоградський машинобудівний технікум. У джерелі 1966р. відповідно до указом від 30 грудня 1965 технікум був переданий до Міністерства хімічного і нафтового машинобудування СРСР.

З 1960 згідно 1971р. розширилася матеріальна основа технікуму, був введений запасний корпус, в якому розташовувалася навчально-виробничі лабораторії.

До витоку 1970 - 1971 році був споруджений новий корпус, а до кінця 1970 року було зведено гуртожиток.

З 1997р. технікум робиться структурним підрозділом Державної гірничої академії України, розширює підготовку для гірських компаній Західного Донбасу, утворюється спеціальність "Розробка підземної дослідження корисних копалин" (1999 р).

У 2002 р. навчальний притулок перейменовано в Павлоградський технікум Державного гірничого інституту.

У вересні 2007 року здійснений перший набір за напрямком"Діловодство".

У 2010 році Державний високий інститут отримав статус державного, а технікум перейменовано в Павлоградський технікум Державного вищого навчального закладу Національний гірничий університет.

На даний час навчальний заклад проводить освітню діяльність на основі ліцензії,наданої Міністерством освіти і науки.

Випускники технікуму стали досвідченими майстрами, технологами, конструкторами, спеціалістами, керують виробничими колективами підприємств і організацій.

Педагоги Павлоградського технікуму - креативні, ініціативні, кваліфіковані фахівці. На даний час кількість учнів складає 1000 осіб.

Контакти Павлоградський технікум НГУ

Адреса: вулиця Радянська, 63, Павлоград.

Телефон: 80 5632 64958.

Електронна пошта: pvt1@ukr.net.

Сайт: http://ptngu.com.

Павлоградський-технікум-Національного-гірничого-університету Павлоградський-техніку-НГУ

Спеціальності Павлоградського технікуму Національного гірничого університету

1. Діловодство.

За даним напрямком випускники можуть працювати у виробничих і невиробничих сферах, на підприємствах різних секторів економіки, в організаціях, установах усіх форм власності, науково-дослідних інститутах, муніципальних архівах, платних та інших закладах.

Можуть обіймати такі посади: інспектор служби діловодства, секретар-референт, завідуючого (заступника) одного з структурних підрозділів служби документаційного та інформаційного забезпечення управління (канцелярії, архіву, машбюро тощо); організатор управлінської праці, інспектора по кадрах, паспортист.

2. Бухгалтерський облік.

Спеціаліст може займати такі посади: інспектора з основної діяльності, конторського службовця, касира у банку, бухгалтера, інкасатора, касира-експерта, інспектора-ревізора.

Навчальний процес ведеться згідно програм, які відповідають міжнародним стандартам, новим способам проведення навчального процесу, цілком забезпечений належними методичними дослідженнями і посібниками. Використовується нова навчально - методична література.

З розвитком ринкових взаємин в Україні, з походженням новітніх форм підприємницької діяльності, збільшується область впровадження і сенс обліку та аудиту.

3. Обслуговування комп’ютерних систем і мереж.

Павлоградський-технікум-Національного-гірничого-університету, Павлоградський-техніку-НГУ

4. Підземна розробка.

Спеціаліст зможу функціонувати в установах, підприємствах різних форм власності, де буде проводити сервіс і лагодження різної комп'ютерної, електронної та радіоелектронної техніки, побутової електронної апаратури.

Фахівець зможе займати такі посади: технік обчислювального відділу, налагоджувальник технологічного обладнання, технік-конструктор, монтажник електронного устаткування, технік-технолог.

Молодший спеціаліст технік з обчислювальної техніки має можливість діяти на муніципальних та приватних індустріальних підприємствах, проектних і конструкторських, а ще монтажних організаціях, зайнятих проектуванням, апаратом і експлуатацією електричних агрегатів різного призначення, а саме: банківських закладах, малих підприємствах, медичних закладах. сервісних організаціях, поліграфічних організаціях, відділах виробничих підприємств.

5. Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв.

6. Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях.

Основна мета – підгодовувати для фахової діяльності на підприємствах гірничої індустрії молодших професіоналів, які мали б можливість:

- забезпечити необхідні умови праці на місцях;

- здійснити виконання планових завдань видобутку корисних копалин;

- забезпечити неупереджений облік зробленої роботи на будь-якому робочому місці;

- здійснити і виконати роботу на виробничій ділянці шахти на підставі наукової організації праці;

- продумано обирати і вірно використовувати гірничошахтне оснащення;

- формувати проектно-кошторисну документацію на проведення попередніх та очисних справ.

7. Організація перевезень і управління на автотранспорті.

Студенти вивчають: систему науково-технічної підготовки виробництва, головне науково-технічне оснащення верстатообробного виготовлення, стереотипи, тех. умови та нормативні документи з проектування ділянок, згідно правилам безпеки і охорони праці.

Павлоградський-техніку-НГУ

Отже, Павлоградський технікум Національного гірничого університету – ВНЗ, який надає якісну освіта за міжнародними стандартами у галузі промисловості.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!